• ShanKu
    788
    Mierez, ali samo ako bi tako kao u Osijeku igrao i kod nas ili još jače...
  • Papastrumf
    12.5k

    Svaka cast, majstore. Ja bi isto dovodio samo igrace koji bi i u dinamu igrali odlicno kao i u sadasnjim klubovima.
  • Kaktus Car
    578
    Samo Uremović (ili možda Šarlija umjesto njega) i Selahi bi iz HNL-a mogli trenutno ušetati u Dinamovih prvih 11. Prva dvojica su i ovako i onako nedostupni, a čak je i Selahi upitan ako se Rog može vratiti na bar 80% svojih mogućnosti.
  • Pop corn
    8.4k
    Svaka cast, majstore. Ja bi isto dovodio samo igrace koji bi i u dinamu igrali odlicno kao i u sadasnjim klubovima.Papastrumf

    Pa moraju obećati prije potpisa. I pročitati obećanje za klupski instagram.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Da i tu ponovim. Pjaca, Radeljić, Benković, Španjolac iz Rome nisu igrači za LP. Možda nije za usporedbu, al kad su cigani išli direktno u LP uspjeli su za besplatno dovesti Olayniku koji je trpao u Slaviji, zatim Krassoa najboljeg strijelca 2. francuske lige, Hwanga reprezentativca Južne Koreje. To su pojačanja kakvima se treba težiti, a ne netko iz HNL-a ili da mu prezime završava na ić, a ne igra u top 10 svjetskih liga.
  • xavier
    12.1k


    Ma lukaviji je @ShanKu od toga. On bi stavio u ugovor da plaćanje ide tek nakon godinu dana, a ako igrač ne ispuni očekivanja (čitaj: ne igra barem kao u starom klubu), onda ne samo da ne plaćaš odštetu nego drugi klub tebi plaća penale. Kolega je stvarno vizionar. Ne znam kako se klubovi toga do sad nisu sjetili.
  • xavier
    12.1k
    al kad su cigani išli direktno u LP uspjeli su za besplatno dovestiKeyser Soze

    Sjeti me kakav su ono rezultat ostvarili tamo...
  • criticus
    2.3k
    kad su cigani išli direktno u LP uspjeli su za besplatno dovesti Olayniku koji je trpao u Slaviji, zatim Krassoa najboljeg strijelca 2. francuske lige, Hwanga reprezentativca Južne Koreje.Keyser Soze

    Koliko su ti igrači bili (pre)plaćeni niko živ nezna. Nije za usporediti jedan europski i jedan soft russian jungle klub nikako.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Sjetio me kakav su ono rezultat ostvarili tamo...xavier

    Izgubili od Cityja i Leipzeiga i parilali Young Boysu, a nas je mlatio pekarski klub sa polupriznate države i Viktoria dva puta(ista ona koju smo marnuli 2018)...

    Ali da...
  • xavier
    12.1k


    Pa rekao bih da nitko ni ne želi reći da je naša momčad iz prve polovice prošle sezone bila dobra niti da je to ono što želimo, dapače. Samo želim reći da je kolega napisao ovo o momčadi Zvezde kao da su oni suvereno prošli skupinu LP...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    mislim da se kolega prije svega referirao da su doveli dobre igrače/pojačanja, pogotovo za grupu LP u kakvoj su bili, i da bi pomenuti bili vjerovatno i pojačanja i nama.
  • xavier
    12.1k


    Ono što ja želim reći je da smo zadnjih 5 godina bili uspješniji od njih u europskim natjecanjima pa ne vidim uopće potrebu pisanja o njima kao o uzoru kako treba slagati momčad.

    Kažem ponovno, svima nam je jasno da momčad prošle jeseni nije bila dovoljno dobra i da treba biti bolja. No ne smijemo zaboraviti da je na čelu kluba bila druga ekipa kojoj u tom trenutku prvi prioritet nije bio nogomet nego borba za ostanak na vlasti.
  • scooniepenn
    3.3k
    Toliko ste odusevljeni Zvezdaninim pojacanjima od lani da ste poceli i sa srbizmima (pomenutim).
  • Dzgšb
    878
    Moje mišljenje da baš uremovića nebi nikad kod nas,lik je strašno prgav, da je kod nas redovito bi crveni dobivao ,a dole redovno s pogurancem ,maximalno žuti pokupi i to je to , iz HNL-a Mierez definitivno i što se tiče klase apsolutno Marko Pjaca ,čuvat ga samo LP, ako ništa a Ramon more igrati svaki dan svakako
  • Brusa
    1.6k
    Ja se ne razumijem u nogomet, priznam, al me kužim što svi vidite u tom Mierez u.... Moj dojam je da bi u dinamu bio na razini Komnena Andrića, ništa puno bolji... A za hnl, imamo Kuleta :heart: , ne treba na odštetu i plaću trošiti milione. a što bi bi Mierez radio u ligi prvaka.?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.