• Gelipter
    3.7k
    valjda je takva odluka da se na utakmice KK Dinama ne fura bubanj pa kad se nekaj i skupi ljudi bez bubnja to djeluje dosta slabo kaj se navijanja tiče pa onda recimo i Maligani s bubnjem djeluju glasnije od nas.
  • De Oliveira
    1.1k
    Sezona u kojoj smo definitivno napravili iskorak. Za nesto vise od polufinala prvenstva treba ipak puno vise novaca. Sljedece sezone bih se okrenuo podizanju skole kosarke na visu razinu i afirmacijom navijaca.
  • Zagabria
    251
    KK Dinamo naposjećeniji klub u Zagrebu. Cibona tek nakon Dubrave.
    1. KK DZG 9100
    2. KK Dubrava 6400
    3. Cibona 4570
    4. Cedevita J 4250
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ako se gleda samo PH i razumljivo ..Ako se gleda ukupno netko je opako zajebao
  • De Oliveira
    1.1k
    jos jedan pokazatelj da je Dinamo uvijek Dinamo bez obzira igra li nogomet, rukomet, hokej ili pikado. Navijamo za sveto ime i grb, a ne vrstu sporta.
  • Remiza
    53
    Ova statistika je prilicno sugestivna ako se ukljucuje samo PH. Cibona u abi ima nekih 1000 i nesto prosjek ziher
  • Zagreb1992
    1.7k


    U PH je to na 19 utakmica ( bez kupa i AAC) nekih 9100 na 19 domaćih tekmi ako sam dobro zbrojao cca manje od 500 ljudi po utakmici ..Računao sam i playoff PH

    S obzirom na mizernu kvalitetu lige to je čist ok brojka
  • emilperska
    5.7k
    Po SN, KK Dinamo dogodine se prijavio nastup u ABA 2 ligi. To je kontra onome sto se isticalo u prijasnjim nastupima da klub nece igrat srpske lige nego ce na druge nacine traziti svoj razvoj.

    Razocaran sam prvi put od 2020.
    Fkt nisam vjerovao da ce se igrat ta liga koja je paravan za izivljavanje srpskih klubova nad ostatkom regije radi drzavnog novca..

    Trebali smo imati drugaciji i pametniji put od ovih nasih nobelovaca. ABA nije nista dobro nikome osim srbima donijela..
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Fejk njuz. Dinamo nece nikad igrat ABA ligu
  • emilperska
    5.7k

    Lazu sportske onda.. Navele da dogodine mi i Cedevita igramo, a Sibenka zeli platit pozivnicu..

    Ne kazem da je nemoguce da lazu sportske, ali maltene su zdrijeb napravili vec..
    Najbolje da netko direkt pita..
  • Nino Bule
    13.8k
    Sta ima direkt pitat reko ti je covjek fejk njuz
  • emilperska
    5.7k

    A ja znam tko se krije iza nicka (uz dužno poštovanje) i znam da li ima neke info ili ne, isto vrijedi i za tebe i mene?
    Velim ti što sam u SN vidio i nadam se da nije istina i volio bi vidjet neki demantij iz kluba da klub nikada neće igrat
  • deda
    32.7k
    Neće bit demantija jer to je opće poznat stav.
  • emilperska
    5.7k
    Odlično. Mislim da je članak čak bio s potpisom. Ponovno ću otić u birc i pogledat. Ali mislim da je TDA bilo. Znamo svi tko je to..

    EDIT: mka je potpis..
  • Mali dioničar
    15.3k
    Mislim da je članak čak bio s potpisom. Ponovno ću otić u birc i pogledat. Ali mislim da je TDA bilo.emilperska

    mka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.