• Kwedi
    3.8k
    na stranu kaj to veli zoka kriminalac, al ovdje je u pravu.

    grad forsira atletski stadion na tom mjestu, a i hoće stadion odmah pokraj.

    suludo.
  • deda
    32.9k
    10. veljače počinje obnova travnjaka na igralištu Hitrec-Kacian
  • Kwedi
    3.8k
    Kad smo već kod toga, luđak Tuđen piše kako Dubrava kmeči zbog Dinama 2 u Sesvetama jer onda oni ne mogu tam pa moraju u Kranjču ili Kustošiju te se postavlja pitanje zašto Dinamo 2 ne bi igrao na glavnom terenu dok se Hitrec ne sredi kao što igraju druge ekipe Hajduka i Osijeka
  • Dino
    2.7k
    Valjda je jednostavnije organizirat tekmu na HK neg na Maksimiru, a hajduk i osijek nemaju nekaj slicno s tribinom pa igraju na glavnom terenu
  • xavier
    12.1k


    Mislim da nisi shvatio. Ne žali se Dubrava zašto Dinamo II igra na HK nego zašto sad, kad se HK renovira (travnjak), ne bi mogli odigrati tih nekoliko utakmica na glavnom terenu umjesto da idu u Sesvete.
  • Kwedi
    3.8k
    zaista i je besmisleno slati drugu momčad u sesvete kraj glavnog terena. dobro, ovako mogu naplatiti kakvu naknadu za korištenje travanjaka...
  • Stihl
    3k
    Pa zakaj vas to čudi, Mamić i Karatović(Sesvete) su si frendači.
  • xavier
    12.1k
    Pa zakaj vas to čudi, Mamić i Karatović(Sesvete) su si frendači.Stihl

    Pa nije nitko rekao da nas čudi :smile:
  • Stihl
    3k

    A možda nekoga da :wink:
  • Dino
    2.7k

    Ma nadovezujem se na ovo kaj kwedi veli, zakaj hajduk i osijek igraju na velkom terenu.
    I hvala na objasnjenju, sad kad gledam jos mi manje sve ima smisla, kakve sesvete pored maksimira :chin:
  • SAS1987
    14.8k
    "Prihvaćanje gradskoga proračuna s amandmanima Neovisnih za Hrvatsku, ja podsjećam ovdje da se radilo o izgradnji Jarunskoga mosta, Dinamovog stadiona"

    Izgleda da je Dinamov stadion (projektna dokumentacija) ipak u proračunu. Ne kažem da će se početi nesto raditi, samo to da je u proračunu. Steta da nam je uprava govno i da niti ne znamo kakvo je trenutacno stanje i plan. Imaju kakve razgovore oko projekta ili nista.
  • Smotanihaker
    702
    Nije da branim upravu ili nesto ali imas stranicu iza izjavu Zorana Mamica o stadionu od prije dva dana.
  • SAS1987
    14.8k
    Ja sam kopirao izjavu cigana. Ali ne pricam o ovakvim izjavama. Ja ocekujem da uprava ima neki plan / timeline itd razgovora. Ako znaju da je u proračunu postavka za projektnu dokumentaciju onda je minimum od minimuma da se odmah dogovore za datum početka pripreme dokumentacije i deadline. To je minimum minimuma. I taj plan treba biti prezentiran navijačima. Tako bi radila neka normalna uprava a ne i naše govno od uprave.

    Sada vjerovatno cekaju da se ih netko iz grada sjeti i kaže im da će početi. A u praksi je to prva postavka koja će ici iz proračuna. Umjesto da rade presing na grad da se sto prije pocinje sa pripremom.
  • SAS1987
    14.8k
    Barisic o stadionu - na kratko, Dinamo je pripremio svu mogucu dokumentaciju i sve sto može a na gradu je da ispoštuje dogovor o raspisu natjecanja. Klub je nezadovoljan sporoscom projekta ali ne mogu nista jer je sada sve na strani grada.

    Uz to, Dinamo intenzivno trazi rijesenje za novi kamp izvan Zagreba u koji bi ulozio 15 do 20 milijuna eura.

  • xavier
    12.1k
    Dinamo je pripremio svu mogucu dokumentaciju i sve sto može a na gradu je da ispoštuje dogovor o raspisu natjecanjaSAS1987

    A kakvu točno "dokumentaciju" je Dinamo mogao pripremiti kad nije vlasnik ničega?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.