• PlavacZRima
    280
    Već na idućoj će zaboravit, neće im se dat čekat itd.Zagi

    Ne želiš čekat mikrofon da postaviš pitanje, nema problema, nećeš dobiti niti nikakav odgovor.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Prije dvije godine, isto 34. kolo, isto 4 boda razmaka od drugoplasiranog, vrhunska utakmica kojom smo izbacili Osijek iz borbe za naslov, a tjedan dana kasnije u nezaboravnoj noći u Šibeniku osvojili titulu...ako sutra dobijemo, mislim da nećemo morati čekati Koprivnicu za proslavu titule. :smile:
  • veselko tenžera
    1.4k
    hvala za link. Već neko vrijeme me prati čudan osjećaj praznine gledajući naše utakmice, ali nikako definirati što je. Ovaj video mi je otvorio oči.
    Kad sam vidio Alena Peternaca iza glavnog trenera, sve je sjelo na svoje mjesto. Mislim da sam se napokon riješio traume :smile:
  • Crni86
    1.2k
    Sutra ne ocekujem velikih promjena u prvih 11. Promjene ocekujem mozda u zadnjoj liniji i na wb pozicijama.

    Mislim da Perkovic nece uci u prvih 11 ali da ce uc u nastavku kako bi uhvatio koju minutu. Na desnom wb ocekujem spikica, RPG mi je djelovao malo ispuhano protiv Rijeke kao da je na njega dosta utjecala ova pauza, al ocekujem da ude u nastavku te da ga postepeno opet uvedemo u ritam. Isto tako nadam se znatnijoj minutazi ogija i roga sutra jer su me se obojica bas dojmila protiv rijeke.

    Neva - max,Ktc,rile- spika,sucic,misic,bati,vidovic- petko,broda
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nekako jako vjerujem da cemo danas sluzbeno obraniti naslov, Rijeka kojoj ce faliti par kljucnih igraca
    ide u goste Varazdinu koji je prije tjedan dana tukao Hajduk u gostima + Sopic sigurno nece izaci sa najjacom postavom posto je finale kupa za 4 dana i trebaju mu spremni i odmorni igraci za tu tekmu, a prvenstvo je prakticki izgubljeno. Svi na maksimir pozdraviti nove/stare sampione i dati im vjetar u leda pred zadnje 4 tekme ! :strong: :strong: !!
  • Orc123
    5.5k
    Sutra sigurno igramo sa 4 odiza.....tj.danas.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Danas nikad lakši poker u mreži mađara
  • Jurki
    9k
    Ocekujem minimalno pobjedu u hendikepu...sve ostalo bi bilo lagano razocarenje.
  • Nemrem igra Dinamo
    962
    Ja očekujem to zadnjih 5 tekmi pa ništa :sweat:
    Realno, poslije PAOKa smo jedino Gorici uvaljali 3 kom i Istri 4 kom, sve ostale tekme 1 ili 2 gola. Osijeku smo zadnji put zabili doma više od 2 gola u sezoni 21/22 (3:0) i početkom 22/23 (5:2).
    Ipak, danas sam opet nepopravljivi optimist, pred punim stadionom i relativno neopterećeni, mogli bi konačno proraditi i ispratiti ih s punom mrežom :strong:
  • ShanKu
    393
    Jel gužva več oko Maksimira? Pitam zbog parkinga
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Nevistic- Theophile, Ristovski, Bernauer- Vidovic, Baturina, Mišić,Ademi, Kaneko- Petković, Brodic
  • Mihaljević
    8.4k
    Vrijeme je da Kaneko napokon odigra dobru tekmu, pogotovo sad kad nema presinga.
  • Praskaton
    1.9k
    Zanimljiva postava idemo dovrsit posao protiv šarana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.