• Izet Hajrović
    1.5k
    Nisam istražio pa nisam znao za tu ozljedu tako da ta greška ide meni na dušu, ali svakako se nije naigrao niti do ozljede. Od 10 utakmica ove sezone, samo jednu je započeo od prve minute pa je valjda jasno da nije prvotimac. Imao je i još uvijek ima dobre fizičke predispozicije, ali daleko je to od razine Dinama iako sam se nadao da bi moglo biti nešto od njega kad je bio u mlađim kategorijama.
  • Maximo
    333
    Vidović na na klupi, vjerojatno već na busu za munchen
  • Dinaminjo
    619
    Ima kartone
  • Krizy
    38.6k


    Svaku utakmicu u najavi imaš informaciju o kartonima, ali očito je lakše naklapati gluposti nego pročitati.

    Zbog akumuliranih kartona, utakmicu će propustiti Živković i Vidović (Dinamo).Krizy
  • Orc123
    6.1k
    Po meni je ovo zadnji prijelazni rok u kojem mozemo za Spiku dobiti iole ozbiljnije novce, a pod tim mislim 2+ mil eura......isto tako mislim da je ovo Bulatov vrhunac i da njega isto treba prodati jer isto tak tesko da cemo ikad vise dobiti za njega odstetu vecu u rasponu od 4-6mil eura.... to su 2 igraca na kojima moramo zaraditi određeni novac za pojacanja, a da ne gubimo na kvaliteti. To su igraci koji su vec dugo tu i za koje znamo gdje su im limiti u Dinamu.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ja bi špiku dao dzaba samo.da ga nose ,isto tako i bulata i svakog koji nije igrac za Dinamo. Peric ,sutalo , ma vozdra
  • IceMan
    1.6k


    Razumijem da si mišljenja da nisu ovi igrači možda za Dinamo… al mislim da je bar danas još vrijeme da ako već se ne iskazuje poštovanje da ih se bar ne proba vrijeđat.
  • Meritokrat
    57
    Ne slažem se s uvredama, nekada i sam znam pretjerati. Ali svi navedeni dečki i još dosta njih jednostavno nisu za Dinamo.
    Gledao sma izjavu Marića nakon utakmice, mislimnda ne treba strahovati, ono je čovjek koji će obaviti posao, barem prema onome što je rekao.
  • Plavi herc
    5
    Bartol Barišić bi bio top...za rotaciju, kup utakmice, zvijer od igrača..
  • LaznjakProsineckog
    515
    Na to sam i mislio, decko je rekorde u omladinskoj sve srusio, kad god igra zabije, za neku rotaciju dobar.. recimo radije bi njega u kadru imao od Brodica, ali postujem i misljenja da neki misle da nije za Dinamo i ok..
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    nikakve uvrede ,zar su uvrede da se kaze da idu i oslobode budget. Spominju se nebulozw ,lide cifre z šoikuca ,bulata. A nikinne spominje place
    Njihove. Nikad vjeruj nigdje nemogu dobit ko u Dinamu. Pitanje je zasto i tko je kriv
    Nikakve uvrede nisu. Ali ako igrac ima ugovor od 500 milja godisnje , jos bar par sezona u Dinamu. Pa premija bi bila da ide i nadje simklub koji ce to oreuzetim kakva crna vrijedzanja . Kompa ocigl dnomblage nemas sa businesom. Tu nema sentimentalmostim. Ak ti smeta ,ne dajgle ili ne odgovaraj bez veze
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Znaci lik koji nije odigrao nista u prvoligaskoj konkurenciji, doslovno ga na mapi nema je bolji od ... drugog strijelca HNLa? Il se pucate dobrom robom (preporuke rado primam u inbox) il ste u rodbinskim vezama s doticnim.
  • Plavi herc
    5
    Ja bi dao malom Barišiću šansu, neka odigra za početak neki pripremni turnir...ali i Ivanović bi bio odličan za rotaciju...a po meni Marko Divković iz Brondbya....
  • Mlađi referent
    11.4k
    Brijem da nam treba novi napadač hahahaha
  • Zagreb1992
    1.5k


    Ivanović je dobar :D

    oprostite morao sam :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions