• Eduardo
    18.1k
    TROFEJ CICO ideja je potekla od našeg poštovanog forumaša@Mali dioničar, a cilj je izglasati najljepši/najatraktivniji/najbolji gol sezone.

    Izvukao sam po mom skromnom mišljenju deset najboljih takvih pogodaka iz sezone 2023. - 2024. koje sam složio u kompilaciju kako bi zajedno izglasali najbolje od njih. Vjerojatno se među ovih deset nominiranih moglo pronaći mjesta i za neke druge pogotke, ali vjerujem da je onaj za kojim tragamo, onaj najbolji ipak ovdje, a to je najvažnije.

    Glasanje će biti otvoreno do 3. lipnja 2024. godine do 12:00 sati. | ako prije toga ne uklone video. |

    Odvojite par minuta vremena i pogledajte video. - Isplati se!

    1. Najbolji gol sezone 2023. - 2024. je? (155 votes)
        10. Luka Ivanušec vs Astana
          6%
        09. Luka Ivanušec vs Istra 1961
          2%
        08. Marko Bulat vs AEK
        11%
        07. Martin Baturina vs Sparta Prag
        17%
        06. Marko Bulat vs Astana
          2%
        05. Martin Baturina vs Lokomotiva
        15%
        04. Takuro Kaneko vs Astana
          3%
        03. Gabriel Vidović vs Varaždin
          3%
        02. Gabriel Vidović vs Rudeš
          1%
        01. Bruno Petković vs Rijeka
        40%
  • Droljo
    6.5k
    Sviraj kraj!
    Screenshot-2024-05-30-20-19-17-069-edit-com-android-chrome.jpg
  • Paggini
    10.9k
    Petko protiv Rijeke jebiga decki moji.

    Osim što je gajba je iste sekunde kad je uslo u mrezu postala antologijska gajba koja ce se generacijama prepricavati.

    Nema tu rasprave za ovu sezonu - najljepsi gol i najbitniji gol, ne dogodi se često takva kombinacija.
  • Sajla
    4.3k
    a jesmo izmaltretirali jadnu Astanu ove sezone... 3/10 s ove liste. već sam i zaboravio Kazahstance, ali mislim da oni nas nisu :lol:
  • ShanKu
    454
    razlikujem između najdraži i najljepši, najljepši mi od Ivanušeca protiv Istre :clap:
    Najdraži Petkov protiv Rijeke
  • veselko tenžera
    1.5k
    da, u opisu piše najljepši/najatraktivniji/najbolji gol

    Poštujem, a za sljedeću sezonu predlažem odabir najdražeg Dinamovog gola. Da je ove godine to bio kriterij na listi bi sigurno bili Petković u Splitu, Hoxha u Rijeci, Kaneko protiv Lokosa.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Meni je najbolji gol Baturine u Pragu. Petko poslao savršenu loptu, Martin izvozao ove ko male majmune i zabio, top gol.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Uff kad gledam video tesko mi je i pojmit da se sve ovo dogodilo iste sezone. Ivanusec, pa cupko Ljubicic u pola videa.. Po vaznosti se isticu 2 - Baturina Lokosima i Petko Rijeci.. Nekako mi ona pracka Ivanuseca Astani vizualno izgleda najljepse, ali moram malo valorizirat i vaznost, pritisak, trenutak i tu nema dalje od Petka.. Odlicna kompilacija, bas gust za pogledat.
  • Jurki
    9.7k
    nadam se da bus sljedece sezone imal puuno zescu kompilaciju i muku izabrati najbolji, najljepsi ili najatraktivniji gol nego ove sezone tj da bu takvih golova cim vise.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Baturina u Pragu po meni najbolji gol sezone. Jedno je birati najbolji, a drugo najdraži, al ako biramo najbolji tu je po meni Baturina broj 1, kao sto je neko već napisao savršena lopta Petka, Baturinin sjajan dribling nekoliko igrača i odličan sut
  • Ludovic IX
    6.2k
    Protiv koga je bati dao onaj gol kad je mišić poslao loptu kroz cijelu sredinu i obranu..jel Varaždin to bio?

    Definitivno, jedan od ljepših golova
  • dumitrumitu
    963
    Meni je lijep i gol Baturine protiv Gorice iz akcije posle kornera.
  • Crusades1986
    10.3k
    jel Varaždin to bio?Ludovic IX

    Je, ista tekma sa koje je i ovaj Vidovicev gol (broj 3 u videu)
  • Dinamosaur
    1.1k
    mislim da bi i Cico sad rekel- i to ti je tak
    Bilo je možda ljepših golova od Cicinih, al se pamte oni najbitniji, kao i ovaj iz Rijeke od Petkovica
  • Majki2111
    2.8k
    Ivanušec protiv Astane najljepši
  • mali M
    4.1k
    Da, ja sam birao isto najljepši a tu su mi bili Baturina sa Spartom i Kaneko na Petkovo spuštanje. Ne volim inače slobodnjake u "najljepšem" golu osim ak nisu sa golemih udaljenosti, inače su svi isti. A važnost bi meni bila sasvim druga kategorija..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.