• ivanzg
    129


    Zato sam napisao da to nije istina da je 1000 navijača s najviše tekmi dobilo karte jer je to glupost.
  • Tundra
    691
    kakve ti borbe vodiš u svojoj glavi? Pa i ljudi na ovom forumu ti mogu potvrditi da su dobili nagradu prvokupa za vjernost.
  • Tundra
    691
    mislim da se kao kriterij uzelo zadnjih 5 godina. Prije karte nisu bile povezane s OIB-om pa niti ne postoji baza podataka.
  • ivanzg
    129


    Ne vodim nikakve borbe nego ti pokušavam objasnit da nije istina da je 1000 najvjernijih dobilo karte a budući da nisu upućen ili si krivo upućen sad ću ti objasniti kako to funkcionira.

    1. Karte je dobilo 500 najvjernijih a ne 1000.

    2. Problem nisu tih 500 najvjernijih nego dodatne karte koje su tih 500 mogli uzeti po principu 1+3, 1+2, 1+1 što u konačnici znači da je pratnja najvjernijih dobila puno više ulaznica nego najvjerniji što je ne smiješno nego ne znam koju riječ da napišem.

    3. Sustav bodovanja i pravo prvokupa za najvjernije bi podržao kad bi to funkcioniralo kao u drugim zemljama koji imaju isti sustav a ne kod nas gdje postoji tablica bodovanja a nitko ne zna koji si na tablici a ja dan danas ne znam ni koliko koja utakmica vrijedi bodova ( ako postoji bio bih ti zahvalan da je tu staviš da svi članovi foruma vide )

    4. U drugim zemljama se moraš slikati na stadionu i poslati u savez da vide da si stvarno bio na utakmici, kod nas ekipa kupuje ulaznice bez obzira da li će ići ili neće ići na utakmicu da dobiju bodove a onda poklone kartu ili prodaju ljudima koji ne mogu kupiti ulaznice pa je gotovo nemoguće doći u situaciju da kupiš kartu i postižeš napredak jer pravo prvokupa imaju ti najvjerniji koji kasnije rade ono što sam ti napisao.
  • Tundra
    691


    10 % od 10 000 je 1000. 500 karata su dobile navijačke skupine. Ne poklapaju se podaci u tekstu i na grafikonu (https://hns.family/vijesti/27225/informacije-o-drugoj-fazi-prodaje-ulaznica-za-euro-2024/).

    Ne kužim u čemu je problem s principom 1+1 i 1+2. Kaj bi trebao ići sam na tekmu ako imam pravo prvokupa?

    ja dan danas ne znam ni koliko koja utakmica vrijedi bodovaivanzg

    Sumnjam da postoji bodovanje, svaka utakmica bi trebala vrijedit isto.

    kod nas ekipa kupuje ulaznice bez obzira da li će ići ili neće ići na utakmicu da dobiju bodove a onda poklone kartu ili prodaju ljudima koji ne mogu kupiti ulazniceivanzg

    Obzirom da su karte na ime i prezime ne postoji mogućnost preprodaje, ali naravno ako se uđe na tuđe ime onda je to propust zaštitarske službe a ne saveza koji je omogućio pravedan sustav. Vrlo lako se može provjeriti na koga je kupljena karta i je li ta karta očitana na ulazu.
  • ivanzg
    129


    1. Problem je jer karte nisu dobili najvjerniji nego netko tko možda nikad nije bio na utakmici, ako si među 500 najvjernijih onda sigurno ne ideš sam na utakmice po Svijetu.

    2. Utakmice u Hrvatskoj ne smije vrijediti kao gostovanje nikada.

    3. Ne postoji mogućnost preprodaje ? Mislim da ću s ovim završit raspravu i objašnjavanje s tobom.

    Lp
  • Tundra
    691
    ako si među 500 najvjernijih onda sigurno ne ideš sam na utakmice po Svijetuivanzg

    Svejedno možeš ići uvijek s različitom ekipom. Meni je osobno skroz pravedno da netko ko ima pravo prvokupa ima mogućnost kupovine barem dvije karte.

    Utakmice u Hrvatskoj ne smije vrijediti kao gostovanje nikada.ivanzg

    Ok, ali našima iz dijaspore su i tekme u Hrvatskoj gostovanja.

    Ne postoji mogućnost preprodaje ?ivanzg

    To ti piše na portalu za ulaznice, možda čak i na samim kartama. Da ideš na tekme znao bi za to. Moguće je samo transferirati karte na većim natjecanjima preko njihovih aplikacija. Lp
  • ivanzg
    129


    Da idem na tekme bi znao ?

    Mislim da je 25 godina odlazaka na gostovanja sasvim dosta da znam kaj piše na kartama i koje su mogućnosti preprodaje,dijeljenja ili ulaza sa drugim imenom na utakmice.
  • nemapredaje
    3.2k
    Naravno da nije u redu da onaj koji ima pravo prvokupa može uzeti karte za osobe koje nemaju pravo prvokupa. Na taj način na utakmice može ići netko tko nikada njije bio ni na jednoj. Di je tu pravo prvokupa?

    To svakom pravom navijaču ne bi trebalo biti u redu i drago mi je što prilikom prvokupa karata za Dinamove utakmice nije tako.

    Pravo prvokupa je pravo prvokupa. Vrlo jasno i jednostavno.
  • badjibadara
    3.1k
    Vratite nam svizca Phila!


    Poznata vidovnjakinja Jemima Packington (67), koja je koristeći šparoge tačno predvidjela Brexit i smrt kraljice Elizabete, otkrila je tko osvaja Europsko nogometno prvenstvo.
  • jedan u nizu
    8.2k
    predvidjela Brexit i smrt kraljice Elizabete,badjibadara

    Ovo sam mogao biti i ja, i unovčiti svoj lik i djelo.
    Mogao sam reći da ce HDZ opet oformiti vladu, i da će (tada) Joža Manolić uskoro otići na svoja vječna lovišta.

    Još bih dodao da će svima rođenima u znaku jarca, škorpiona, vodenjaka, djevice i ovna nova ljubav kucati na vrata (a onima u vezama da će se dogoditi zanimljive stvari), a da će se ostalim horoskopskim znakovima promijeniti financijska situacija (nebitno koliko malo).

    Sad sam mogao bacati kožice od špeka i proricati pobjednika EURA :(
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nadam se da ce Englezima karma za svinjariju s Eurom '21 odradit svoje.
  • Dzoni
    616

    Prodavanje magle u pravom smislu rijeci.
  • din
    442
    Ekipa koja putuje u Berlin, polako, sretan put i vidimo se!!
  • 1986-Pl
    192
    Pozdrav, pitanje za sve koji putuju u Njemacku, koja je najbolja, najbrža ruta do Berlina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.