• Navijač Dinama
    7.5k
    Jel zna netko kolko je prodano ulaznica za utakmicu sa gradom jugo umjetnosti i kulture?
  • Jaki
    100
    Idemo danas pokazati tko je gazda nadam se da nece puhati bura
  • Navijač Dinama
    7.5k
    Hvala,znači bit će i naših
  • reziser
    6.5k
    Nismo dočekali proljeće u Evropi (iako smo bili JAAAKO blizu)
    ispali u četvrtfinalu HR kupa

    sve u svemu
    sezona NEUSPJEŠNA s ovom momčadi
    Loše
  • SAS1987
    13.7k
    odlične igre u ligi prvaka i osvojeno prvenstvo. Za mene dobra sezona. Ako na proljece afirmiramo jos jednog ili dva mlada igraca procenjujem sezonu na skoro pa odličnu.
  • Nino Bule
    11.7k
    Na europskom frontu dobra sezona, cak bi rekao i jako dobra. Na domacem frontu dinamo treba uvijek ici na osvajanje duple krune tako da se to moze pisat kao podbacivanje ove sezone.
  • FLYZG
    27
    Promašena sezona,nadam se da ne zvuči bahato,ali za ovakav Dinamo ostati bez duple krune u RH je promašaj totalni,kaže Bjelica nakon tekme " vratit ćemo se mi"...,a mene samo zanima gdje će se to vratit???...,ispali smo iz kupa za ovu sezonu,izgubili trofej,ostaje nam samo mučenje do kraja u HNL-u koji smo ionako već osvojili još tamo u 9 mjesecu,i ono što mi je najtragičnije u cijeloj priči je to da izgubimo skoro najvažniju utakmicu sezone od protivnika s kojim imamo u tri tekme 3 od 3 i gol razliku 9:0,znači ono krucijalno se zajebe i prošle godine(finale) i sada ove sezone,a da ne spominjem sad i jebeni Shakhtar i sekunde do katastrofe...
  • Kwedi
    3.8k
    do zadnjeg kola borba za drugi krug lige prvaka, dominacija u prvenstvu gdje između ostalog najbolji klub nakon dinama zadnjih deset godina pregazili 5:0 na rujevici i sezona - promašena.

    očito nedostaje ljudima "stari dinamo" gdje se gleda hoće li zabit gol ili osvojiti bod u ligi prvaka, di igrači služe samo za izlog vani i trener se bira po tome koliko viri iz šupka ili živi blizu stadiona.

    je li vam fale halilovići, čačići i oduševljenje zbog penala protiv kijevljanja u ligi prvaka?
  • Nbbbm
    187
    Kaj je ovo neki novi dinamo? Kaj sam nekaj propustil ili su kriminalci otišli iz kluba?
  • Kwedi
    3.8k
    kriminalci su u klubu trideset godina.

    kaj to znači, samo destrukcija i lom pa ajmo pišat po svemu i sipat žuč jer nema smisla komentirati momčad i trenera i uspoređivati s prethodnicima?
  • Markelo
    2.5k
    Pa Bjelica isto viri Mamiću iz šupka. Samo što je bolji trener od svojih prethodnika i ima sreće što je onaj u egzilu pa je Neno nešto slobodniji
  • The Undertaker
    4.3k
    Sezona jest podbačaj u odnosu na plan i najave, ali ne možemo je nazvati neuspješnom. Pogotovo u kontekstu onog gdje smo bili prije Bjelice. Mi smo, po meni, dosegli neki realni maksimum i teško ćemo držati ovaj nivo bez oscilacija i padova. Očit je i pad motivacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.