• Nino Bule
    13.8k
    Meni je gnezda top ulov ako odsteta bude normalna (2-3 mil), realno napokon bi rjesili problem rotacije misica s kojom muku mucimo jedno 5 godina, mi muke mucimo bez njega na terenu i ne smije nam sezona ovisit o tome da misic jos jednom mora odigrat 45 utakmica u sezoni po 90 min
  • Laugreano
    2.5k
    Pavic i Vrba ce mijenjat Misica? Ti to ozbiljno mislis?
  • Klenx
    5.6k
    Ne pratim grčku ligu, ali ajmo staviti neke činjenice na stol.

    Čerin je standardni igrač PAO-a, ekipe iz grčke lige koja je objektivno dosta jača od naše. Na kraju krajeva Olympiacos je uzeo konferencijsku ligu, a AEK-om i PAOK-om se jedino Dinamo može kvalitetno potuć od ekipa iz naše lige.
    Igrao je Europaligu standardno za njih (recimo i u pobjedi protiv Villarreala) i 5. im je igrač po vrijednosti.

    Standardni slovenski reprezentativac, 24 godine koji ide na EURO, dinamičan i motoričan. Ako bi ga dobili za 2-2,5 milje to je po meni odličan posao.

    I da nam takav ne bi bio pojačanje, makar kroz širu rotaciju sa Sučićem i Mišićem? Ili bi rađe nekog no name crnca, jer eto crnac je pa sigurno može trčat?

    Čerin, Rog, Mišić, Sučić kao standardna rotacija za dvije pozicije u sredini, ako se Rog vrati na razinu na kojoj je bio stvarno je bonbočić. Imamo trku, imamo dinamiku, imamo kilometre u sredini, imamo i udarce (ajde, osim kod Mišića).

    Opet možemo i dugoročno gledat. Rog je tu na posudbi, hoće li nakon zime ostati - tko zna?
    Ademi je pri kraju karijere, a bome ni Mišić više ne može sve utakmice igrati 90 minuta.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ima i Mišić udarac, samo neprecizan
  • Jurki
    11.7k
    Ima i Mišić udarac, samo neprecizanJos-Optimus

    Mislim da se s ovom konstatacijom definitivno nebi slozil staklar koji je mijenjal staklo na Ciboninom tornju..nakon kaj ga je Misic potrl kod rezultata 2:2 protiv Lokse.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    pa u tom smjeru je i isao moj komentar? :)
  • Droljo
    8.2k
    Rog da se vrati bar na 80% i gnezda bi pojeli svaki vezni red. Takva dva box to box luđaka...mokri snovi. Mišić, sušić rotacija strašno. Igramo sa jakima i slabima te sličnima i bezbroj je kombinacija u vezi. Ozljede kartoni itd.. mišić iza pa ova dva ispred kad nema batija, ova dva iza bati ispred kad nema mišića... Do + beskonačno
  • Paggini
    21.3k
    Stari moj, standarni prvotimac bratskog Panathinaikosa, terijer u veznom redu koji igra u jako zahtjevnoj ligi, reprezentativac Slovenije, 24 godine i ekipa još uvijek nije sretna hahah.

    Da dovedemo Mbappea, ekipa bi se žalila da koči razvoj Stojkovića...
  • Zagi
    7.7k
    Ako se dobro sjećam, Riječani su bili jako sretni s njim ali ga nisu mogli zadržati.
    Rog je upitan, Sučić još nije LP/EL razina, Ademi tko zna, Bulat najvjerojatnije prodaja.
    Ako dolje bio u prvoj, a Cokaj ni blizu, dobra je to razina. Trebao bi biti solidno pojačanje.
  • Orc123
    8.1k
    istina, a sad je jos 2 godine puno napredovao....treba ga dovesti prije pocetka eura da ne bi tamo si jos nabio cijenu ..
  • Izet Hajrović
    2.1k
    U slučaju dolaska Gnezde Čerina za neku normalnu odštetu, taj transfer bi neodoljivo podsjećao na transfer Mišića, a sličan su tip igrača i u Gnezdi Čerinu bismo dobili nositelja vezne linije za minimalno sljedeće 4 godine kao što je to Mišić bio do sad i dlaje će biti vjerojatno. Doduše, Mišić je onomad bio proglašen najboljim igračem PAOK-a, možda i cijele lige ako se ne varam i došao je kod nas bez neke prevelike pompe (P.S. ne znam na koju foru je tamo u jednoj sezoni zabio 5 golova). Tako bi došao i Gnezda Čerin, relativno u tišini, kao jedan od najboljih veznjaka grčke lige, nije to neki bombastičan transfer, a u njemu bismo mogli dobiti nositelja vezne linije za idući period i rasterećenje Mišića što je izuzetno važno.
  • cibona
    3k
    Čerin je bolji od Mišića, ako ga možemo dovesti za 3 mil. eura ne trebamo ni sekunde razmišljati. On će nam biti automatsko pojačanje i igrač za prvih 11, uvjeren sam.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ovdje se mijenjaju teze. Ja mislim da nitko ne smatra da nam Čerin ne bi dobro došao, nego smo mišljenja da imamo mjesta u momčadi koja su nam lošije pokrivena od veznog reda i da bi tamo trebalo prije gasiti vatru nego u sredini. Ali ajmo biti (ako je ikako moguće) malo strpljiviji (uključujući i mene) i dati ljudima u koje imamo povjerenje malo vremena da tu križaljku poslože kako treba.
  • Zagi
    7.7k
    Nekak mi iz opisa na ovoj temi ne zvuci bas kao direkt zamjena za Miska vec nešto ofenzivniji ali ne sjećam ga se uopce.

    Ako zbilja može puno giljat, dobro je to.
    Toga nam uvijek fali.
  • eol12
    601

    Al gle možda ti je to ime izletilo van radi Slovenaca koji su bubnuli info, a u isto vrijeme se zapravo radi i na tim drugim pozicijama, samo imena nisu vani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions