• Robi T
    240
    Ima li netko info hoće li i gdje biti stream presice?
  • Mali Zeus
    10.5k
    U Maksimiru će danas objasniti svoje poteze i odluke, jučer su rekli da neće biti nikakvih objava, ali sve je iscurilo u javnost što će reći da baš ni danas nisu jedinstveno u komuniciranju prema javnosti. No, ono što je sigurno, Vlatka Peras neće se predati, ona će se držati svojeg ugovora, a možemo mi o njemu misliti što god hoćemo, no prema sanzanjima koje imamo, taj ugovor je vrlo čvrst. Iz izvora bliskih Vlatki Peras znamo da se ona neće predati i povući, već će se boriti za sve ono što joj pripada po potpisanom ugovoru. Sve je jasnije da ćemo epilog čekati na sudu, a znajući našu sudsku praksu, pred nama su godine procesa, tužbi, žalbi... A dotad će Peras sjesti i u optuženičku klupu u slučaju SMS.

    Pazi prema njihovim saznanjima ugovor je vrlo čvrst.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Danas ode prasica ,pardon perasica :razz:
  • Time
    598
    Mislim da je pametno suzdrzati se od uvreda,Peras je bivsa,super,ali vrijedanje ce samo opet stvoriti podjele ,sad kad napokon 99 posto navijaca misli slicno(tu mislim i bivse "mamicevce").Cijela ta ekipa oko bjegunca je bivsa i moje je misljenje da ih se vise ne treba uopce spominjati.
  • Robi T
    240
    Na Novoj TV je bio sinoć prilog o sjednici IOa gdje je najavljena smjena Perasice.
    Također,napomenuto je da su Tomačić i Podnar pristali na anekse ugovora da im se isplati 6 plaća u slučaju razriješenja.
    Znači,Uprava ostaje na Manenici dok ne imenuju ostale članove Uprave.
  • Dudu9
    592
    Uprava mora imati od 2 do 4 člana tako je barem po statutu
  • Robi T
    240
    znam,zato sam tak i napisao.
    Zanima me tko će ući u Upravu i hoće li biti i onaj koga većina Dinamovaca priželjkuje.
    :grin:
  • Draž
    1.2k
    onaj koga većina Dinamovaca priželjkujeRobi T

    Kamenski? :grin:
  • Peškaman
    2.9k
    Boban,Kamenski? :grin:
  • Mr Anderson
    6k
    Kamenski je rekao da zbog svog posla se ne može prihvatiti tako odgovorne funkcije. Za Bobana ne znam što bih rekao, nadam se da se to u tišini dogovara i zato ništa ne izlazi prema van. Ali ako su ga kontaktirali i on odbije, onda...bolje da prešutim što mislim.
  • Jaro
    6.1k
    Boban,Kamenski?Peškaman

    da :cool:
  • Papastrumf
    10.7k

    Ne znam kako si iz ovoga zakljucio da uprava ostaje samo na jednom clanu?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Također,napomenuto je da su Tomačić i Podnar pristali na anekse ugovora da im se isplati 6 plaća u slučaju razriješenja.
    Znači,Uprava ostaje na Manenici dok ne imenuju ostale članove Uprave.
    Robi T

    Nisu potpisali otkaz, nego normalan aneks ugovora jer neke stavke u originalu jednostavno nisu normalne, ne znam kako drugačije da se izrazim.
  • Robi T
    240
    nespretno sam se izrazio.
    Sigurno neće ostati na jednom članu nego će,ukoliko su smijenili Perasicu,Podnara i Tomačića odmah imenovati nove ljude u Upravu.
  • Dudu9
    592
    ako su Podnar Tomačić potpisali aneks ugovora logično bi bilo da za sad ostaju u upravi kluba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.