• Paggini
    10.1k
    Jurića bacili gladnoj masi da se zabavlja da oni u miru mogu potpisati Carevića. #JustSDthings :cool:

    A što ne bi Kale uzeo ulogu i trenera, ima iste reference kao i za SD-a, većinu života je trenirao pod trenerima tako da je sigurno naučio nešto heheheh.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    svi dosadašnji treneri su bili glupi jer nisu vidjeli da je Livaja čista desetka. Neka on preuzme stvari u svoje ruke i sprovede u djelo Livaju na desetki.
  • Jurki
    9.5k
    A što ne bi Kale uzeo ulogu i trenera, ima iste reference kao i za SD-a,Paggini

    Bi oni to napravili.. al za trenera treba imati licencu koje nema.
    Za fikusa citaj sportskog direktora kakvog oni zele mu ne treba licenca.
    Kak sam i mislil treba im Pedro koji bu za sve kriv. A to glupo magare je idealan izbor za baciti pod autobus.
  • Captain America
    15k
    Navodno je puklo jer NO želi Poljaka za trenera. Tamo je očito NO i iznad predsjednika i SD kluba...

    Za tog Poljaka je jučer Ivica Vrdoljak kod Breke pričao da ne zna kako bi on uopće mogao raditi dolje jer je sušta suprotnost karakteru ekipe.
  • Nogo
    1.6k
    Evo i SD objavili da ništa od Jurića. Mislim da se čovjek spasio jer bi do nove godine bio bivši.
  • rioda
    3.3k
    Jurić ih je ovime poštedio raskida ugovora u idućih par mjeseci, sumnjam da bi on izdržao tamo duže od toga.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    to im baš i treba. Prateći neke njihove navijače, jasno je da žele trenera koji će biti gazda jer se do sada udovoljavalo igračima i eto kako je završilo. Jedino upitno kod Poljaka je to što je sada preuzeo Rakow ako sam dobro shvatio pa ne znam želi li odmah ići dolje.
  • The Undertaker
    4.4k
    Najvjerovatnije da za Jurića nemaju para odnosno ne mogu prihvatiti njegove uvjete. Zaduženi su ko Grčka i NO mora dovesti troškove u podnošljive okvire. PU je ionako lutak, barem dok ne pohvata konce.
  • Danko
    726

    Ak je tak, nebi me čudilo da nosonja ode.
  • Jurki
    9.5k
    skuzil da ovi nemaju za biber..i da mu budu dopeljali invalide umjesto pojacanja..
    Nebitno je ko im bu trener ali ovakve stvari je lijepo citati jer produbljuju njihovu agoniju.. moglo bi uskoro cijelo rukovodstvo imati trcanje po rivi kao slobodnu aktivnost.
  • Nogo
    1.6k
    Mogao bi i njihov SD popodne za Jurićem.
    Bježi s broda koji tone...
  • Paggini
    10.1k
    Bi oni to napravili.. al za trenera treba imati licencu koje nema.Jurki

    Ha nema ni licencu za SD-a pa nikih problema hihi

    Zaduženi su ko Grčka i NO mora dovesti troškove u podnošljive okvire.The Undertaker

    Da, ovo i meni miriši, uzimajući u obzir da im je PU financijski analitičar, vjerojatno su financije u potpunom kaosu. Mislim, ako je tako, rekao bih bravo NO jer će ih sve ponaosob izuništavati zbog ove odluke, jebiga.
  • superhik
    10.6k
    "Hajduk je pristao na sve Jurićeve uvjete, od financijskih do onih koje je tražio u svlačionici. Nikola Kalinić mu je dao potpuno odriješene ruke po pitanju dovođenja igrača,"

    Pod uvjetom da igraju za 1€
  • Nino Bule
    12k
    Polako robert šola i sportske su probile vijest, ne bi bio ni prvi ni zadnji put da gluposti pricaju
  • Paggini
    10.1k
    Istina, ali ne znam da bi izletili van s ovako ogromnom vijesti da nisu barem 90% sigurni...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.