• Jos-Optimus
    475
    Samo mi je u cijeloj toj priči nejasno tko tu ima ikakvu korist...jer pod kojim imenom i gdje onda nastupa njegov buraz. Baš su ti naši "novinari" nula od svoje profesije, ništa nisu u stanju do kraja napisati, istražiti samostalno
  • SjevernaStrana
    993
    Ne znam, čitao sam i Marcu i još par članaka i nitko brata ne spominje... U Marci je još navedeno kako je moguće da će se ići na DNK test te bi se Kopić mogao spasiti ako dokažu da zaista nisu znali da igra brat blizanac...
  • Infinity
    15.3k
    Sad me ovo podsjetilo na Cufrea i tovarsku teoriju da smo mi debili koji vjerujemo da kod nas igra bivsi igrac Rome i reprezentacije Argentine, a ustvari imamo njegovog brata :lol:
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Milan Badelj produžio je ugovor s Genoa CFC do ljeta 2025. tako da se njegovo ime ne bi trebalo spominjati u transfer temama na Zoni ovog ljeta.
  • Fanboy
    2.2k
    Badelj će se vjerojatno umiroviti u Italiji, tj. sigurno. Moram priznati jedan od najdražih naših nogometaša uopće, ne samo jer je dinamovac i purger, već toliko normalan, sjajan vokabular, ponizan i susretljiv te inteligentan momak koji nikad se nije isticao po negativnim stvarima, a uvijek sve dao za ekipu. Pravi primjer svakom mladom nogometašu, ali i svakom sportašu kako se treba ponašati.

    Inače, zanimljivo kako je Badelj bio kapetan Dinama, Fiorentine i sada je kapetan Genoe. U tri različita kluba dogurati do kapetanske trake i u svakom je odigrao preko 130 susreta. Bravo Miki !!
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ja osobno sam njegov povratak jako htio i zazivao dugi niz prijelaznih rokova.


    Plemeniti, stari, dobri veznjak, kakve ja volim. A koliko mu je karijera podcijenjena u hrvatskoj javnosti, o tome bi se dali elaborati napisati.

    Nadodao bih da, osim što je inteligentan dečko van terena, nogometna inteligencija mu je bila daleko najveći forte. Uživao sam gledajući ga.

    Da je imao mrvicu bolje funkcionalne sposobnosti, dosegao bi nekakav nivo top klubova liga "petice" .
  • Patak
    2.3k
    Zaslužio je i bolji oproštaj od reprezentacije. Samo su ga prestali zvati, a nije bio neki prolaznik.
  • Captain America
    14.6k
    Ima sve predispozicije za napraviti vrhunsku trenerku karijeru. Volio bi da nas jednog dana povede, inače je bio moj najdraži igrač Dinama u tom razdoblju.
  • Krizy
    38k
    Da je ugovor blizu realizacije, potvrdio je i njegov menadžer Vlado Lemić, čije izjave za arapski medij Kooora jutros prenosi Marca.

    - Očekujem da će se Modrić i Real dogovoriti. Najvjerojatnije će ostati u Realu još godinu dana i nastaviti pisati povijest - rekao je Lemić.
  • San Lorenzo
    12.1k

    U zadnja tri tjedna tsunami odličnih rezultata i vijesti! :up:
  • Danko
    672
    Krama 3 komada bayernu, svaka čast!!
  • Captain America
    14.6k
    I asist, a gubili su 2:0 u 6.minuti :fire:
  • Zagi
    5.6k
    Već vidim rasprave iduće ljeto kako je star i da nam nije pojačanje...
  • Fanboy
    2.2k
    Na Euru nastupaju Jesus Navas uskoro 38, kapetan Seville i standardan igrač te će nastupati na Euru za Španjolsku
    Ronaldo 39 godina, naravno Kapetan Portugala sa blizu 40-ak golova u Arabiji
    Pepe 41 i pol godina, standardni igrač Porta , sjajan u LP standardni član Portugala
    Modrić, naš kapetan i igrač Reala te prvak Španjolske i finalist LP sa blizu 39 godina..
    Silva je sa 40-ak godina standardni reprezentativac Brazila i standardan u Engleskoj ligi stoper...

    Jedino su nama igrači od 32 godine stari, kao da smo u 80-im godinama. U zadnjih 10-ak godina sve dobitnici za najboljeg igrača su 30+ , a zadnjih par godina su svi 33+...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.