• Captain America
    17.7k
    Što sam krivo rekao? Nisu li sva trojica sudjelovali u zimskom prijelaznom roku?

    U "ovaj" Dinamo doveo ga je Dario Šimić, konkretno na mjesto voditelja razvoja mlađih uzrasta kluba, a uz to je i skautirao igrače za prvu momčad.

    Iz teksta Sportskih novosti nakon što je Marić imenovan v.d. SD.

    Ne, on neće biti sportski direktor, prihvatio je funkciju glavnog skauta prve momčadi, njegov je primarni posao analiza igrača, koje je Dinamo dosad pratio, kao i skautiranje novih igrača. No, u trenutku kad Dinamo nema sportskog direktora i kad nije izvjesno da će ga uskoro imati, uloga glavnog skauta vrlo je bitna i bit će Dabac jako važna figura u ovom prijelaznom roku.

    Iz teksta Germanijaka nakon što je Dabac imenovan glavnim skautom kluba.

    Hoxha je uz Thea bio jedina izričita Jakirova želja.

    Ogija je ''otkrio'' Dabac s obzirom na veze na japanskom tržištu.

    RPGa je ''otkrio'' Marić s obzirom na veze na francuskom tržištu.

    Živković je kiks. Što su mogli napraviti u trenutku kada do daljnjega nemaš Šutala i Perića, a uprava ne želi platiti stopera? Ostali smo na 3 stopera, a Perković je bio lijevi bek jer su s Ogijem morali biti oprezni.

    Brodić je doveden ljetos.

    Previše puta je ponovljeno da skauti idu SD kad im se svidi igrač, a SD onda pred upravu. Tadašnji SD Jakirović je poprilično uspješno surađivao s tadašnjim skautima Marićem i Dapcem kada vidiš da su imali jedan kiks od 5 dovedenih igrača.
  • rioda
    4.8k
    Ostaje li Kevin Theophile i sljedeće sezone?

    - Produžili smo mu ugovor. Bit će pričuvna opcija ako uspijemo dovesti nekog stopera. Teo je pokazao da je njegov povratak bio apsolutni pogodak. Šest godina je tu, a na prste jedne ruke možeš nabrojati njegove greške. Samo, kad on napravi grešku, to je fatalno. Može ga spasiti samo Nevistić. Koliko nam je Bruno važan gore, toliko nam je Teo u obrani.

    Znači traži se top stoper, to mi se sviđa.

    Inače odličan intervju, baš sam ga sa zanimanjem pročitao, pitanja potpuno pogođena, a odgovori nisu bili dosadni, nego konkretni.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ovo je ključno - "Samo, kad on napravi grešku, to je fatalno. Može ga spasiti samo Nevistić".. kad drugi stoper napravi grešku, obično je KTC da to ispravi.. i to je razlika njegovih grešaka i grešaka drugog stopera
  • nemapredaje
    3.3k
    Po Pierrotovoj objavi na instagramu izgleda da odlazi iz Maccabija
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ok znači Jakiru plus za Thea, minus za Hoxhu i Živkovića. Ogija otkrio Dabac, RPG-a otkrio Marić. Drago mi je da se u nečemu slažemo :blush:
  • Meritokrat
    57

    Kakve to veze ima s Dinamom?
  • Peškaman
    4.4k

    Zato što se prošle godine ispisalo blizu 50 stranica na njegov mogući dolazak u Dinamo.
  • Meritokrat
    57

    Znam, ali pitanje ostaje. To je napadač koji može zabiti 15 do 25 golova po sezoni u ligama poput naše.
    Ako se pita Jakira, mi imamo svog napadača na posudbi u Rudešu.
    Zar nije sam rekao da ima zanimljivi igrača u Hnl-u, ali ne usuđuje se reći?
  • bluepower86
    942
    Nece se izlazit u javnost s imenima jer klubovi nabijaju cijenu.Za nas su Labrovic,Mierez,Matkovic u startu 5mil,za ostale su 2,2.5mil.
  • Meritokrat
    57
    Ja ne bi dao niti za jednog od navedneih 2 mil € kamoli 5.
  • Georg Koch
    4.6k
    da, jako kvalitetan i otvoren intervju.
    Nadam se samo da ovo sve oko kaneka, vidovica, perica, sutala i svih nije bas sve istina.
    Ako zelimi nesto i u europi, treba nam jaci kadar.
    A to sigurno nije kaneko i sutalo. (+nekolicina njih)
  • Jurki
    11.7k
    Nece se izlazit u javnost s imenima jer klubovi nabijaju cijenubluepower86

    Upravo to. Isto tak za ove koje bi trebali maknuti sa platnog spiska se nebu reklo.. npr igraca XY bumo otpisali.. automatski si svojem igracu javno skrsil cijenu.
  • Dinaminjo
    939

    Pa sigurno bi cijena bila manja kada bi rekli na x ne racunamo.
  • Laugreano
    2.5k
    Stoper nam isto ne treba imamo Perića i ŠutalaMeritokrat


    Sigurno ce preko medija govorit da su otpisani, i molit klubove da ih kupe. Daj razmisli nekad prije nego bubnes i ostanes ziv. Ako nisi chatGPT.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions