• The Undertaker
    4.6k
    Neko treba pisati i kritike. Za pohvale ima vas ovdje koliko hoćeš.
  • Olmic
    3.2k
    ajde i ti daj neku pozitivu ubaci pa zona izgori
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa citirao si gore. Što je to nego pozitiva?
  • Jaro
    6.2k
    pa,ovdje zapravo fali uprava koja bi trebala biti profesionalna i raditi svakodnevno vodjenje kluba. Iz jasnih razloga, uprava je realno izgubila ovlasti... e, sad, kako to dovesti u normalno upravljanje je pitanje...
  • The Undertaker
    4.6k
    Točno. Nama IO radi poslove Uprave. Ja se čudim kako nisu pukli do sada.
  • Jameson
    338
    Zajec: Jakirović ostaje. Češće sam mijenjao žene nego trenere, takav je život

    image.png
  • Meritokrat
    57

    Joj kakva izjava, mene je sram umjesto njega.
    Ako je tako često mijenjao žene, Jakir može biti miran sve do mirovine.:rofl:
  • Jaro
    6.2k
    Joj kakva izjava, mene je sram umjesto njega.Meritokrat

    izjava sasvim OK, humor primjeren njegovoj, al bome i mojoj generaciji. Nismo svi duzni prilagodjavat se u svemu novim tratincica Tiktok generacijama...
  • Meritokrat
    57
    I on je ovom izjavom kao frajer?
    Pa čovjek si samo srozova ugled.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Joj kakva izjava, mene je sram umjesto njega.Meritokrat

    A kaj fali izjavi, duhovita je i fora.

    Mili Bože kaj sve ekipi smeta, da ne povjeruješ. Neki od vas non stop traže dlaku u jajetu.
  • Jos-Optimus
    945
    Daj, majke ti, imaj neki normalan upis, jedan
  • mali M
    4.1k
    hahhahaha kakvi likovi su nam došli na forum... sve snowflake do snowflakea... kladim se da je većina njih i kleknula na trgu za "crne živote" i protiv zločestog bjelog čovjeka :rofl:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Samo da ova tema ne ode u k.
  • Jaro
    6.2k
    u tvojim ocima? Ili imas uvid u javno mijenje?
    Nisi centar svijeta, ne vrti se sve oko tebe, nisi uvijek i jedini u pravu, istina je temeljena na cinjenicama a ne na osjecajima pojedinca - kad to shvatis i prihvatis, naucis se cuti i prihvatiti tudji stav, misljenje, zivot ce ti biti mnogo ljepsi i laksi...
  • The Undertaker
    4.6k
    Kad već pišemo o meni, neka gori...

    Ovo je napisano prije 3 mjeseca .

    ''Po meni, do završetka sezone trebaju:
    - napraviti dubinsku analizu financija i općenito stanja u klubu, - NAPRAVLJENO
    - definirati upravu (novu ili zadržati staru) za sljedeće razdoblje od 4 godine,- DJELOMIČNO NAPRAVLJENO
    - konsolidirati financije ako je potrebno (prodaja potraživanja, novi revolving kredit) - KOLIKO ZNAM, NAPRAVLJENO
    - postaviti financijski okvir za ljetni prijelazni rok, - KOLIKO ZNAM, JOŠ NIJE JER SE ČEKA REAL
    - imenovati ozbiljnog SD ili člana Uprave za sportska pitanja, - NAPRAVLJENO
    - riješiti pitanje trenera za iduću ili čak i ovu sezonu (po meni Jakir nije taj),- NAPRAVLJENO
    - nije top prioritet ali i postaviti klupske ljude u ZNS i HNS (IO) - KOLIKO ZNAM JOŠ NIJE NAPRAVLJENO''

    Dakle, uz osvajanje tri titule , odrađena je većina prioriteta i ovo su fakti na temelju kojih čovjek ne može biti nezadovoljan. Ako su još našli filijalu u Sloveniji onda je ocjena 9/10. Top.


    Do kraja godine, po meni, potrebno je odraditi sljedeće:
    - kompletirati Upravu (top prioritet)
    - naći filijalu (ako nisu)
    - napraviti konkurentnu ekipu za EL (LP bi bio top uspjeh)
    - odraditi ono što nije napravljeno iz popisa gore
    - imenovati novi NO
    - definirati novi Statut
    - definirati strategiju i plan za sljedeću i naredne 2 godine
    - početi pripremati nove izbore u 2025. (nije prioritet)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.