• San Lorenzo
    11.7k
    Kolarić nakon pet minuta utakmice:
    giphy.gif?cid=6c09b952nsofmvw6vb5821gzpd0ml328i56qs0v5p98rv2da&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g
  • Teofil Kateran
    876
    Zadnju utakmicu na Maksimiru sa Osijekom se sjećam da sam u nevjerici gledao sa tribine tko to ulazi u igru, kad ono izvađen iz naftalina Deni Jurić ulazi, kolko se sjećam tih 10 minuta nije ni bio loš haha
  • Ludovic IX
    5.5k
    Danas sam na Maksimiru saznao da dodjela pehara neće biti sad i ako rijeka ne dobije a mi da. Pehar se diže nakon rudeša.
  • Neki tip
    19.4k
    Danas sam na Maksimiru saznao da dodjela pehara neće biti sad i ako rijeka ne dobije a mi da. Pehar se diže nakon rudeša.Ludovic IX

    A nekak mi je to logično, em kao neki "zastor na prvenstvo", em zbog punjenja stadiona još jednom.

    A i kao završni čin nakon Kupa.

    Ili si osvojio Kup pa nakon toga dižeš još jedan, još važniji pehar i to je završni čin sezone ili nisi osvojio Kup pa samo preskočiš "još jedan" iz prethodnog dijela rečenice, a sve ostalo ostaje isto.. i Kup si začas prebolio.
  • Zagi
    5.2k
    kad ono izvađen iz naftalina Deni Jurić ulazi,Teofil Kateran
    Sad si me njega sjetio. Eno Deni trpa po Sloveniji u seriji.
    Jest serija od dva ali serija je serija.
  • BBB Kozjak
    0
    Ma ekipa, kantanje žešće, moja prognoza: 1:0 za Dinamo
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne sviđa ni se što sudi Kolarić, radije bi Strukana mada je tovar.
  • The Undertaker
    4.1k
    Topić na Tribini kaže da postoji tihi bojkot domaćih sudaca i da su mnogi prijavili "ozljede".
  • Nino Bule
    11.6k
    Ko ih jebe, uzasno sude, hitno strani sef sudacke organizacije i nek gurne najtalentiranije mlade suce i digne im placu, derbije nek sude stranci dok se ne isprofiliraju nasi kroz godinu dana.
  • rioda
    2.6k
    Zbog čega tek sad? Haha, kakvi komedijaši. Kako sude, tako su i na strane suce reagirali.

    Razlog što ovaj Mađar u Rijeci nije odsudio bolje je taj što ni on nije odličan sudac, nego samo prosječan, kao i naši. Nisam vidio da su prijavljivali ozljede nakon derbija u Splitu gdje im je onaj Seifert svima očitao školu suđenja
  • Paggini
    7.2k
    Najveca prednost stranih sudaca je što ako odsude prosjecno ili lose nece biti previse price poslije utakmice, a ako domaci tako odsudi HNS MAFIJA DINAMU BI SE TO SUDILO/NE BI SUDILO JEL VAS SRAM i tako tjedan dana pa se isti ciklus ponovi.

    Ovako imamo mir, a i sve sto su stranci sudili smo dobili pa ne moramo slusat BILI BI KURAC PRVI DA SU STRANCI SUDILI MEDJUGORJE LINIJA...
  • Nemrem igra Dinamo
    682
    Trenutno me baš zaboli tko sudi, idemo po 8/10!
    Plava lavina se nastavlja kotrljati :cool:
    Nego, sjever dolje rasprodan :fire:
  • rioda
    2.6k
    Ma strani suci su, srećom, odsudili tako da nisu oštetili nikog osim Dinamo, a mi smo odnijeli pobjede u svim utakmicama.

    Zamisli da je nama protiv Hajduka ovako oprošten drugi žuti. Ili da je nama suđen ovakav penal kao Rijeci (koji je čist, da se razumijemo), ali sve bi izgorilo od kmečanja
  • Sunja86
    1k
    Zna li se išta, što je sa Perkovićem i zašto ga nije bilo u sastavu na Rujevici?
  • ZgBlue
    491
    Vjerovatno prvi put ove sezone da potpuno miran iščekujem utakmicu. Bez trunke straha i nervoze, potpuno lagan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.