• jedan u nizu
    6.2k
    Prvi put ove sezone imamo 'pravo' na jedan kiks. Da i izgubimo, i dalje smo u prednosti. Zato je tako i lezeran osjecaj :D
  • NitkoBitan
    12.3k
    Moglo bi se nesto i legica skupit. Vidim organiziraju neke buseve, jos im je prodaja omogucena prije tekme u Zagrebu (valjda ih ima i nesto ovdje na radu/studiranju). Valjda ce ih se skupit vise od Demona.
  • Kiki2108
    0
    Ide netko iz Slavonije na utak da ima jedno slobodno mjesto?
  • Hnlovac
    250
    sumnjam. Svaki put kad mislim da jazavci ne mogu imati gore brojke oni nanovo razočaraju.

    Ako ih bude 120 to je uspjeh za njih
  • IvanS
    53
    Tako je. Jedina razlika je što se stranog suca ništa više ne pita nakon odsuđene utakmice.
    Našim sucima se još mjesecima traže pogreške i dodatno ih se stavlja pod pritisak.

    Na kraju svega, od svih je najviše Dinamo oštećen kada su sudili strani suci, ali je Dinamo uvijek i dobio i nije nam bilo bitno ništa osim rezultata.

    Nekom drugom se obilo o glavu i sad nemaju izgovora tipa "sve se sudi za Dinamo", ili Međugorje, ili Bruno Marić i sl.

    Laganini...
  • Ludovic IX
    5.5k
    sad je mantra ova: "strani suci sude onakav penal na rujevici dok naši dinamu to nebi sudili"

    ili "da su strani suci bili ranie, dinamo bi imao 10 bodova manje".

    nikad na zelenu granu sa onima kojima su svi krivi osim njih samih
  • deda
    28.1k
    Da su strani suci bili mi bi već slavili naslov :joke:
  • DiddyGuela
    971


    Ista mitomanija se lupala i sezonu prije uvođenja VAR sustava. U stilu "sad kad dođe VAR nema vise golova iz zaleđa za Dinamo...gotovi ste". Mene to uopce vise ne zivcira a prije sam se doslovno znao svađati sa ljudima. Zabavno mi je gledat ih sve skupa kako se pjene.
  • Paggini
    7.2k
    Ne shvaćaju jednu jedinu stvar koju smo ovdje ponovili više puta, a to pogotovo vrijedi za konjušare iz Eszeka - izgradnju identiteta kluba, brojnosti navijačke skupine, atmosfere na stadionu i svega ostalog je najgore raditi preko mržnje prema drugom klubu.

    "Au lega al smo dobro navijali danas" - a navijali su 80 posto vremena "Mrzim Dinamo", "Ubij purgera" i ostale doskočice svaki put kad igraju protiv Dinama, Lokse, Rudeša, Gorice i ostalih... Nabrijavajte se na svoj klub, igrače, pjevajte nove pjesme na tribini, organizirajte se bolje za gostovanja, radite aktivnosti po gradu i slično - to stvara privrženost klubu, a ne mržnja prema Dinamu, sucima, fiktivnim zavjerama i ostalim glupostima.

    Zato će ih opet doći 100 na najbitnije gostovanje sezone, zato će im se opet smijati ljudi, zato će opet vikati "mrzim dinamo" što igračima na terenu ne znači apsolutno jebeno ništa za podršku i zato će opet izgubiti - jer su provincijski klub s provincijskim mentalitetom i dok koheziju ne počnu stvarati na temelju ljubavi prema svom klubu, a ne preko mržnje prema drugom klubu, HNSu i ostalom, ostat će tu gdje jesu, ma koliko para onaj ugar utukao u njih.
  • DrawTube
    3.1k
    Šarani računaju tko treba koga dobit u LP da Dinamo ide od ranijeg pretkola :rofl:

    Utrka između njih i Tovara po kompleksnima je tijesno, čak mislim da su i gori od juga
  • Zagi
    5.2k
    Šarani računaju tko treba koga dobit u LP da Dinamo ide od ranijeg pretkola :rofl:DrawTube

    a u pm, ovo je novi nivo...
  • Agramer86
    151
    to sam baš primjetio prije 3 sezone kad su se sa Bjelicom borili za prvo mjesto protiv nas. Nevjerovatni kompleksi od ko zna čeg. Em ih niko ne spominje em ih niko ne dira, a njihovi komentari su gori od tovarskih. Čudno obično su slavonci mirni ljudi...
  • Zagi
    5.2k
    Em ih niko ne spominjeAgramer86
    tu je problem
  • Zagi
    5.2k
    Ali koji je njima faktor iz kojeg kola mi krećemo? Koja je matematika?
  • rioda
    2.6k
    Zloba i zavist u kombinaciji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.