• Paggini
    8.5k
    Protiv ovih monstruma iz Cityja se nemreš boriti osim ako imaš skoro savršenu sezonu.Mali Zeus

    Podsjeća me na jednu drugu borbu protiv jednog drugog kluba. :cool:
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Zanimljivo je kako se degradira karijera Matea Kovačića. Ide se toliko nisko da glupi Englezi smišljaju površne fore i rugaju se da je "trade" Palmer - Kovačić bio zamjena laptopa i digitrona. Ali naravno, površnim praćenjem se stiče takav dojam.

    No, uzmete tablicu, pogledate, Palmer će ove godine osvojiti jedino memorijal Andrije Ankovića, dok je City opet suveren kao i do sada, a Mateo je u takvom Cityu jako važan igrač. Zamisli, igraš u sistemu vjerojatno top tri trenera ikad, ali si podcijenjen. Jer je slučajan i Dinamo, pa Inter, Real, Chelsea i City.

    I tri medalje sa Hrvatskom.
  • javolimtebejako
    764
    to se pretpostavljam navijači chelsea sprdaju? koliko sam vidio, kova je dosta cijenjen među navijačima citya
  • Mali Zeus
    10.3k
    Podsjeća me na jednu drugu borbu protiv jednog drugog kluba. :cool:Paggini

    Vjeruj mi, nije išlo u tom smjeru. :cool:
    Zato je i bila riječ monstrum.
  • Jaro
    5.9k
    rsenal je imao fenomenalnu sezonu i opet neće osvojitiMali Zeus

    Liverpool je imao 92 i 97 bodova - i bili su drugi iza Citija... Oba puta City nije imao pravo na grešku ohoho zadnjih kola, oba puta nisu napravili gešku...
  • Mlađi referent
    11.1k
    City iz dinastije u dinastiju. :clap: :fire:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Liverpool je imao 92 i 97 bodova - i bili su drugi iza Citija... Oba puta City nije imao pravo na grešku ohoho zadnjih kola, oba puta nisu napravili gešku...Jaro

    U svakom slučaju bolesne stvari i doslovno i figurativno.
  • Mlađi referent
    11.1k
    U Bayernu, dogovore sporazumni s Tuchelom, krenu tražit zamjenu, odbiju ih 4 glavna kandidata i taa-da, Tuchel ostaje.
    U Barceloni, Xavi se naljuti i da ostavku, klub ga moli 6 mjeseci da ostane, on potvrdi da će onda ostat, prije tekme da intervju u kojem kaže nešto što valjda svi na svijetu znaju, i evo, Xaviju ide otkaz.

    Mogu zamislit našu reakciju da se nama slična stvar dogodi, ali dobar je ovo podsjetnik koliko se i najveći svjetski klubovi mogu debilno vodit.
  • Paggini
    8.5k


    Joj kad ovi osječki konjušari vide ovo
  • Jaro
    5.9k
    Blast from the past...
  • Krizy
    38k
    Vodi Leverkusen u posljednjem kolu.
    Izgleda da će završiti Bundesligu bez poraza, a onda po naslove u Kupu i EL.
  • Georg Koch
    3.8k
    Krama asist i 3 gola za preokret protiv Bayerna, i trenutno kako izgleda europu.
    Mocni Andrej Kramaric kojega masa sa Zone ljetos nije htjela nazad u Dinamo, nakon spekulacija u Vecernjem, jos jednu sezonu dominira Bundesligom :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.