• Mali dioničar
    15.2k
    Zajec se lijepo ispravio i rekao je da je to bilo takvo vrijeme i da se danas prilagodjavamo tržištu, a Skender joj je pokušao objaniti vremensku preferenciju novca kroz primjer cijene stanova u Zagrebu.

    Žena je postavila dva tri idiotska pitanja, a na ovo bi ju se moglo priupitati i koliko su zaradjivali spikeri na televiziji 80tih godina, a koliko ona zaradjuje danas.

    S time da danas možeš raditi na više televizija, a onda si bio osudjen na jednu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    da, više puta ju je Skender lijepo poklopio.
    Meni je najdraže bilo kad je insinuirala da navijači štete klubu..

    A Skender joj odgovara da je u ovoj turbulentnoj sezoni plava vojska zajedno sa klubom iznjela najveći teret i da kad bi morao izdvojit nasvjetliju točku i najbitniiji trenutak, onda je to kad je sjever digao poruku "Ne damo da potoneš" :strong:
  • Sljeme
    2.4k
    Zanimljivo.

    Neposredno nakon rata cjelokupni je sport bio ustrojen po sovjetskom modelu, na ideji masovnosti, tako da su svi klubovi transformirani u fiskulturna društva što je u praksi značilo da su morali imati više sportskih grana, a ne samo nogometnu sekciju
    Mali dioničar

    Pa svi klubovi i Građanski i HAŠK i Concordia su imali sekcije u gotovo svim sportovima, tak da ne znam odakle Tomaševiću da je to sovjetski model. Malo se zaletil.
  • Jurki
    11.7k
    Portugalci jucer zabunom umjesto grba Hns-a stavili Dinamov grb :heart:
    Znaju jako dobro tko je lokomotiva naseg nogometa.

    IMG-0290.png
  • Tom Hanks
    3k
    Grb sa zvijezdom..
  • Jurki
    11.7k
    nisam uopce primjetil heh
    Mater i zvijezdi.
  • Sportskifanatik
    556
    Ekipa, imam pitanje. Znali li netko osobu koju slika grafite, imam iza u dvorištu jedan zid cca35m2, napravio bih nekaj

    IMG-20240609-WA0027.jpg
  • Eduardo
    20.1k
    javi se na Instagramu jurca_zgb ili na mail
  • NORTE
    11.4k
    Iako u prvih 5 kola imamo gostovanja u Osijeku i Rijeci ona nam dolaze u dobro vrijeme i ne "smetaju" nam za tekme koje nam odlučuju o plasmanu u LP.
    Osijek nam je 10 dana prije prve playoff tekme, a Rijeka nakon obje uzvratne i pred pauzu.
    Tako da u oba gostovanja ulazimo s najjačom momčadi.
  • Ivdzo11
    4.2k
    https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/sport/clanak/bbc-stavio-baturinu-na-prvo-mjesto-elitnog-popisa-naravno-da-je-on-novi-modric/2573312.aspx

    BBC stavio Baturinu na prvo mjesto elitnog popisa: "Naravno da je on novi Modrić"

    BBC JE OBJAVIO popis 24 igrača izvan Premier lige na koje treba obratiti pozornost na Europskom prvenstvu u Njemačkoj. TV i radijski komentatori BBC-ja smjestili su na prvo mjesto Martina Baturinu (21). Hrvatski reprezentativac našao se tako ispred Francuza Warrena Zaire-Emeryja (PSG), Slovenca Benjamina Šeška (RB Leipzig) i Nijemca Floriana Wirtza (Bayer Leverkusen)

    "Lice hrvatskog nogometa u usponu neizbježno je prozvano 'novi Modrić'. Naravno da on to jest. Hrvatski prvak Dinamo neće ga moći još dugo zadržati nakon impresivnog U-21 Eura prošle godine, nakon čega je uslijedila njegova najbolja golgeterska sezona u karijeri. Juventus i Arsenal ga prate, ali oni neće biti jedini."
  • NORTE
    11.4k
    komentatori BBC-ja smjestili su na prvo mjesto Martina BaturinuIvdzo11
    Batigol mora ostati bar još ovu sezonu u dinamu.
    Ne prodati ga jer on vrijedi i više od onoga što se nudi.

    Što se tiče Vidovića, ima još godinu dana ugovora s Bayernom i mislim da dinamo ne treba davati 2-3 milijuna eura za igrača koji vjerojatno neće biti u prvih 11.
    Bayern će ga vjerojatno pokušati prodati nekome, a ako to ne bude slučaj možda ga dobijemo na još jednu posudbu.

    No, ako dinamo u Vidoviću vidi novog Baturinu onda se tako treba odmah i postaviti.

    Petković ima klauzulu i klub treba gledati i pojačanje u špici, kao i stopera za LP.
    Prioritet bi moralo biti desno krilo, ozbiljno pojačanje za koje vrijedi dobro platiti.
    Ulazak u novu LP je cilj broj 1, idemo ponovit Chelsea.
  • Zagi
    7.7k
    Ostanak Baturine još jednu godinu uistinu mora biti prioritet.
    To bi bio prvi puta da prodaju najačeg nositelja kvalitete (a od njega očekujem brutalnu dominaciju nagodinu) dočekujemo potpuno spremni ne sa perspektivom koju moramo čekati još barem godinu-godinu i pol već sa Vrbančićem i Stojkovićem koji će do tada biti potpunu spremni preuzetiti te uzde.

    To je jedini način da eliminiramo rupe u kvaliteti igre koje vidimo baš svake godine uzrokovane izlaznim trensferima i napredujemo kao klub (igrački).
  • dzis
    808
    Baturina ce biti idealan za prodat prije svjetskog 2026.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Luka se prodao 2008-e sa 23 godine.. tak da 2026. definitivno nije prekasno za Baturinu.. ako mu je modrić uzor....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.