• BluePhone67
    3.5k
    Ponuda/potražnja <> prazan/pun stadion = jeftina/skupa ulaznica/godišnja
  • GZomanid
    580
    Vama koji odlučujete o cjenama ide na dušu popunjenost stadiona slijedeće sezone. Naravno da vjerujemo u vašu ekonomsku stručnost, a takionak ćemo mi zagriženi prije kupiti godišnje nego produžiti s obitelji na moru dan-dva više.
    Ako svejedno slijedeće sezone budu rasprodane sve godišnje, nemojte se žaliti kaj je sjever prazan na rubovima, to su karte od onih koji su imali višak para a manje ljubavi prema klubu..
  • Zagreb1992
    1.4k
    Nakon pun kurac godina napokon imamo svoj klub i kupnja godišnje ulaznice je najmanje kaj svi možemo napraviti da klub ostane tu di je :)
  • marcio amoroso
    34k
    Vama koji odlučujete o cjenama ide na dušu popunjenost stadiona slijedeće sezone.GZomanid

    Odmah ću se ograditi i reći da ništa ne odlučujem o cijenama, ali kako točno novom izvršnom odboru i odboru za članstvo može ići na dušu popunjenost stadiona?

    Vjeruješ da se može točno pogoditi cijena godišnje ili pojedinačne ulaznice sa kojom bi stadion bio baš uvijek pun ili bar dobro popunjen?

    Popunjenost stadiona je na svima nama, baš na svima nama. Svi imamo zadatak dolaziti koliko je god moguće i pokušati utjecati na ljude oko nas da također dolaze koliko god mogu.

    Samo svi zajedno možemo do veće popunjenosti.
  • GZomanid
    580

    Naravno da se cijena ne može točno pogoditi i ja ne bi volio biti u koži onoga koji određuje cijene..
    Ali, nitko nije rekao da je lako upravljati s klubom i donositi odluke koje imaju za posljedicu budućnost nečega što je veće od svih nas..
  • Papastrumf
    10.7k
    Cijena ulaznica nije u top 5 razloga dobre ili lose posjecenosti utakmica.
  • GZomanid
    580
    Nije ali mi imamo i sve ostale negativnosti, od lošeg stadiona, naviknutosti ljudi da mamići vladaju klubom, otuđenosti od naroda, itd, pa mislim da će određenom broju ljudi to biti prevaga u odluci.
  • marcio amoroso
    34k

    Naravno da nije lako, to nitko ne tvrdi. Ja sam samo uvjeren da ti dečki rade apsolutno za dobrobit kluba i da itekako misle i na navijače.
  • Papastrumf
    10.7k
    naviknutosti ljudi da mamići vladaju klubomGZomanid

    Naslusao sam se u zadnjih 20 godina jako puno razloga za ne odlazak na utakmicu, ali jos nisam cuo da je netko rekao da nece ici jer Mamici vise ne vladaju klubom.
  • miro
    3.5k
    Nešto tipa 200 eura za HNL i doplata 150 za Europu bi po meni bilo ok, govorim za Zapad naravno
  • rioda
    3.5k
    Mislim da je kolega htio reći da dijelu ljudi u očima Dinamo i dalje djeluje negativno, zbog godina njihove vladavine.

    Iako se u tom dijelu svakako ne slažem s njim jer mislim da se emocija ovog proljeća opet probudila i kod onih najtvrdokornijih.
  • GZomanid
    580
    Naslusao sam se u zadnjih 20 godina jako puno razloga za ne odlazak na utakmicu, ali jos nisam cuo da je netko rekao da nece ici jer Mamici vise ne vladaju klubom.Papastrumf

    Naviknutosti DA vladaju, čitati s razumjevanjem..
  • Dudu9
    597
    nisam siguran da u slučaju LP i po novom 4 utakmice platio 150e
  • GZomanid
    580
    Iako se u tom dijelu svakako ne slažem s njim jer mislim da se emocija ovog proljeća opet probudila i kod onih najtvrdokornijih.rioda

    Možda sam ja prestar malo za ovo ali ne djelim s vama nikakvu pozitivu kaj se tiče posjete, mislim da će se to jako brzo resetirati na početku slijedeće sezone, naročito na malim HNL tekmama.
    Mišljenja sam da su potrebne godine da bi se promjenio mentalitet dinamovih navijača, ne vjerujem u buđenje dinamovog puka kao nešto trajnije od zadnjih mjesec dana.
  • Papastrumf
    10.7k

    Mislim da se ti moras malo jasnije izrazavati :wink:
    Ovo sto si napisao također nema smisla. Valjda je svakome tko i povrsno prati dinamo jasno da mamic s dinamom vise nema nikakve veze.

    Mišljenja sam da su potrebne godine da bi se promjenio mentalitet dinamovih navijačaGZomanid

    S ovime se slazem. Trebat ce svakako raditi na tome. Ne treba se zanositi zavrsnicom prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.