• IstinaZaDinamo
    1.6k


    Ako je to ovaj, ne znam sta bih rekao. Zadnja tekma prije godinu ipo u cetvrtoj engleskoj :confused:
  • SAS1987
    14k
    Kakva je infrastruktura u Vukuvaru? Pricalo se nesto o novem stadionu ak se dobro sjecam.
  • Infinity
    15.4k
    Kakva je infrastruktura u Vukuvaru?SAS1987

    Bliza treceligaskoj nego prvoligaskoj.
  • DrawTube
    3.5k
    27293313.webp
    27293311.jpg
    Doček igrača Šibenika danas

    Jučer je dobro pobijedilo zlo, Nikakva piva uz ulaznice, igranje na Gradskom Vrtu i pare iz osječke pivovare ovo ne mogu dati.

    Koliko mi je drago da ovaj je klub ponovo u 1. ligi. Neka ostanu što dulje
  • BBBaranja
    2.1k

    Trenutno nije bajna situacija što se infrastrukture tiče,ali ušli su neki naši gastarbajteri u klub i navodno se radi po tom pitanju.
    Imaju dobar marketing,doveli su Branka Karačića za trenera,vjerujem da će se još pojačati i očekujem ih u eliti nagodinu..
  • nemapredaje
    2.2k


    Travnjak je doslovno livada
  • Navijač Dinama
    7.8k
    mislim da bi utakmice morali igrat u Vinkovcima. Nema šanse na onoj oranici organizirat utakmice i zaprijem gostujućih navijača.
  • rioda
    3.5k
    Ja bih rekao da stadion od Vukovara i nije toliko loš, koliko je katastrofalan teren. Stadion kao stadion nije nešto reprezentativan, ali ima jednu solidnu natkrivenu tribinu, te još jednu bez krova, mislim da prilično dobro mogu organizirati i prijem gostujućih navijača.

    Prvi prioritet im mora biti teren, a sam stadion uz minimalna ulaganja mogu ušminkati dovoljno da bude na korektnoj razini.
  • deda
    29.5k
    Vukovar ima tu blagodat da unutar granica županije ima prvoligaški stadion. Problem je što oni ne bi htjeli igrati na Cibalijinom terenu, a realnost izgradnje stadiona u Vukovaru je vrlo upitna. Ne vjerujem da bi HDZ (Vlada) išao graditi prije tamo stadion nego rješavati trenutne stadione u prvoj ligi.
  • Nino Bule
    12k


    Ne smeta im jer je covjek odma otisao do funcuta i porazgovarao sa njima, zna gdje je dosao i kako se ponasati i zasad je i ko trener i sa izjavama sasvim korektan, hoce li napustit sibeni ako ga hajduk zovne ne znamo
  • Hnlovac
    330
    Malo razmišljam o tom GVu i brojci i baš me zanima :chin:

    Koliko je puta od osamostaljenja Osijek uopće privukao više ljudi od ove tekme na GVu?

    Ovako sam iskopao Slavija još kad je Bjelica igrao , PSV, Austria Bec i zadnja tekma protiv Rijeke (17k, 15k, 14k, 11k)

    U prvenstvu dakle samo protiv Rijeke više. Malo ironično da se stvarno ne sjećam toliko dobro ispunjenog GV dok je na njemu igrao NKOS

    Iduće HNL sezone sve ispod prosjeka 2000 na Šubiji je loše. Uz 4 rasprodane tekme (tovari i mi), rasprodanu tekmu otvaranja i još koju ak bude baš bitna reza, pa jbmu može se skupit sveukupno 36 000 ljudi tokom sezone
  • Droljo
    6.4k
    zaprijem gostujućih navijača.Navijač Dinama

    Dvijetisućite smo bili dole (kad se vratilo ime) šta se promijenilo? Bilo nas je pun kurac i osamsto
  • Mali Zeus
    10.5k
    Koliko mi je drago da ovaj je klub ponovo u 1. ligi. Neka ostanu što duljeDrawTube

    Velika pobjeda i za Šibenik i za hrvatski nogomet, jer stvarno je dobro da luđak Komak ne dođe u prvu ligu.
  • Krizy
    38.4k
    2024./25.:

    Rudeš

    Zrinski

    Vukovar

    Sesvete

    Jarun

    Dubrava

    Dugopolje

    Cibalia

    Croatia Zmijavci

    BSK Bijelo Brdo

    Opatija

    Orijent ili Kustošija (Kvalifikacije: 09.06. i 14.06.)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.