• Mali Zeus
    13.2k
    Di su uopće Pipsi? :D
  • superhik
    11.1k
    Oni su prošlost, okrenimo se budućnosti.Pop corn

    Ante Gotovina, jesi to ti? :smile:
  • Olmic
    3.7k
    @Pop corn pozdrav hoce bit danas prijenos konferencije?
  • The Undertaker
    5.4k
    Malo mi je nejasan timing otkaza Vlatki Peras. Logično bi bilo da se sačeka konačan kraj sezone pa se onda odradi što se odraditi treba. Pretpostavio sam onda da je otkaz prije proslave malo populizma da se udovolji navijačima i da se izbjegne njeno pojavljivanje u protokolu proslave.
    Sad, ako je točno da ju je Dinamo pozvao na proslavu onda mi to nije u skladu sa prethodnim tezama. Dodatno, Petko začini proslavu riječima zahvale.
    Ovako, nakon svega, rekao bih da je napravljena greška u koracima.
  • Laugreano
    2.5k
    Po tebi se nizu greske jedna za drugom.Mozda nam se klub raspada? sta mislis?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Dodatno, Petko začini proslavu riječima zahvale.The Undertaker

    Kao što ne bi bilo normalno da član Izvršnog odbora dođe u svlačionu i pita Petkovića zašto je u xy akciji dodao loptu Špikiću umjesto okrenuo stranu na Vidovića tako nije u redu ni od Petkovića komentiranje teme koja je u ingerenciji Izvršnog odbora.
  • Bosskovitz
    12k
    Ovako, nakon svega, rekao bih da je napravljena greška u koracima.The Undertaker

    Gdje je greška, u kojem koraku?

    Bivši predsjednik kluba i bivša predsjednica uprave pozvani su na proslavu naslova prvaka jer su obavljali te funkcije u aktualnoj sezoni. Posve je normalno da su ih zvali, kao što je i posve očekivano bilo da isti neće doći. Svima je, pa i njima, to jasno.
  • Noel
    6.4k
    Jedina i istinska greška je kaj su se Svetinji takvi ljudi približili i cicali lovu iz nje.
  • The Undertaker
    5.4k
    Greška je da se klub doveo u situaciju da se zahvaljuje osobi koji je prije koji dan najurio iz kluba zbog osobito teške povrede obveze iz radnog odnosa. Ne mislim pritom na Petka već baš na klub.
  • NKDZ86
    1.6k
    Kak se klub doveo u situaciju?
    Time što živimo u demokraciji?
    Bome pravi si grobar.
  • Olmic
    3.7k
    stari na forumu sam vec 3 godine bi rekao ako se ne varam i ne mogu te skuzit nikako. S kojim razdobljem si ti bio najzadovoljniji? Ti nikada nisi s nicim zadovoljan, sve ti je upitno, u svemu imas strah neki, sve je negativno. Razumijem imati drugaciji stav, ali ti si u 99% slucajeva kontra svih, a ima nas tu svakakvih
  • The Undertaker
    5.4k
    Što ja znam kakvi su tvoji stavovi oko otkaza Perasici pa da znam da si protiv? Ili nekog drugog? Pretvarate klub u sektu.

    Prije godinu dana smo se natezali (ne kažem direktno ti) oko povratka Luke Modrića u Dinamo pa sam bio, kao što ti kažeš, protiv svih. Sad kad je i Zajec za, i klub je za, pa je i većina ovdje za?

    Ja sam ovim razdobljem u klubu i ljudima u njemu jako zadovoljan. Ovako kako se Dinamo danas vodi je vrlo blizu korporacijskom upravljanju što je meni bio ideal od početka. Prvi dan nakon što su došli na vlast napisao sam nekoliko točaka što treba prioritetno napraviti i sve su ih napravili.
    Samo što ja mislim, za razliku od većine ovdje, da su argumentirane kritike (i pohvale) najbolja pomoć koju im možemo dati.
    Naravno da će ljudi griješiti ali klub će najviše profitirati ako se iz grešaka nešto nauči. A zatvaranje u neki balon samozadovoljstva je najbolji put u osrednjost.
  • Olmic
    3.7k
    Ja sam ovim razdobljem u klubu i ljudima u njemu jako zadovoljan. Ovako kako se Dinamo danas vodi je vrlo blizu korporacijskom upravljanju što je meni bio ideal od početka.The Undertaker

    U ovo mi je tesko povjerovat jer dovoljno je pogledat tvojih zadnjih 30 komentara 26/30 su negativni i ne to nije kritika to je cjepidlacenje i trazenje negative problema gdje ga nema
  • The Undertaker
    5.4k
    Glavni problem koji ja trenutno vidim u segmentu upravljanja klubom je da su ljudi u IO volonteri a rade kao da su profesionalno angažirani u Dinamu. To može funkcionirati kratkoročno i uz benevolentnost njihovih poslodavaca i obitelji ali je dugoročno neodrživo. Iz mog iskustva, ako radiš previše stvari odjednom, sve ih radiš loše. S tim u vezi, napisati ću danas kad stignem opet nekoliko stvari koje je potrebno napraviti u sljedećem razdoblju kako bi konačno prošli tu tranformaciju iz jednogazdaškog u korporativni model upravljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.