• Ludovic IX
    6k
    Klub smije s drugim klubom razgovarati ali to nije praksa. Jednostavno, mreža agenata radi na način da olaksa posao klubovima. Ti ćeš uzet posrednika za prodaju ako vidiš da sam ne možeš pa ćeš dat proviziju ako ovaj to uspije. I to nema veze sa agentom tog određenog igrača.

    Obično agent igrača je taj koji želi svog pulena što bolje prodat ali to nije uvjet. Ako neki drugi agent pomogne klubu on dobije tu proviziju dogovoreno sa klubom iz kojeg se igrač prodaje. A agent igrača se namiguje iz ugovora igrača.

    Recimo bara oma to pravo da posjeduje jedini u prodaji amera i on će uzet te novce od hajduka. Ako je agent i malom, onda cd uzet i od njega iz njegovog ugovora. Taj dio provizije dogovara agent sa klubom u koji se igrač prodaje. U teoriji , agent može dobiti dvostruku proviziju


    Agenti su kao trgovački putnici. Naravno da je lako prodat modrica ili gvardijola ali nije lako prodat recimo spikica. Oni nude svoje igrače pa dok se netko ne upeca.

    A ima agenata koji služe samo za povezivanje dva kluba. Problem je što su u dinamu na provizijama bili agenti koji nemaju veze sa nicime tj samo sa mamicima koji su te provizije zapravo stavljali u svoj džep uz naknadu tim kvazi agentima.
  • Sportskifanatik
    436
    IMG-20240607-132557.jpg

    IMG-20240607-132213.jpg

    Pozdrav iz Hercegovine !!
  • puxigadjurdja
    1.5k
    Respect predsjedniku na odlasku na Draženov grob. Dodatni plus što nije bio, kao dosadašnje garniture, u trenirci.
  • Droljo
    6k
    Zašto bi netko kontaktirao neke agente znajući da imaju postotak nego izravno klub? Laik sam u ovome, nije retoričko pitanje.striko

    Nemam pojma.
  • Pop corn
    5.9k
    Respect predsjedniku na odlasku na Draženov grob. Dodatni plus što nije bio, kao dosadašnje garniture, u trenirci.puxigadjurdja

    Osim na Drazenov grob otišlo se i na grobove naših klupskih velikana (Ciro, Kuze, Cico i ostali)
  • puxigadjurdja
    1.5k

    gospodski kako i priliči <3
  • Sajla
    4.1k
    https://www.index.hr/sport/clanak/drazen-milicevic-dobio-otkaz-u-klubu-nadjene-su-mu-brojne-nepravilnosti/2571736.aspx?index_tid=521182

    NAKON što ga je na zadnjoj sjednici Dinamov Izvršni odbor skinuo s mjesta direktora Dinamo Tradea, Dražen Milićević je danas dobio izvanredni otkaz u klubu. Milićević, dugogodišnji suradnik braće Mamić i bivše predsjednice Uprave Vlatke Peras, bio je formalno još samo zaposlenik u klubu, a od danas više nije ni to.
  • Jurki
    9.5k
    dobro mete nova metla.
    Cekala samo kraj sezone i ljetno generalno ciscenje. :cool:
  • DiddyGuela
    1.3k
    Deratizacija se nastavlja.
    Nije ih bas puno ni ostalo...
  • KrunoPesca
    55
    Obzirom da metla mete bolje nego kaj smo se neki i nadali, koga bi željeli sljedećeg da izleti iz kluba?
    Ja osobno navijam da to bude Tomačić, a i za Sakomana mi ne bi bilo krivo
  • Jurki
    9.5k
    Tomacica bi i ja pikiral za otpis. Jer je ipak Hanzelov covjek i takve nije dobro imati u Upravi.. bez obzira kaj sam nist nemre.
  • Captain America
    15k
    IMG-20240607-191657.jpg

    Što vam je Tomačić skrivio? :cool:
  • austrijanac
    2.9k

    Šta je ovo, maturalac '88?
    Pobjeda od slike, svaka čast.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Volio bi da ovoga trenutka Jakir napravi čistku kao u Rijeku kad je došao. Pozdraviti se sa Šutalom, Perićem, Moharramijem, Bulatom, Emrelijem, Halilovićem i ukoliko dolazi Pjaca - pozdraviti se s Vidovićem.
    Ps. Nigdje ne vidim posebnu temu oko Dinamovog rostera za sezonu 2024./2025. (možda i moj propust) pa sam ovdje napisao mišljenje. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.