• Big Daddy
    218
    Ljudi, karata za sjever dolje jos ima, upravo kupio
  • ShanKu
    403
    Ne znam jel klub ima pravo (ili smije) još stavit ulaznica za sjever dolje u prodaju, onako izvan kapaciteta par stotinjak ulaznica? Kao Gorica recimo.. Svi znamo da bi još stalo ljudi na sjever dolje :sweat:
    Mislim, meni je svejedno kaj se tiče mene, jer nabavim uvijek na vrijeme, ali eto netko ne može odma nabavit.
  • tigric
    181
    naravno da ne smije stavit vise karata, pa nismo prcija poput crnkove gorice. Zamisli bude neko sranje na tribini, sazna da je na njoj bilo previše ljudi zbog toga što je klub prodavao vise karata od dopustenog. Mos ključ u bravu stavit odmah...
  • ShanKu
    403
    hvala na odgovoru, sve jasno
  • ibro1986
    73
    koliko je ulaznica ukupno prodano
  • NitkoBitan
    13k
    Do sada je svaka mjera MUP-a isla na stetu navijaca. Ne smijemo zaboravit skidanje 10% kapaciteta sjevera dolje zbog sigurnosnih razloga, pa u Rijeci necemo dobit 10% kapaciteta koji je propisan za finale kupa (u kojoj drzavi sa tako nesto ne bi postovalo?) kao sto su Rijecani bili blizu toga da dobiju 1300 karata iako propis kaze da ako je tribina odvojena od ostalih da cijeli kapacitet moze ic za goste.

    Ovi nasi serifi samo uvedu rijec sigurnost i mogu radit sa zakonom sta oce, odnosno provodit ga kako oce. Nemojmo se lagat, da se 1000 ljudi sa sjevera gore pusti na donju tribinu nikom ne bi dlaka pala s glave, samo bi tribina izgledala popunjenije bez praznih rubova. U proslosti je na toj tribini bilo i po 7-8 tisuca... ne treba bjezat od istine i ic na mlin "sigurnosti i povjerenju".

    I ja zelim sjever dolje pun ko sipak kao i uletit na teren kao sto uletavalo protiv Kamen Ingrada na proslavi titule, al jbg u nikad slobodnijem i demokraticnijem drustvu nikad vise picajzla na sve strane.
  • SAS1987
    13.7k
    Ne znam jel klub ima pravo (ili smije) još stavit ulaznica za sjever dolje u prodaju, onako izvan kapaciteta par stotinjak ulaznicaShanKu

    Jedno ak klub pretvori sjever u stajanje ko boysi 1999 :lol:
  • recikaj86
    153
    Izvjestaj?
  • Ijayi Atiemwen
    711
    skidanje 10% kapaciteta sjevera dolje zbog sigurnosnih razloga, paNitkoBitan

    to pravilo vrijedi još?
  • NitkoBitan
    13k
    Ne. Ukinuli ga tek kad su boysi zaprijetili da ce umjesto odlaska na tekmu napravit prosvjed.
  • criticus
    1.4k
    Izvjestaj?recikaj86

    ZD2 pred rasprodajom, nije puno ostalo ni ZG2

    ZG1 prodano ~10%
    ZG5 prodano ~40%
    ZG6 nije pušten u prodaju.

    ZD1 prodano ~5%
    ZD9 prodano ~25%
    ZD10 prodano ~1%

    Uzmite ovo s rezervom, nisam ni Liks ni Deda.
  • Liks90
    1.2k
    1700 cca ostalo za zapad dolje, 1100 za zapad gore, sjever gore prodano cca 1000 ulaznica
  • Ijayi Atiemwen
    711
    Je realno da ode sutra zapad?
  • Liks90
    1.2k
    trebalo bi…ljudi izgleda opet gledaju i cekaju prognozu…
  • jedan u nizu
    6.5k
    [Obavijest o prodaji ulaznica za utakmicu Slaven Belupo - Dinamo ]
    Ulaznice za susret koji će se igrati u subotu od 19:10 možete kupiti:
    1. NA BLAGAJNI 1
    - u petak (17.5.2024.) – od 13 do 17 sati
    2. ONLINE – ulaznice.hr
    - od utorka (14.5.2023.) u 9 sati do subote (18.5.2024.) u 20 sati
    ➡️Ulaznice se ISKLJUČIVO kupuju na Blagajni 1 te u online prodaji. ✅
    ➡️NEMA prodaje ulaznica u prostorijama kluba. ❌
    ➡️Na dan utakmice, ako ulaznica ostane, MOĆI će se kupiti ISKLJUČIVO u online prodaji, dok na blagajni NEĆE biti prodaje.
    ➡️Prilikom kupnje jedna osoba može kupiti 4 ulaznice uz predočenje 4 osobne iskaznice (FIZIČKO PREDOČENJE, osobna NE MOŽE biti prikazana kao fotografija na mobitelu ili kao isprintana fotografija na papiru).
    ➡️Svi koji ulaze na stadion MORAJU imati ulaznicu. ‍ ‍ ‍
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.