• SAS1987
    14.8k
    Pitanje opć. za sve koji je za vas najljepsi stadion u EuropiNavijač Dinama

    Ion Oblamenco

    y9m00ymi9r3laj7v.jpg

    Dresden

    s04t23fl4ml406qo.jpg

    Wrocslaw

    aqkom2xal9yh9hbi.jpg

    Rapid

    9dpy4aoa8ffvm3ig.jpg
  • SAS1987
    14.8k
    Jedan možda malo manje poznati ali jako zanimljiv stadion - Nereo Rocco u Trstu.

    http://stadiumdb.com/stadiums/ita/stadio_nereo_rocco

    Stadio.jpg

    L-1265244-1497614900-2016.jpeg.jpg

    nereo_rocco13.jpg

    Nažalost, Triestina vrlo težko popuni stadion i zbog toga je prije x godina uprava napunila stadion nekim plahtama / kartonima koji su glumile navijače.
    triestina_pescara_finti_spettatori.jpg

    Kada je stadion pun, je atmosfera očito paklena... na 8.10 se vidi da su navijači doslovno par metara od gola, bez ikakvog zida itd.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jel zna netko ovaj novi Osijekov kako bi mogao izgledat oce isto tribine do travnjaka nesto po uzoru na britanski ili šta?(i ocemo mi opet na sjever moć ić tj.da ce ovi biti na istoku ili cemo sada mi gostujuci imat svoj "kavez" na jugu?) :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Koliko si pisao dugo pitanje toliko si mogao duplo brže proguglati i vidjeti u roku deset sekundi iznutra i izvana osijekov novi stadion
  • Dudu
    2.6k
    Screenshot-2.png

    Lijepo vrijeme služi Osjecane, trebalo bi to bit gotovo ove godine..
  • Infinity
    16.5k
    Samo da ne ostane nedovrsen, al mislim da nece, ide to lagano i sigurno.
  • SAS1987
    14.8k
    Francuzi, stari kolonialisti puni love imaju u Parizu cak dva stadiona na distanci od 30 metara :rofl:

    Vise manje svi poznamo stadion od PSG a malo manje ljudi zna da je odmah do njega jos stadion na kojeg sam se več referencirao kao vrlo dobar model potencialnog stadiona Dinama.

    Stade Jean-Bouin prima 20 000 kibica a na njemu igra Red Star i rugby ekipa. Po slikama mi zgleda vrlo funkcionalan stadion, sa velikim tribinama uz teren i manjim tribinama iza gola. Jer prosjecni navijač želi sjediti negdje uz teren a ne iza gola. Puno paznje su dali na akustiku i zbog toga je stadion navodno jako akustican.

    Sa obzirom da prima samo 20 000 izgleda (zbog strmih tribina) stvarno impresivno.

    s8jgfnaxl3yae0mp.jpg
    nh62luexwta75hfi.jpg
    0ek2bq34hpy3lcnu.jpg
    ecwhkh9362o68au7.jpeg
    0fpa6s0vq2dufl8r.jpg
  • Neki tip
    21.3k
    Baš baš dobar stadion. Ali zbilja mi bizarno djeluju ovako jedan pored drugog. Djeluje više ko da se netko igrao u kakvom programu, nego kao stvarnost.. :grin:
  • Infinity
    16.5k
    Mislim da je taj ragbi stadion tu zamisljen kao nacionalni stadion ragbi reprezentacije, al nisam 100% siguran. U svakom slucaju izgleda odlicno, barem meni. Mislim da nije bio ni skup, nekih stotinjak milijuna eura.

    I nisu to jedini stadioni tako blizu, ima ih jos hrpa. Dundee ima dva stadiona jedan do drugog, oba odvratna. Po JA ima jos primjera, ali je ovo bas brutalno blizu. S obzirom da je jednom prvotna namjena nogomet, a drugom ragbi, jedina dva sportska borilista koja mi padaju napamet, a da su ovako blizu jedno drugom je VTB arena koja ustvari u jednom objektu ima nogometni stadion i kosarkasku dvoranu :grin:
  • SAS1987
    14.8k
    Mislim da nije bio ni skup, nekih stotinjak milijuna eura.Infinity

    Da, to je jako jeftino sa obzirom da je to Francuska i da je fasada stadiona "art design".

    Jedino bi krov mogao biti malo veci prema centru terena i tako jos dodatno zatvoriti stadion. Ali i takav je fenomenalan :cool:
  • deda
    32.9k
    Pampas polako, ali sigurno napreduje.
    nGsFgXw.jpg
  • SAS1987
    14.8k
    Jako to sporo ide...
  • deda
    32.9k
    Kratki su dani, magla, kiša, dodat će oni gasa kako se bude dan dužio
  • deda
    32.9k
    “Volim ovaj Maksimir. Kada uđete na stadion, ovdje miriše na nogomet. U WC-u je miris znoja, dima i urina bezbroj generacija koje su gradile klub”

    :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.