• SAS1987
    14.8k
    5 godina bi im zbog papirja trebalo za atletski stadion itd? Koliko bi im tek trebalo za nogometni stadion :rofl:
  • reziser
    6.8k
    o stadionu 2 mjeseca niti riječi...
    di je pečat koji je falio? :rofl:
  • Dino
    2.7k
    Al ovo je vijest od 31.10, znaci stadion ce kad tad niknut :lol:
  • SAS1987
    14.8k
    nebi bandic lagao :lol:
  • Dino
    2.7k
    Ma nikad :lol:
  • reziser
    6.8k
    Zlatko Dalić:
    "Začuđujuće je što finalisti Svjetskog prvenstva nemaju jedan pristojan stadion u Zagrebu, glavnom gradu gdje igramo najviše utakmica. Nogometna nam je infrastruktura loša, sasvim ispod razine koju razina našeg nogometa zaslužuje. Navijači, reprezentacija, mladi igrači, treneri - svi zaslužujemo više ulaganja u nogomet jer će biti teško držati ritam s drugim državama koje znatno više ulažu."

    ma da... :grimace:
  • Infinity
    16.5k
    Koliko je to 'najvise'? Jedna u 2019., jedna u 2018. Idu mi na zivce kad se iz reprezentacije jave s pricama oko stadiona. Dodju tu jednom u godini i to im je previse za boraviti na necemu na cemu Dinamo boravi svaki dan.

    OK, stadion je uzasan, al kad slusam od ljudi oko reprezentacije i reprezentativaca kukanje dodje mi zlo. Ni 1% ne vjerujem da je to neko zalaganje za hrvatski nogomet, nego samo za svoje guzice, kako bi igrali na modernim arenama bas svaki put. Jbg, slike u svjetskim medijima ljepse izgledaju s Anfielda nego s Maksimira.
  • Kwedi
    3.8k
    Savez osim financiranja travnjaka u trideset godina nije kurcem mrdnuo oko infrastrukture, al zato četnici znaju sebi za uspjeh igrača isplatiti bonuse i nagrade.
  • SAS1987
    14.8k
    Igrači repke ili nek bojkotiraju utakmice na maksimiru ili neka sute.
  • SAS1987
    14.8k
    Btw, nije se ništa srusilo na maksimiru za vrijema potresa? :rofl:
  • The Undertaker
    5.5k
    Treba li nacrtati da postoji (prešutni) dogovor da se radi pritisak na politiku kako bi se, pred izbore, stadion počeo graditi. U svakom interview nekog iz HNS-a, a bogami i Dinama, spominje se stadion. Ne vidim u čemu je problem kad bi najveću korist trebao imati Dinamo. Ja ne bih propustio nijedan javni istup bilo koga iz kluba ili saveza a da ne spomenem stadion. Neka im se popnu na glavu. Kad ekipa shvati da to donosi (ili odnosi) glasove, sagradit će ga.

    Da se mene pita, sve utakmice reprezentacije bih prebacio u Split. Neka se jedu i jedni i drugi.
  • Crusades1986
    12.7k
    Je, pa naravno. Za uspjehe i dobre rezultate je najzasluzniji IO, a kad dodu neuspjesi i porazi onda krivca nadu u bilo komu drugome. Odvratna gamad. A hvala Bogu kod nas u svakom sportskom savezu sjede vecinom politicari. I mi se cudimo kaj se za neke stvari treba cekat 20 godina da bi se maknule s mrtve tocke. :vomit: Ne kuzim kak samo nitko nije potegnuo pitanje te vecine HDZ ovaca u IO. Bitno da UEFA svrsava na tezu da se politika ne smije mijesat u sport.
  • Bosna86
    11.7k
    Kakav prešutni dogovor, za stadion trebaš pare koje imaš ako zatvoriš pipu sisacima proracuna, a takvi nažalost izlaze na izbore i posljedicno donose trijumf. Sva filozofija nažalost.
  • Kwedi
    3.8k
    Kad ekipa shvati da to donosi (ili odnosi) glasove, sagradit će ga.The Undertaker

    stadion ne donosi glasove s obzirom na dva desetljeća iskustva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.