• Krizy
    38k
    Dinamo u 35. kolu igra protiv Slaven Belupa, s kojim je ove sezone odigrao tri prvenstvene utakmice i upisao tri pobjede u hendikepu, uz gol-razliku 10-2.

S obzirom na to da je Dinamu u prošlom kolu osigurao novi naslov prvaka, ovu utakmica dolazi između dvije bitnije utakmice finala Kupa.

Dinamo je u sjajnoj formi, u nizu od 18 utakmica bez poraza u domaćim natjecanjima, uz omjer 16-2-0 i gol-razliku 35-8.
    Nakon ispadanja iz europskog natjecanja Dinamo je odigrao deset utakmica uz omjer 10-0-0 i gol razliku 18-3.

Dosad smo s Belupom odigrali 82 utakmica u HNL-u te ostvarili 63 pobjede uz 12 neriješenih te 7 poraza. Gol razlika je 190-54.
    U gostima smo Slaven pobijedili u 26 utakmica, 9 puta remizirali te 5 puta izgubili, uz gol razliku 78-29.

U zadnjih 10 utakmica s Belupom imamo omjer 9-1-0 uz gol-razliku 32-6, a u Koprivnici također 9-1-0 uz gol-razliku 26-4.
    Dinamo je u Koprivnici zadnji put izgubio 25.04.2017., kada se i oprostio od naslova pored Kekove Rijeke.

Zbog akumuliranih kartona, utakmicu će propustiti Stefan Ristovski i Dario Špikić.
    U slučaju žutog kartona na ovoj utakmici, posljednje kolo protiv Slavena će propustiti Théophile-Catherine, Živković, Ademi, Mišić, Vidović, Brodić i Emreli.

Zadnju utakmicu protiv Lokomotive, Slaven Belupo je krenuo u sastavu:

Čović - Bosec, Pllana, Božić, Štefulj - Agbekpornu, Lepinjica - Šuto, Caimacov, Šakota - Štrkalj

Koeficijenti za utakmicu su:
    Slaven Belupo 7.00 - 5.00 - 1.40 Dinamo
    1. Kakav rezultat očekujete? (105 votes)
    908
    Treba sad dat šansu da malo osjete minute neki, a ostale čuvat za Rijeku, nema smisla riskirat neke ozljede.

Krkalić - Živković, Šutalo, Cvetko - Ogiwara, Bulat, Vrbančić, Kaneko (Mikić) - Vidović - Brodić, Koščević

Dečkima sa posudbe treba dat još maksimalno minuta isto, da ih još vidimo.
  • Papastrumf
    10.2k
    Slaven je pustio karte u prodaju preko ulaznicehr, cijena 14€. Kavez nije u prodaji online jer će vjerojatno biti na TP u Zagrebu.
  • Nogo
    1.4k
    Ja bih tu nadodao Roga da proba bar cijelo poluvrijeme uloviti ili 60 minuta i bar nešto za Stojkovića ako je spreman.
  • Efes Pilsen
    7k
    mislim da je tu pitanje i podloge jer teren u Koprivnici je medu najgorima u ligi
  • Nogo
    1.4k

Zaboravio sam na to. Ostaje na kraju protiv Rudeša na Maksimiru pa možda mogu tamo dobiti minute i to će biti kao uvertira i uvod za kraj ove i početak iduće sezone.
  • hardek
    1.5k
    Nadam se rotiranju svih igrača osim Nevistića.
    Perković, Max, Šutalo, Mikić, Vidović, Bulat, Rog, Vrbančić, Brodić, Kulenović nadam se u prvih 11. Koščević isto nadam se da će dobit koju minutu, zaslužio je sa igrama u juniorima.
  • Kile
    12
    Pozdrav ljudi
    Imam par mjesta u autu slobodno za koprivnicu ako je netko zainteresiran moze u poruke
  • NORTE
    9.6k
    Ma svih 11 trebaju bit igrači koji ne igraju. I njihove zamjene također.
  • dd29
    247

U prvih 11 bi trebao biti Živković. Max i Perković su se dovoljno naigrali, može makar jedan od njih dvojice na klupi. Vrbančić obavezno u prvih 11, vjerujem da bi svi htjeli vidjeti mikića od prve, a nadam se da će barem još dvojica mladih igrati (makar s klupe).
    Bulat i Brodić će vrlo vjerojatno startati
  • dd29
    247

Upravo to. Isto i protiv Rudeša, iako protiv njih ima više smisla da zaigraju i neki prvotimci jer treba proslaviti prvenstvo i kup, ali ova protiv slavena je stvorena za rezerve.
  • Olmic
    2.8k
    mikic je s repkom nema ga
  • Ivdzo11
    3.1k
    Sergej Jakirović do kraja je sezone treninzima prve momčadi priključio sedam perspektivnih klinaca iz omladinske škole, bilo bi ih tu još, ali neki su otpali (Noa Mikić i Mislav Ćutuk) zbog obveza za hrvatsku U-17 reprezentaciju koju sljedećih dana čeka Europsko prvenstvo na Cipru.

Steta, bas mi je zao zbog Mikića i Ćutuka da ih vidimo na bar nekoliko minuta
  • Peškaman
    2.8k
    Ja bih najviše mladog Krkalića volio viditi na golu, dati momku šansu preostale dvije utakmice.