• Draž
    1.2k
    Ak ide prek Žige moguće je i više. Hoće on tak.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Prošle godine je bio popriličan skok u cijeni godišnje.
    Sumnjam da će i ove.

    Očekujem promjenu vezano uz HNL i europu, ali ne i porast cijene.

    Ako ce godišnja ici na 500, onda moraju i pojedinacne, da godišnja ipak bude isplativija.
    A sumnjam da će za HNL cijena biti 30 eura.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja bi ostavio iste cijene kao ove sezone ali samo za clanove. Za neclanove bi stavio nestu visu cijenu i kroz tu visu cijenu bi "kompenzirao" zelju za rastom prihoda i amortiziranjem inflacije (koja je dosta niza nego prije). Recimo ako je sjever ove sezone za manje tekme bio 7 eura, a zapad 15 eura, stavio bi za clanove 7 i 15, a neclanove 10 i 20.

    Svakom tko bi isao na nekoliko utakmica tijekom sezone bi se isplatilo biti clan. Cak ne vidim potrebu za deranjem koze neclanovima kao sto to rade Osijek i Rijeka.
  • rioda
    3.5k
    Već je iskomunicirano da će godišnje moći uzeti samo članovi
  • NitkoBitan
    13.5k
    Znam. Pricam o cijenama pojedinacnih ulaznica.
  • Ludovic IX
    6.1k
    iduće sezone , godišnja smo HNL i KUP koja daje popust i pravo prvokupa na Europu..

    Cijena godišnje:

    40% cijene zbroja pojednačnih karata za one koji su vlasnici ovosezonske gosišnje i bili na više od 60% utakmica (ovo gledat kao nagradu za vjernost)

    50% cijene zbroja pojednačnih karata za one koji su vlasnici ovosezonske gosišnje i bili na manje od 60% utakmica

    60% cijene zbroja pojednačnih karata za nove vlasnike godišnje ulaznice (poticaj da odlaze na ukatmice jer će iduće sezone dobiti jeftiniju godišnju)

    mladji od 18 i stariji od 65 - još dodatan popust do 30-40%

    ovi postoci su podlozni promjenama, ipak nisam ja ekonomist i neznam jel ovo doalzi obzir financijski ali mi dobro zvuči
  • ivanzg
    44
    Super ideja ali postotak utakmica bi uveo tek kad bi brojčanici stvarno radili i kad bi se točno znalo ko je na koliko utakmica bio.
  • Dudu9
    584
    Trebalo bi barem na zapadu ponovo poljepit brojeve na sjedala, jer eto na utakmici dogodi se da ljudi sjede i stoje na prolazima, katastrofa za prolazak do wc i šankova, nekom kome nije sila neće sigurno se probijat da bi si nešto kupio za piće ili jelo
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pa zna se tko je na koliko utakmica bio, barem se zna za one kojima se ocita ulaznica. Brojaci rade, ali ljudi se svercaju, prolaze pored brojaca itd. Brojac zakaze tu i tamo kada je ulaznica isprintana na losem printeru. Mozda sam vidio 1,2 puta tijekom cijele sezone da nekom nije htjelo godisnju ucitat.
  • Bosskovitz
    8.4k
    [
    navodno godisnja ide na 500 euraOlmic

    Ne ide.
  • Droljo
    6.4k
    Previše pridajete pozornost brojevima. Mi kad dobijemo stadion nebu dost karata za sve...
  • Pop corn
    6k
    Sjedim igrom slucaja na zapadu blizu Zige, sad znam da on nije neki relevantan izvor, ali samo prenosim, navodno godisnja ide na 500 euraOlmic

    Ziga priča gluposti, ide na 647 eura
  • Hnlovac
    330
    "MAKSIMIR SKUPLJI OD ALLIANZ ARENE?"
    "šok među navijačima Dinama, cure informacije da će godišnja ulaznica poskupiti više nego dvostruko "
  • bluepower86
    850
    Pretjerujete s tim dizanjem godisnjih cijena kao da imamo novi stadion i redovnih 20k ljudi po tekmi.Karte su ionako dosta visoke za stadion kakav je,bile to godisnje/pojedinacne.Nema potrebe za drasticnim povecanjem ako ga uopce ima.
  • duksy
    115
    Ne pitaj kaj tvoj klub može učiniti za tebe, nego kaj ti možeš učiniti za svoj klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.