• emilperska
    4.1k
    Čitanje sportnet.forum/jogurt mi je popravilo dan za nekoliko razina.

    Hvala Ivanu Juriću :)
  • NKDZ86
    502
    Jogurt bojna na aparatima
  • NORTE
    9.8k
    koji ozbiljan europski trener želi doći u HNL radit s balvanom Kalinićem koji trabunja o roku od 3 mjeseca da se nauči hrvatski jezik?Mlađi referent
    Oni stvarno nisu normalni.
    Bilo je i kod nas novinara i navijača koji su pušili glupu priču kako Pedro Morales ne zna pričat hrvatski...a na terenu je pokazivao ono zbog čega je i doveden, nogometne kvalitete.
    Prilagodi se nečijoj kvaliteti, nogomet nije čakula.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Baš me zabavljaju danas tovari. Još malo pa ću ih početi žaliti.
  • Majki2111
    2.8k
    Rispekt bi bio sad da dovedu Bjelicu. Ne isključujem taj ishod još. Doduše ne bih to volio.
  • Nino Bule
    12k
    Koji raspad sistema dole, ne dovedu li trenera do kraja tjedna mogli bi iz uprave hajduka bjezat po splitu od rulje. Inace nama svi rivali ovo ljeto rade usluge, prvo u osijeku ovi pucaju na Botu i krenu im propadati transferi zbog toga, onda tovari ovaj cirkus s juricem, a ni s rijekom se jos ne zna sta ce biti jel prica se o prodaji kluba al evo 10.6. i jos se ne zna nista, slazu nam se kockice za izvrsnu sezonu.
  • Lynx17
    2.8k
    Dodamo gas i Mišo Krstičević je novi trener :lol:Peškaman

    Uff, da izvadim onu sliku koji sam imao o Krsticevic kako jede kobasice na teren. :lol:
  • xavier
    11.4k
    Rispekt bi bio sad da dovedu Bjelicu. Ne isključujem taj ishod još. Doduše ne bih to volio.Majki2111

    Trener koji je zadnjih nekoliko godina zaradio nemjerljivo veći iznos novca na odštetama nego na plaćama i klub koji u prosjeku daje otkaze trenerima svakih nekoliko mjeseci, čine se kao savršen spoj. Ludi jesu, ali ne vjerujem da baš toliko.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nikakvi Bjelice, Jurići i treneri sličnog renomea neće biti dovedeni jer nemaju love, to je jedina istina...
  • Jurki
    9.5k
    Sportske pisu da je puklo s Juricem na stavci "naknada za prijevremeni raskid ugovora".
    Kao nova rjesenja se spominju uz Cabraju i Zekica.. Sablic i Carevic.
    Izgleda nam bu ova sezona sjela ko budali šamar..da odmorimo zivce.
  • Dubbbrava
    207

    Znači ima nas koji smo danas redovni na Sportnetu :lol:
    Ekipa je hladno nadrobila 40 stranica od 10:00h ujutro, ali da guštam definitivno da, pogotovo jer ih je odjebao njihov rođeni Splićanin.
    Sve im se vraća s kamatama..
    Bitno da je Slobodna neki dan pisala o bruki jer kao Modrić ostaje u Realu a u naslovu teksta nešto tipa ovo se u Splitu nemože zamisliti :sweat:
  • Captain America
    15k
    Reić kaže da je puklo kod NO na otpremnini u slučaju otkaza. Nema brige da će ih Nenek preuzeti :snicker:
  • emilperska
    4.1k

    Nakon Kužea, na Bjelicu sam najviše sentimentalno vezan. Ono razdoblje 2018/2019 mi je što privatno što sportski jedno od najdražih u životu.
    Vjerojatno iz tog razloga ne želim da nikad bude trener dolje jer će mi se zgadit, a trenutno mi je Bjelica jedna od onih osoba kojoj se naklonim kad je vidim. Prvo prezimljavanje je prvo prezimljavanje i ta promjena mentaliteta koju nam je on usadio. Većinu tog zanosa na kojem danas dobivamo utakmice na mišiće je zapravo general Nenad usadio ovim senatorima koji su to prenijeli dalje.
    Ne želim da bude trener dolje fkt..

    Ali s druge strane.. Trener koji dobiva otkaz svakih 6 mj po trenutnom prosjeku i živi za otpremnine i klub u financijskom i sportskom rasulo hahaha, mogla bi bit kombinacija za vrištat od smijeha..
  • Jurki
    9.5k
    ja bi htel da angaziraju nekog teletabisa Sablic ili Carevic.
    Da mu sporcki direktur NK9 nakrca svlacionicu sa šepavim invalidima na masne ugovore.
    Kad je bal nek bu bal do kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.