• deda
    28.7k
    Dečki, pišem ideje :up:
  • Paggini
    8.6k
    Odlicna ideja da se sto bolje iskomunicira da se lijevi dio Zapada prodaje onima koji se dobar dio tekme ukljucuju u navijanje .Neron53

    Apsolutno sam za!
  • Neron53
    353
    Pa nek bude i kakva cjenovna razlika izmedju "sjevero-zapada" i sredine zapada. Neka zlatna sredina :)
    Nebrojeno je puta "dovikivanje" dvije tribine jebeno diglo atmosferu i bilo veliki poguranac pa nema razloga da se takvo sto ne odradi i fino iskomunicira prije pustanja godisnjih u prodaju.
  • The Undertaker
    4.3k
    Rezervirajte onda i jedan sektor za one slabijeg mjehura i one što odlaze ranije sa utakmice.
  • Mazalo
    59
    Napišeš ideje na forumu i ljudi u klubu raspravljaju o tome. Nešto što se prije par mjeseci činilo nemogućim, stvarno nakon do poda svima koji su nam takvo nešto omogućili..
  • Derby
    181
    Rezervirajte onda i jedan sektor za one slabijeg mjehura i one što odlaze ranije sa utakmice.The Undertaker

    Za ove prve postoje mjesta odmah na prolazu. ;)

    A za ove druge nema pomoći.
  • Agramer86
    249
    Osobno bi zabranio izlazak sa stadiona 15 minuta prije utakmice. U 75 minuti bi zatvorio izlaze za sve osim onih u nuždi jer mi je tužno gledat kako niko ne ostaje pozdravit igrače. Pošto znam da to nije moguće igrači bi prvo trebali ić pred zapad kojeg tako i onako samo prođu u hodu pa tek onda na sjever gdje bi ih vjerujem svi mi dočekali.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Odlicno rjesenje, ti ces me vozit nazad doma 500 km ako propustim bus zbog pozdrava igraca?
  • Agramer86
    249
    svaka čast ako putuješ 500km zbog 75 minuta utakmice (nije sarkastično). Ali ovo je napisano zbog većine koja je ipak iz ZG-a a izlaze ranije da bi izbjegli gužvu.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Zatvaranje svih izlaza zvuči kao sjajna ideja.
  • nemapredaje
    2k


    Definitvno potpisujem, to bi čak mogao biti "mali istok"
  • don
    2.3k
    pa zar misliš da nema gro takvih ljudi.. pa koliko ih dolazi iz dalmacije i hercegovine a to je sve 600km+
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Brojac clanova je na stranici. Mali koraci, ali covjeka veselePapastrumf

    Ovo je odlična stvar i prilika da rastemo sa brojem članova svaki dan.

    Zanima me koliko Futsal Dinamo ima članova i ima li svoj brojač članova, to bi isto bilo odlično za napravit.
  • seljak86
    2.4k
    Doslovno najgora ideja koju sam čuo na forumu.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Kad smo vec kod pozdravljanja igraca, dotakao bi se i pozdravljanja navijaca. Znam da je vec netko spomenuo ali evo i ja cu opet.

    Kao netko tko ide na sjevernu tribinu, zao mi je sto sami igraci ne pozdrave i proslave pobjede sa zapadnom tribinom. Uvijek se u prolazu mahne, zahvala, zapljesce ali nikad konkretno nesto. Jasno mi je da se ide pod sjever slaviti i sve ali imam osjecaj da bi se moglo vise paznje posvetiti zapadu.
    Nista predugo, puno manje nego sa sjevernom tribinom, ali da se prvo pozdrave sa zapadom, skupe se tamo, zapjevaju sa zapadnom tribinom, zapljescu i zahvale se. I onda nakon toga odu pod sjevernu tribinu.

    Vjerujem da nitko sa sjeverne tribine nebi zamjerio nista sto se igraci jednu minutu zadrze pod zapadom, a navijacima tamo bi puno znacilo. I nemali broj ljudi tamo ostane dok se slavi ispod sjevera.
    Ultrasi jesu najvjerniji navijaci, ali dobar dio ekipe sa zapada nista ne zaostaje za sjeverom, cak naprotiv.

    Gledajuci sa sjevera uvijek mi nekako bude krivo i zao sto navijaci sa zapada ne dobiju propisnu zahvalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.