• Rex Ramae
    2.8k
    Ma to mi je prošlo kroz glavu ali si mislim nemoguće da mu se dogodi takva greška pa sam pomislio da se u međuvremenu nešto dogodilo sa igračem pa neće nastupati...

    Ovo je za otkaza. :lol:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Meni i dalje nije jasno taj ždrijeb karata..

    Netko tko ide primjer na reprezentaciju nebitno prijateljske , prvenstva, kvalifikacije i to određen niz godina, će ispastat radi nekog klobučara, hoštaplera ili člana one kvazi udruge Mi Hrvati kojim se poklanjaju karte, vode šabanske pjesme i diču se nekakvim šatro domoljubljem i Hrvatsvom.

    Ljudima bude pun k..reprezentacije radi takvih kretena, koji imaju i one svoje ni malo ukusne zastave ili ona još bolesnija klika kad stavljaju imena njemačkih,švicarskih, austrijskih i kanadskih gradova na šahovnicu.

    Nakupi se ljudima, bude im pun k.. reprezentacije radi takvih likova, HNS-a koji se jos debilnije ponaša prema običnim simpatizerima i navijačima klubova koji igraju pod istim tim HNS-om.
  • Tajno Ime
    130
    Još od osnivanja uvijek vjerni, cilj je odmaknuti navijačke skupine od reprezentacije
  • Jaro
    7.3k
    pa mogu li biti "odmaknutiji"?
  • bongo
    842


    Uvijek može biti gore
  • Ludovic IX
    7.2k
    To je onaj mileis (neznam jel jos uvijek). Kad je bio u jednoj mojoj prošloj firmi, pričalo se da je od love koje je utajio dao ugraditi zlatne pipe. Uglavnom , ništa dobro o tom liku.

    Uguz


    Uguz
  • NKDZ86
    1.4k
    Meni se gadi taj euro i takva natjecanja upravo zbog opće histerije svih hrvata i masovnih medija. Najedanput su svi veliki hrvati, a teško im je zastavu objesit kad je blagdan i cajke se slusaju.. A da ne govorim da ljude boli ona stvar ko vodi državu...
    Bas mi se gadi
  • DrawTube
    4.7k
    ja isto ne volim te histerije vezane za repku

    Ni sam nisam neki nogometni znalac kj se tiče taktike i igrača, ali strašno je kad vidim tko sve tada prati nogomet i tko sve priča o igračima I taktici. Sjećam se da je jednom dio ženski u kafiću vrištao ajde Raketa svaki put kad je Majer primio loptu
  • Droljo
    8k
    Umjesto da smo na valu uspjeha reprezentacije napravili stadione i sl. mi seremo jedni po drugima zbog selektivne zainteresiranosti za nogomet. Tih tjedan dva kad 4 mil hrvata prati repku treba bolje iskoristiti. Ali to nije do nas tu na forumu...
  • badjibadara
    3.1k
    ajde Raketa svaki put kad je Majer primio loptuDrawTube

    Mislile su na Jakirove rakete.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni je i Berlin i Hamburg blizu jbg, Ali par tjedana prije godisnje gdje sam dobio u cugu 3 tjedna ,znaci nema sanse dobit slobodno. Karte su Skupe i nama iz vana ,obicnim ljudima . Plan je bio Malo se druzit sa ljudima ,popit koji pivo i na trgu negdje gledati. Ali nista od toga na zalost. Sto je najgore prije 3 mjeseca pozvan na 30. Rodjendan kolegi. Kad sam pogledao neki dan jer mi datum sumnjiv to je u subotu kad igramo sa spanjolskom. Jebem ti koji bed. Nema mi druge nego Copperfield izvest na par sati i nestt pa se opet pojavit poslije tekme
  • Tundra
    691
    Netko tko ide primjer na reprezentaciju nebitno prijateljske , prvenstva, kvalifikacije i to određen niz godina, će ispastat radi nekog klobučara, hoštaplera ili člana one kvazi udruge Mi Hrvati kojim se poklanjaju karte, vode šabanske pjesme i diču se nekakvim šatro domoljubljem i Hrvatsvom.Navijač Dinama

    Pravo prvokupa je imalo 1000 navijača s najviše tekmi, da si redovan na utakmicama ne bi ostao bez karte.
  • ivanzg
    129


    To nije istina, pišeš gluposti.
  • Dendle71
    110


    Ha čuj, tako je to bilo komunicirano od strane HNS-a. Međutim tko to može kontrolirati. Mislim da pri takvim raspodjelama postoji veliki prostor za manipulacije. Ja sam redovan na tekmama repke od 94. Prvo natjecanje EP96. Nisam bio među ovih 1000 koji su „zaslužili“ ulaznice. Barem me nitko nije kontaktirao. Nisam član neke udruge (mi hrvati) pa valjda nisam podoban.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.