• dumitrumitu
    1.3k
    Da dinamo bankrotira i ispadne u županijsku ligu opet bih za njih navijao a ne za neki novi klub. Isto je i sa Cibonom.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Cibona je u proslosti od*ebala BBB i zahvaljujuci svojim politikama je u dugovima do grla. Nimalo ih ne zalim i mogu rec da Zagreb ne "zivi" Cibonu, prvenstveno iz razloga sto kosarka kod nas nije bas pracen sport.

    Tko bi normalan ulozio jedan euro u rupu bez dna? Kao da ulozis novac u hrvatska brodogradilista.
  • emilperska
    5.7k

    Godišnju za Cibonu sam imao od 2013. do 2019. To je nepovratno uništena priča. Tu nema povratka. Da nemaju takve dugove, bila bi moguća fuzija. Ovako su hodajući mrtvac koji dogodine igra PH s kadetima i juniorima.

    Šteta svega naravno..
  • mali M
    5.2k
    U košarci samo Cibonu i nijedan drugi klub.dumitrumitu

    pa to je legitimno i ti i dalje navijaj za Cibonu. Neznam zašto se ljutiš što bi NK Dinamo dao podršku KK Dinamu, što je zapravo legitimno i logično. Ako si tako veliki navijač Cibone onda pojasni zašto se u dva navrata pokušala suradnja s Dinamom i na kraju propalo? Mala bara puno krokodila i sami sebe pojeli. Svi smo mi odrasli na Ciboni i Badelu uz Dinamo, ali zašto se oni nisu prije odlučili za suradnju kad su bile kombinacije, znaju samo oni.
    Ponavljam ako će ti biti preteško što navijaš za suparnički klub onda ćeš imati jednu odluku pred sobom što ti je važnije. i to je u redu..
  • Captain America
    17.7k
    Cibona će uvijek biti sportski simbol Zagreba s Dinamom i RK Zagrebom. Rudeš može biti lijepa košarkaška priča poput Cedevite, ali da će u srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, neće sigurno.
  • Paggini
    21.1k
    srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, neće sigurnoCaptain America

    Živućih neće, budućih hoće. :)
  • emilperska
    5.7k

    Ništa neće zamjeniti Cibonu iz 80ih i 90ih, ali šta bi trebali? Ne imati nijedan košarkaški (ozbiljan) klub u ZGu jer je Cibona propala i nepovratno pokradena i uništena? Dugovi Cibone su toliki da ih veliki Dinamo ne bi mogao sam odservisirati bez da ulazi u kreditne ili sportske dubioze?
    Rukomet je općenito mrtav sport u RH (krajnji efekt ovog će se vidjet za 5 godina), pa ova debela smeća iz Badela imaju sreću da im se nikakva ozbiljna konkurencija nikad nije napravljena i mogu radit to šta rade zadnjih 35 godina.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Cibona će uvijek biti sportski simbol Zagreba s Dinamom i RK Zagrebom. Rudeš može biti lijepa košarkaška priča poput Cedevite, ali da će u srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, neće sigurno.Captain America

    Meni je isto simbol Zagreba, ali ne može nitko reći što će u srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, a što neće. Nekima hoće, nekima ne, nekima je stalo do Cibone, nekima je bilo prije stalo, neki ne mare nimalo za nju i u priči su oko KK Dinama, neke nije briga za košarku itd.

    Recimo RK Zagreb, meni će uvijek biti Badel simbol Zagreba, ovo čudovište koje postoji umjesto Badela u vidu RK Zagreba meni nimalo više nije simbol.
  • The Undertaker
    5.4k
    Dugovi Cibone su toliki da ih veliki Dinamo ne bi mogao sam odservisirati bez da ulazi u kreditne ili sportske dubioze?emilperska

    Zar nije onda stečaj (s preustrojem) mogući izlaz? Ili su prokockali i tu mogućnost?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Neka kk dinamo postane ozbiljan klub ali na zdravim temeljima bez pomoći pravog dinama.
  • mali M
    5.2k
    Rudeš može biti lijepa košarkaška priča poput Cedevite, ali da će u srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, neće sigurno.Captain America

    a jel? i nije Rudeš nego KK Dinamo. Šta ste zločesti jer se durinjate oko Cibone. Cibona će biti sportski simbol Zagreba kao i Zagi. Bilo nekad... Staviš odma stigmu na KK Dinamo da nikad neće biti Cibona. Tebi možda ne, a možda novim klincima koji nisu nikad doživjeli Cibonu u punom sjaju hoće! Zamisli da KK Dinamo napravi ozbiljne rezultate u euro natecanjima i domaćem prvenstvu i kupu u narednih 10 godina. Šta misliš da mlađe generacije nebi nosile njihove dresove i poistovjećivale Zagreb sa KK Dinamo. Daj nebudite dedeki sa: "u moje vreme..."
  • emilperska
    5.7k
    Na temi KK Dinamo sam pisao već o tome. Naš klub (KK Dinamo) ima 6. po redu budžet u RH s kojim su završili 4. Budžet se kreće oko 500-550k EUR za 2023. Sa samo malom dotacijom od velikog brata (npr. u vidu plaće Denija Jurića ili Danije Štefulja) mi bi poletili toliko visoko da bi se Zadar tresao dogodine. A onda kroz ulaganje u omladinski pogon, infrastrukturu, stvoriti takve temelje da se više nikad ne ponovi raspad Cibone, Medveščaka ili Badela..
  • The Undertaker
    5.4k
    Što bi GNK Dinamo dobio suradnjom sa KK i Futsal kllubovima?
  • emilperska
    5.7k

    Koheziju, jačanje branda, veću simbiozu s gradom/navijačima

    Bili bi jedan od uspješnih sportskih kolektiva u Europi kao klubovi iz Portugala, Španjolske, Grčke, Skandinavije itd.
  • Crusades1986
    12.4k
    ali da će u srcima Zagrepčana zamijeniti Cibonu, neće sigurno.Captain America

    Tolko je Cibona u srcu Zagrepčana da je već 15 godina politički bankomat i na rubu propasti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.