• Božo
    9
    Mijenjam ili kupujem sjever dolje/gore za jug plus 5€ dajem
  • dBK
    114
    Poklanjam jednu SG, prijatelj odustao...
    S obzirom da sam sada ostao sam, vrlo moguće da ću poklanjati i svoju večeras (ostaje mi cijelo popodne nervoznog vaganja), javim naknadno.
  • Ivan0302
    294
    Pozdrav ipak mi trebaju dvije karte za sjever dolje.
  • SAS1987
    14k
    Po nabavni cijeni prodajem dvije karte za Zapad Dolje (Ulaz 2) :smile:
  • Mihael2305
    8
    Trebaju mi 2-3 karte za sutra, bilo koja tribina, ako netko slučajno ne bude mogao ic na tekmu
  • dBK
    114
    Šanse su, naravno, minorne. Ali evo staviti ću, ništa ne košta. Ako netko ima Sjever dole i voljan se zamijeniti za Sjever gore, tu sam!
  • TomaJ
    1
    Dečki, treba mi 5 karata za sutra. Nas dvojica prijatelja vodimo naša 3 sina. 500 kilometara putujemo iako nemamo karte. Ako nema za istu tribinu bilo bi dobro 3 za jednu 2 za drugu. Jer djeca su nam premalena da bi sami bili na tribini. Hvalaaaaaa
  • TomaJ
    1
    Molim te javi se na broj +38763232933 ako budu dvije karte, plaćam. Pozz
  • NKDZ86
    505
    Također ako se neko želi mijenjati. Ja imam sjever gore, treba mi sjever dolje.
  • Frkk
    11
    Pozdrav svima.. kupio sam kartu za sebe i frenda ali frend ne može ići.. ali išao bi drugi.. je li moguće promjeniti ime na karti za drugog frenda ili dopuštaju da se uđe na tuđe ime?
  • deda
    29.4k
    Ne bi trebalo danas biti problema na ulazima ipak nas očekuje svečarska atmosfera.
  • Liks90
    1.2k
    Ljudi imam viska za sjever gore, besplatna ulaznica, javite kome treba!
  • don
    2.4k
    dajem kartu za jug besplatno
  • dodo
    0
    Karta viska zapad dolje, besplatno.
  • Olmic
    3k
    uzeo bi javim se u inbox
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.