• Nino Bule
    11.6k
    Ja bih prije rekao da netko kalkulira između procjene prihoda sa tribine i troška otvaranja iste.The Undertaker

    Ako kalkuliraju takvo sto glupi su, u ovom trenu treba jahat val i privuc sto vise ljudi na stadion, trosak koji bi moglo stvorit otvaranje gornje tribine je beznacajan za klub ko dinamo a benefiti koje mozes dobiti su jasni.

    Treba u ove 3 utakmice (osijek, rijeka kup, rudes) dovuc 50k ljudi na stadion, radit spektakle, hype oko cijele price, pa kad krene sezona opet pumpat atmosferu oko odlazaka na stadion, kalkuliranje da li ce se popusit 10k eura na gornjoj tribini zapad je zadnja stvar o kojoj se treba razmisljat dok se rasprodaju tribine.
  • ivanzg
    22
    Nije mi jasno zašto se u ovakvoj situaciji kad bi prodaja išla bez problema spominje trošak, kakav jebeni trošak? Na taj broj ljudi sa cijenom od 10 eura uz sve ostale popratne sadržaje na i oko stadiona klub ima prihod a ne trošak.
  • Purgeri
    424
    Uzas. Ali to sad vise nije ni stvar nadanja, nego jasno dat do znanja - gospodo izvolite provoditi politiku kluba koju odreduje izabrani predsjednik i IO ili se pomirite da sutra vise necete odlucivati o nicem, ako uopce budete u klubu
  • IstokKa96
    557
    Previse se kalkulacije spominju za tekmu koja moze donijeti naslov. Cak da se to i ne dogodi, ne postoji nijedan razlog da se ne prodaju sve ulaznice za sve 4 tribine pa da se i jug otvara...ali naci ce se kalkulacija da se to ne dogodi...
  • ShanKu
    364
    koliko Kohorte dolazi?
  • Brusa
    762
    Meni je nedostojno kluba poput dinama, općenito da je dio stadiona zatvoren za bilo koju utakmicu. Financijski razlozi me kao navijača uopće ne zanimaju.
  • Neki tip
    19.4k
    Smijemo se i zgražavamo nad kvartovskim klubom bez navijača kako neće (pa ipak hoće) otvoriti tribinu jer im se "ne isplati", a najveći hrvatski klub kalkulira s otvaranjem jedne očito tražene tribine (u danim okolnostima) jer mu se.. hm, ne isplati?

    Nemojte mi samo "nije isto", znam da nije isto, ali nisu ni Sesvete i Dinamo isto. Stoga ni ne mora biti posve jednaka situacija da bi bilo posve jednako pogrešno.
  • Nino Bule
    11.6k
    Nagađamo razloge zasad, doduše drugog objašnjenja ne moze biti
  • IstokKa96
    557
    Nagadjanja su uvijek prisutna i bit ce tako dok se nesto izricito jasno neiskomunicira.
  • NKDZ86
    303
    Nemamo za 10 redara platit, to je kad ulica vodi klub
  • criticus
    1.3k
    Ok ljudi sve jasno. Al ajmo vratit na pozitivu. 2 dana i 22 sata prije utakmice protiv osijeka rasprodani ZD i SD, te skoro četvrtina SG. I najveći uspjeh je što to za ovu polusezonu nije nimalo čudno. Rastemo iz dana u dan. Dan kada će se rasprodavat stadion iz kola u kolo nije više sanak pusti.
  • bulja
    48
    Otvara se ZG
  • dinamozagreb25
    4
    Otvaraju zapad gore!!!
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ovim putem obavještavamo navijače kako će za utakmicu 34. kola SuperSport HNL-a Dinamo - Osijek zbog velikog interesa navijača u prodaju biti puštena tribina zapad gore.

    Ulaznice za tribinu zapad gore će se prodavati po cijeni od 10€, a moguće ih je kupiti od četvrtka 09. svibnja od 09:00 sati online putem te od 11:00 sati u fizičkoj prodaji na Ticket pointu.

    Ulaznice se mogu kupiti online na sljedećem linku: https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo, a online prodaja završava u subotu 11. svibnja u 19:30 sati.

    Prodaja ulaznica na Ticket pointu:

    Četvrtak 09.05, od 11:00 do 19:00 sati

    Petak 10.05. od 11:00 do 19:00 sati

    Subota 11.05. od 11:00 do 20:15 sati
  • Blueshadow86
    964
    Čita se Zona :eyes: :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.