• Ivdzo11
    4.2k
    Uoči finala Konferencijske lige između Olympiakosa i njegove Fiorentine Brekalo (25) je za Arena Sport prvi put progovorio o mogućnosti svog ostanka u Hajduku:

    - Igrač sam Fiorentine, došao sam ovdje na posudbu, vidjet ćemo njihove planove. Ja sam ponosan što sam dio tako velikog kluba i nadam se šansi tamo. Ja sam inzistirao na posudbi, oni su bili zadovoljni mojim igrama, igra se svaka tri-četiri dana, svaki je igrač bitan, no ja sam zbog svog razvoja i forme tražio izlaz i najvažnije je da sam se vratio u formu.
  • serbus
    4.1k


    Znači lagani odjeb bilima pa ako baš ništa ne uleti vratim se dole ... E Judo , a mogao si kao Kule dočekati svojih 5min u dinamu.
  • miro
    4.4k
    kako mi je drago da nas je zaobišao, čak i ova izjava pokazuje da lik ne doživljava nikog osim sebe
  • Brusa
    1.5k
    nemoj Kuleta i brekala uspoređivati...
    Ne ide on u istu rečenicu sa Kuletom
  • Tongo Doumbia
    4k
    Brekalo je onaj tip osobe koji sa svadbe dobrog prijatelja klizne u ponoć, jer sutra "mora negdje".


    Nikad mi nije odao dojam tipa koja ima karakter, principe, emocije, tipa koji može nekoga ili nešto voljeti.

    Možda zvuči kao naknadna pamet zbog odlaska dolje, ali su pisali neki ovdje o tome kad je on još bio legitiman kandidat za dolazak u Dinamo.

    Možda je dojam takav jer je rano otišao iz Dinama. No u prilog mi ide i činjenica da se ni u jednom klubu nije zadržao niti ostavio nekakav trag, a promjenio ih je podosta za svojih 26 godina.
  • flexXy
    2.3k
    Nas bivsi igrac Josip Brekalo nije uspio osigurati svoju prvu europsku medalju sa Fiorentinom
  • cibona
    2.9k
    Nikad mi nije odao dojam tipa koja ima karakter, principe, emocije, tipa koji može nekoga ili nešto voljeti.Tongo Doumbia


    E vidiš, kod mene je bilo suprotno... Sjećam se one drame od prije nekoliko godina s lgbt trakama kada je igrao u wolsburgu, tada je brekalo to odbio nositi na utakmici unatoč pritiscima sa svim strana da popusti.

    Svo vrijeme mi je zbog toga odavao dojam jakog karaktera sa jasno definiranim stavovima i željama. Međutim, bio sam u krivu i jako me razočarao, pogotovo jer sam ga cijelo vrijeme branio na forumu za vrijeme zimskog prijelaznog roka. Vjerojatno je sada svjestan svojih postupaka i sigurno ga peće grižnja savjesti i drago mi je zbog toga. Ovaj teret će nositi do kraja karijere.

    Neka od slobodno ostane u Hajduku, baš si pašu :razz:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Iskreno, ne bih volio da Brekalo ostane u Hajduku. Nek igra u nekoj drugoj ligi.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Predsjednik Reala Fiorentino Perez je nakon utakmice upitan hoće li Modrić ostati u Realu i iduće sezone, a on je odgovorio: "Mislim da će Modrić ostati s nama. Mislim da će odigrati još jednu sezonu". Najpoznatiji insajder za transfere Fabrizio Romano je nakon toga objavio da će Perez i Modrić održati još jedan sastanak na kojem će Modrić potpisati novi ugovor s Realom i tako službeno potvrditi da će biti dio Kraljevskog kluba i iduće sezone.

    prije par dana su pisali kako je potpisao novi ugovor i da je sve rijeseno.
    Sad ispada da imaju jos jedan razgovor, i Perez 'misli' kako ce Modric ostati.
    Mislim da ima jos vremena prije nego odluci sto ce napraviti
  • Dudu9
    812
    Ja kužim zašto zeli ostat vjerojatno najviše radi obitelji, djece koja idu tamo u školu imaju prijatelja itd, igra u Realu rusi rekorde itd, samo opet ako zna da neće slijedeće sezone skoro pa ni vise igrat dobijati mrvice, po meni igrač takvih uspjeha igre i svega ostalog bi trebao otići di bi nastavio igrati, naravno volio bi da je to dinamo
  • Fanboy
    2.6k
    Malo zaraduje u Realu pa treba ubrat koju kintu reklamiranjem kladionica u Hrvatskoj :vomit:

    https://www.facebook.com/share/cRVgQVaX7rQptdwb/
    NitkoBitan

    Modrić, Lovren, Mandžo ... ti jako puno daju u humanitarne svrhe za zdravstvo, to mogu reći pošto jesan u toj branši i to se zna. Radi se o velikim ciframa što nije ni čudno s obzirom da su uređaji dosta skupi. Samo je anonimno(sa njihove strane) i ne razglasavaju na sva zvona.

    Čovjeku se nudio ugovor u Arabiji za 60 mil eura po sezoni, da mu je do love otišao bi tamo, ne snimao reklame za kladionicu od možda par tisuća eura.

    U Realu se nalazi punih 12 godina, to je dulje nego je bio u Zagrebu, Londonu, Mostaru i Zaprešiću tokom čitave profi karijere. Nakon silnih godina ti to mjesto postane novi dom.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ja mislim da je ovo usluga nekom prijatelju koji je vlasnik te kladionice. Nije sigurno zbog para.

    A uostalom dok je legalno ne vidim u čemu je problem.
  • filsa
    63
    Pozdrav svima, moj prvi upis...Kramarić i Sosa odgovaraju na pitanje što je najbolje u mjestu kojem živite...jako zanimljiv podcast, dečki su opušteni.
  • Eduardo
    19.9k
    Andrej Kramarić o povratku u Dinamo:
    Mislim da se još uvijek dobro osjećam, da sam fit i trenutno ne razmišljam o tome, a jednog dana ćemo vidjeti kakve će biti opcije.

    Iako, ako pratimo taj neki moderan trend jako malo igrača se vraća u svoj matični klub iz djetinjstva jer puno radiš, puno treniraš i puno se mučiš u životu i na kraju karijere se trebaš nagraditi, i sebe i svoju familiju.

    S druge strane vratiti se u neko starije doba, u klub u kojem su prioriteti mladi igrači i prodaja igrača na kraju koliko god neki pričali da ima smisla meni to donekle čak i nema.

    Neću reći da nisam pobornik toga, ali zašto se vratiti negdje kao stari igrač gdje možda svi očekuju puno više od tebe, a ti možda nisi više u stanju to fizički pružiti navijačima, suigračima, a istovremeno zatvaraš vrata mladim igračima, a svi znamo da njima treba velika podrška.

    Ta romantika povratka traje dva dana kroz novine, a poslije ide vrijeđanje jer svi očekuju da ćeš zabiti 50 golova u HNL-u, a to baš tako i ne ide ako imaš 38 godina na leđima.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Bravo Krama! :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.