• JJosip
    53
    Evo ja sam uzeo majicu "najte kaj zameriti". Prvo želim reći da je to možda jedina majica koju sam uzeo negdje na žnj stranici fb-a.

    Zašto sam ju uzeo?
    Uzeo sam ju jer je imala odličan slogan koji je obilježio dvije pobjede u Splitu u tjedan dana i preokrenuo našu priču prema prvom mjestu. Želim da se svaki hajdukovac kad me vidi sjeti tog tjedna kad su izgubili i ligu i kup u sezoni gdje su već organizirali doček.
    Čekao sam sigurno dva tjedna jer sam očekivao da će klub ili navijači reagirati i napraviti neku svoju verziju, ali kako se nije pojavila uzeo sam ovo.

    Možda sam i pogriješio, ali isto tako mislim, a i nadam se jer su došli neki sposobniji ljudi da će u budućnosti klub ubrati te novce jer mislim da velika većina ljudi kao i ja nikad ne bi uzeli sa žnj stranice da je postojala klubska verzija. Netko je spomenuo da se ovakve majice ne mogu sprječiti jer je to samo natpis i to je istina, ali ako klub prepozna na vrijeme trenutak za nekakav slogan ovi sa žnj stranica nemaju šanse. Mogli su Kule i Šutalo doći u Dinamovim najte kaj zameriti majicama...

    Uglavnom naravno da treba trošiti u klubskim shopovima i pridonositi klubu, ali očekujem u budućnosti i od kluba da se trgne u tom pogledu.

    I za kraj najte kaj zameriti ako je predug post ili što sam uzeo majicu.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Cibona bi sad igrala Euroligu da debili nisu spriječili Emila...Cedevita nije imala publiku i sve ono što Cibona ima...kako mi fale te tekme u Euroligi
  • seljak86
    2.6k
    Ne krivim te previše, razumijem da klub ima očajnu ponudu i ne zna prepoznati trenutak, ali se ne bih na tvom mjestu pravdao... šalješ novce nekom debilu, a mogao si klubu (kakav god da je), Ilici ili "malim" Dinamima i tu za mene svaka priča prestaje.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja većinom uzimam službeno ali ako mi se svidi dizajn uzet ću i fejk. Imam doma dvije dinamo dubrava majice i ova kaj sam je kupio u lokalnom bircu mi je ljepša.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kad se sjetim Eurolige s Boysima prije svađe s Miličevićem, odmah se naježim. Kakvi Pioniri, Štark Arene i slične dvorane po Europi, atmosfera u Domu Dražena Petrovića je neponovljivo grotlo gdje su padali i najveći. Premda je prošlo puno godina i dalje mi je sve svježe, kao i skandiranje: "Ja volim samo Cibonu i Dinamo".
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne šalje "novce debilu", nego je kupio majicu koja mu se sviđa. Ja sam sebi i malom kupio majice i dresova u fan shopu, ali sam si kupio i majicu "Najte kaj zamjeriti", a razlog je jednostavan - majica i poruka su brutalne
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Stari moj, nitko nije dolazio u Zg i mislio da će pobijediti, Cibona je rušila sve, koje je to ludilo bilo..i moj omiljeni igrač kad sam bio klinac - Zdravko Radulović
  • scooniepenn
    3.3k

    Zdravko Nosonja Radulović, crnogorska haubica. Čista romantika :love:
  • Bosskovitz
    11.8k
    Ajmo završiti ovu raspravu, zaista nema potrebe da se itko opravdava ili objašnjava zašto je kupio neku majicu. Sve su majice koje imaju veze s Dinamom dobrodošle, lijepo je da se kupuje službeno ali nije nikakvo pravilo ili obveza, a što se tiče onih koji koriste ime i grb kluba bez dopuštenja - to je na klubu da rješava pravnim putem.
  • rioda
    4.8k
    Na stranu cijela rasprava, ali meni ta Najte kaj zameriti majica uopće nije lijepa, ne znam što vi mislite... Ogroman natpis po cijeloj majici, font mi se ne sviđa itd
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ili 2 ili 32 poena, nema sredine
  • Mali Zeus
    12.8k
    Na stranu cijela rasprava, ali meni ta Najte kaj zameriti majica uopće nije lijepa, ne znam što vi mislite... Ogroman natpis po cijeloj majici, font mi se ne sviđa itdrioda

    Nije ni meni, ali jebiga, mnogima je. Vidio sam ih već brat bratu 50 sigurno.
  • don
    5.7k
    Kad ce sampionske majice?NitkoBitan

    pa to valjda uvijek bude prvi put na igracima poslije zadnje utakmice i onda od ponedjeljka u prodaji.

    Prodaja ce eksplodirati više od onih poslije osigurane titule u Šibeniku :fire:
  • NitkoBitan
    17.3k
    Pa igraci su obukli majice na "Sibeniku" i onda je iduci vikend bila proslava protiv Hajduka na Maksimiru. Prije slavljenicke tekme su majice izasle u prodaju, a navijaci su ih mogli kupit i na utakmici na posebnim standovima.

    Meni ima najvise smisla da majice budu dostupne na vrijeme kako bi se svi navijaci u njima mogli pojavit na zadnjoj utakmici.
  • Olmic
    3.6k
    nije provokacija samo pitanje. Vi ste imali od kluba dozvolu za koristenje malog d za zona dinamo majice? Novci od tih majica za sta su se koristili jer ako se ne varam nisu ni za futsal Dinamo ni za KK Dinamo ni za BBB a nisu ni za GNK.

    Kupio sam vise majica zona dinamo i ponosno ih nosim na tekmama pa me zanima uzimam li prihode gore navedenim klubovima/BBB kupnjom zone majica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.