• Mali Zeus
    9.8k
    Arbere, uvijek sam vjerovao u tebe.
  • The Undertaker
    4.1k
    Hoxha ima sljedeću sezonu za pokazati da li je igrač za Dinamo ili nije. Ovo je sezona prilagodbe a već se isplatio. Ja osobno mislim da to nije ta kvaliteta koja nama treba ali evidentno je da nije promašaj. Po meni, rang Špikića, znači dobar backup.
  • Jos-Optimus
    299
    Hvala ti što si se istovario po meni, majstore
  • IvanS
    53
    Vrlo bitan gol zbog aktualne situacije, ali ne treba sada omalovažavati Vidovićeve golove i igru jer da nije bilo njegovog doprinosa ne bi nam Arberov gol ništa značio.

    Samo neka se svi bore za dres i na terenu daju ono što se od njih traži.

    Inače, trenutak Arberovog gola je toliko bitan da praktički cijelo prvenstvo stane u taj jedan gol.

    :)
  • Zagi
    5.2k
    Kaj ti je život...

    Znamo svi kaj smo pisali, znamo kak su mu cijelu sezonu ovakvi prodori završavali i onda ga u ključnoj tekmi u ključnoj sezoni tako zavalja...

    Velik si Arbere!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Treba ubacit Hoxhu sto prije, barem je dobar u defanzivi a vec je zadavao probleme Rijecanima.NitkoBitan

    Moj komentar na poluvremenu :wink:
  • cibona
    1.4k
    Svi smo se obradovali njegovom golu, svima je barem nakratko zacepio usta, drago mi je zbog njega, ali on nije igrac za dinamo kakvog zelimo gledati iduce sezone! Imao je i vise nego dovoljno prilika da pokaze svoju kvalitetu. Jedna lasta ne cini proljece.

    Kao što sam spomenuo nekoliko puta, on je solidan rotacijski HNL igrač, ali takvih već imamo na pretek. Na ljeto moramo dovesti ozbiljno lijevo krilo za pohod na ligu prvaka.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Svi smo se obradovali njegovom golu, svima je barem nakratko zacepio usta, drago mi je zbog njega, ali on nije igrac za dinamo kakvog zelimo gledati iduce sezone! Imao je i vise nego dovoljno prilika da pokaze svoju kvalitetu. Jedna lasta ne cini proljece.cibona

    There's always one.

    I čini mi se da ti nije prvi put. Neka me netko ispravi.
  • cibona
    1.4k
    A jesam nesto krivo rekao? 5 mjeseci ga nigdje nije bilo, imao je i više nego dovoljno prilika da pokaze sav svoj potencijal.
  • Captain America
    14k
    Imao je i vise nego dovoljno prilika da pokaze svoju kvalitetu. Jedna lasta ne cini proljece.cibona

    Preporučam pogledati zadnju pressicu Marka Marića, a pogotovo dio o Hoxhi.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus A jesam nesto krivo rekao? 5 mjeseci ga nigdje nije bilo, imao je i više nego dovoljno prilika da pokaze sav svoj potencijal.cibona

    Podsjećaš me na lika koji je sinoć pričao o Petkovićevoj bolikurčini.
  • cibona
    1.4k
    Bolje je ne zivjeti u iluziji. Svoje misljenje o hoxhi sam ponovio više puta i nisam ga promijenio, s razlogom.
  • Droljo
    5.1k
    Kupili smo ga i sad je gotovo. Sezona je duga i bit će utakmica. Kao back up je više nego dobar a prostora će biti. Prvenstvo, kup, europa, ozljede, kartoni. Neka njega u dinamu. Jedino da dovedemo dva bolja pa nam neće trebati... a to nema šanse.
  • Banana 2
    469
    U pravu si. Ljudi su ovdje uvijek reakcionarni i sada su u euforiji zbog gola. Nama se grdo piše sljedeće sezone ako je to razina igrača na koju ćemo se oslanjati.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ovakvo nesto se ocekivalo od menala i marina, da uđu s klupe i tu i tamo rjese utakmicu, nisi mogli, vidjet cemo jel ovo bljesak hoxhe ili je sposoban kucat na vrata prve ekipe i bolje iskoristit te rotacijske minute od npr menala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.