• Mali dioničar
    14.7k
    Samo da se u raspravi osvrnem na ovo…

    Pozicija predsjednika Uprave…

    Tu poziciju prema aktualnoj sistematizaciji (članak 16.) može obnašati samo osoba visoke stručne spreme s 20 godina neprekidnog radnog iskustva u klubu 1. HNL od čega najmanje tri godine mora biti na rukovodećim-upravljačkim pozicijama u nogometnom klubu 1. HNL.

    Jel moguće da su stavili takvu sistematizaciju da predsjednik Bayerna, Man Utda ili Barcelone (a ne daj Bože da nije završio fakultet) ne može biti predsjednik Uprave Dinama.

    Znači 2029. Črnko može predsjednik uprave Dinama, ali Boban koji je radio u Fifi, Uefi i Milanu neka se sad zaposli u Rudešu ili bolje u Istri, oni su ostali i 1. HNL i javi se tamo 2044.

    Čestitam jebote.
  • GaijiZG
    722

    Pa dobro valjda će doć do izmjena samog članka.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Pa dobro valjda će doć do izmjena samog članka.GaijiZG

    Nije problem u tome nego koliko pokvaren možeš biti da staviš takav te uvjete za obnašanje dužnosti.

    Mogli su staviti i da ti inicijali moraju biti VP.
  • GaijiZG
    722

    Sistematizacija prilagođena za podobne, HDZova škola.
  • Jaro
    5.9k
    uzor - Perez u Realu
  • Zagi
    5.6k
    Kaj nije Šimić sastavljao tu novu sistematizaciju? Tako je barem priča u medijima išla, ne?
  • SAS1987
    13.7k
    uzor - Perez u RealuJaro

    Vlatka z Real možda i može, a Perez u Dinamo sigurno ne može :lol:
  • Mali dioničar
    14.7k
    Kaj nije Šimić sastavljao tu novu sistematizaciju? Tako je barem priča u medijima išla, ne?Zagi

    Ne znam.

    On mi se baš ne čini tip koji radi sistematizacije za mjesta u Upravi kluba, a još manje da bi uvjetovao da bez završenog fakulteta ne možeš biti član Uprave nogometnog kluba.

    Ali koliko su sranja ovi koji su u klubu 25 godina pokušali svaliti na njega koji je bio 6 mjeseci, ne bi čudilo da mu i to prišiju.
  • Izet Hajrović
    1.2k
    a gle, njegov je potpis na tom dokumentu. Ne mora značiti da je on to sastavljao, ali složio se s tim potpisavši to.
  • Zagi
    5.6k
    A kaj ja znam , možda.
    Opet ako nije on to radio i dopustio da mu prišiju nekaj takvo, kaj to govori o njemu?

    Uglavnom, taj stavak je nebuloza naravno. Valjda nije zapisano u kamenu.
    Njušim skori povratak Zvoneta.
  • Pop corn
    5.6k
    Kaj nije Šimić sastavljao tu novu sistematizaciju? Tako je barem priča u medijima išla, ne?Zagi


    Naravno da nije

    Samo da se u raspravi osvrnem na ovo…

    Pozicija predsjednika Uprave…

    Tu poziciju prema aktualnoj sistematizaciji (članak 16.) može obnašati samo osoba visoke stručne spreme s 20 godina neprekidnog radnog iskustva u klubu 1. HNL od čega najmanje tri godine mora biti na rukovodećim-upravljačkim pozicijama u nogometnom klubu 1. HNL.

    Jel moguće da su stavili takvu sistematizaciju da predsjednik Bayerna, Man Utda ili Barcelone (a ne daj Bože da nije završio fakultet) ne može biti predsjednik Uprave Dinama.

    Znači 2029. Črnko može predsjednik uprave Dinama, ali Boban koji je radio u Fifi, Uefi i Milanu neka se sad zaposli u Rudešu ili bolje u Istri, oni su ostali i 1. HNL i javi se tamo 2044.

    Čestitam jebote.
    Mali dioničar

    Sistematizacija se promjeni bez problema u jednom danu i pricekas 8 dana da stupi na snagu....
  • Pop corn
    5.6k
    a gle, njegov je potpis na tom dokumentu. Ne mora značiti da je on to sastavljao, ali složio se s tim potpisavši to.Izet Hajrović

    Pa svi članovi Uprave se moraju potpisati na sistematizaciju
  • Izet Hajrović
    1.2k
    naravno, ali ako se nije slagao s istom mogao je odbiti potpisati. Pogriješio je i gotovo, zašto bi ga sad trebalo braniti kao da je sveta krava. Bio je promašaj, možda u krivo vrijeme na krivom mjestu, ni prvi ni zadnji. Život ide dalje.
  • Zagi
    5.6k
    Znači svi zajedno su to sastavili i potpisali, a Lesi se okomio na Šimića i predstavio ga kao "spearhead" te sistematizacije?
    Ne znam zašto me to imalo začudilo, ne bi trebalo.

    Uz takve prijatelje u medijima, zbilja nam ne trebaju neprijatelji...
  • scooniepenn
    2k

    Gaijievi ga progone spustenih hlaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.