• marcio amoroso
    34k
    Korisnik; @Meritokrat
    Razlog; dupli profil
    Trajanje bana; trajni ban
  • marcio amoroso
    34k
    Korisnik; @Bubblegum SuperSoldier
    Razlog; dupli profil
    Trajanje bana; trajni ban
  • Papastrumf
    10.8k
    Korisnik: @PlavaKula
    Razlog; dupli profil
    Trajanje bana; trajni ban
  • Infinity
    15.5k
    Korisnik: @ZdinamoZ
    Razlog: dupli profil
    Trajanje bana: trajni ban

    @Fidelio @Fidelio1986 @Meritokrat @ZdinamoZ @PlavaKula @Ibrahim Ca

    AJ PRESTANI!!!
  • DOKDinamo
    1

    Vidi.
    Izbacili ste me trajno radi riječi " Dunning Kruger ", pazi trajno.
    Došao sam opet pod imenom Meritokrat, pisao sam duže vrijeme i onda je tvoj kolega odlučio me banirati jer sam kao dupli nik, nakon 10+ dana pisanja.

    Znači vama smeta ovdje odoba koja ima različito mišljenje i onda ju banirate. Jako nepravedno i samo zbog toga vam ovo i pišem. Mrzim, ali MRZIM nepravdu!!

    Čak su mi ljudi dolazili u inbox i pisali što radite i upozravali me da usporim.

    Dakle stvari vam stoje ovako.

    Trenutmo imam 30+ mailova, imam znanja kako izbjeći IP adresu, nakon što me izbacite 30 puta ja ću se pojaviti 338 puta i pisati ću svoje mišljenje.
    Također imam na tridesetke ne anonimnih mailova, tako da vam i ta opcija ne vrijedi.

    Nitko, ali nitko vam novi neće moći doći ovdje ne mjesecima, nego godinama jer će te ga izbacivati misleći da sam ja.

    I ne, ne šalim se, ozbiljan sam.

    Sve ovo radi čega? Radi toga što ljudima ne dopuštate da imaju drugačije mišljenje i da pišu onako kako misle.

    Sada vam mogu totalno srušiti forum da ga više nikada ne pokrenete, ali neću i to samo zato što bi bio poput vas kad bi to napravio.

    Imate dvije opcije, pustiti me da pišem i kad prekršim prvo pravilo na forumu, imate moju riječ ( a ta vrijedi jako puno ) da se više nikada neću pojaviti na forumu, ili pustiti da sam odem kad mi dosade napadi na mene.Ili me izbacivati svaki dan i tako godinu dana +, ali varate se ako će to biti jedan klik i to je to. Morati ćete pobrisati ogroman broj poruka koji ću ostaviti na sve jednoj temi.

    Vaš izbor.

    Meritokrat
  • DOKDinamo
    1
    Imaš problem sa mnom? Zašto ga ne riješiš? Prijetili su mi u inbox neki forumaši da će me riješiti, sada tek vidim da si ti tu pomagač, znači ne možeš me s razlogom izbaciti, pa si iskopao dupli nik?

    Ali ako ti nemaš problema da svi ispaštaju zbog tvojeg ega i tvrdoglavosti. Nemam ni ja.
  • DOKDinamo
    1
    Pisao sam u prijedlozi kritike i pohvale.
    Još jednom apeliram da mi se obrati pruvatnom porukom da riješimo problem. Stvarno nema potrebe za ovim.
    Priznajte niste ispali u redu prema meni, nisam želio prijetiti, ali jednostavno niste mi ostavili izbora, uopće ne želite saslušati drugu stranu.
    Još jednom apeliram da se konzultirate i da mi se netko javi u pm.
  • superhik
    10.6k
    Korisnik: @DOKDinamo
    Razlog: dupli profil, prijetnje
    Trajanje bana: trajni ban
  • Infinity
    15.5k
    Imate dvije opcije, pustiti me da pišem i kad prekršim prvo pravilo na forumu, imate moju riječ ( a ta vrijedi jako puno ) da se više nikada neću pojaviti na forumu, ili pustiti da sam odem kad mi dosade napadi na mene.DOKDinamo

    Sad si banovan zbog prijetnji. Nadam se da ces odrzati rijec.
  • Droljo
    6.5k
    Nadam se da ces odrzati rijecInfinity

    Koja vrijedi jako puno! Napokon dogovoreno
  • vjeko1701
    6.3k
    @DOKDinamo

    Evo moj dobronamjeran savjet je da staneš i razmisliš malo o poziciji u koju se stavljaš.

    Broj 1, nisi baniran radi različitog mišljenja, to je tipična moderna parola na interetu kojom ljudi od sebe rade žrtve. Baniran si višestruko zato jer ne znaš kako svoje mišljenje izreći na civiliziran i pristojan način. Postavljaš se s visoka, omalovažavaš u startu unutar svog posta sve koji se ne bi s njime složili, efektivno truješ teme spamom takvih postova u kratkom vremenu a onda kada sa svojim stavom isprivociraš druge forumaše plaćeš i glumiš žrtvu pa te reakcije koristiš da bi opravdao svoje ponašanje.

    Broj 2, apsolutno svaki respektabilni forum na internetu ima pravila da se privremeni ili trajni banovi efektivno prenose na svaki novi profil istog korisnika tako da ne možeš samo složiti novi profil i krenuti ispočetka, nije ti ovo neka igra. Uz to, ti si na svakom novom profilu apsolutno zaslužio ban po točkama navedenima i prvom paragrafu.

    Broj 3, prijetnje. Malo razmisli u koju situaciju se stavljaš. Misliš da si nedodirljiv iza svojih računala i stavljaš se u situaciju da efektivno objavljuješ rat cijeloj zajednici Zona Dinamo. Sad, ti si jedna osoba, neću ulaziti u to di si, kaj si...sam najviše znaš kaj možeš ili ne možeš. Zajednica Zona Dinamo broji stotine višegodišnjih članova s tim da nijedan neće dopustiti ovakvo iživljavanje i bilo kakvu implikaciju ugroze zajednice.

    Ti ni za jednog od tih članova ne znaš kaj su, ko su i kaj mogu a vjeruj mi..mogu.

    Moja preporuka bi bila da uzmeš malo dostojanstva kaj ti je ostalo, prihvatiš činjenicu da si tajno baniran iz ove zajednice i umjesto da pod prijetnjama radiš žrtvu od sebe razmisli zašto se to dogodilo i koja je tvoja krivica u tome. Ovdje pišu stotine ljudi različitih mišljenja o nogometu, politici, vjeri, gemištu, janjetini...i nekako nitko od njih ne treba biti mican 6-7 puta.

    Nije do mišljenja. Do stava je. Do ponašanja je. Ako želiš ikada biti dio neke zajednice, nauči se pristojnosti i nauči se razlici između arumentirane rasprave i trovanja rasprave.

    Ohladi, makni se, razmisli o svemu.
  • Papastrumf
    10.8k
    Korisnik: @Sp3kt4r
    Razlog; dupli profil
    Trajanje bana; trajni ban

    Možemo mi koliko treba.
  • nemapredaje
    2.3k


    Ovaj mu je bio dobar nick s obzirom na spektar duševnih bolesti koje vjerojatno posjeduje.
  • Droljo
    6.5k
    Cijelu noć je roko i već je budan. Respekt :love:
  • deda
    29.7k
    Čovjek je terorista i ništa drugo. S takvima više nemacrazgovora. Ako treba zatvorit ćemo forum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.