• Neki tip
    19.4k
    ako bude potrebe otvorit će se, ali neće biti potrebe…ako se zapad dolje proda, možda tada, ali teško…Liks90

    Bit će potrebe, zapad dolje će se prodati i stadion će biti pun, uvjeren sam u to.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bit će potrebe, zapad dolje će se prodatiNeki tip

    Zapad dolje ce se rasprodat, ali sjever gore? Nece oni otvarat zapad gore dok se sjever gore rasproda.
  • Liks90
    1.1k
    Prodat će se sve bez brige
  • jedan u nizu
    6.2k
    Realno, 90% ljudi ovdje bi rade dalo 10 eura za zapad gore, nego 5 eura za sjever gore.

    I dalje smatram da je ovo losa odluka i da smo mogli imati 3 rasprodane tribine i jednu nacetu. A ovako cemo mozda imati 2 rasprodane i jednu polovicnu, ili dvije tek nacete tribine.

    Nadam se da sam u krivu i da podcjenjujem zagrebacke spavace, i da ce me razuvjeriti i rasprodati sve tribine.
  • Brusa
    762
    Uvjeren sam da bi se zapad gore bolje prodavao od sjevera gore. Mislim, predzadnja domaća tekma sezone, potencijalna potvrda naslova, pa otvori cijeli stadion! To je poziv ljudima da dođu!
    Uostalom, meni je bez veze općenito kad je neka tribina zatvorena. Znam, troškovi i to, al bez veze mi je.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ni meni nije jasno zašto je zatvoren zapad gore, a otvoren sjever gore koji se gotovo nikad ne rasproda.
  • Liks90
    1.1k
    zato jer je 5eura očito…ko zna…uvijek iste price oko toga, jbg
  • bluepower86
    823
    Netko sa zone blizak klubu bi trebao iskomunicirat da se u buducnosti radije pusti zapad gore u prodaju prije sjevera gore.Isto tako uvjeren sam kad se zapad dolje rasproda da ce se pustit zapad gore u prodaju.Svi na Maksimir!
  • Liks90
    1.1k
    pokušao sam :wink: :lol:
  • DrawTube
    3k
    Trebalo je otvoriti ZG odmah a stadion otvoriti sat ipo prije tekme

    ZG bi kapao doslovno 5x brže neg SG.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne kuzim oko cega se drame rade, rasproda se zapad dolje i otvorit ce se gore, sjever dolje dosad uvijek najbrze pada i zbog toga je otvoren prvo gore
  • ShanKu
    364
    Glasnice i dlanovi spremni! :cheer:
  • kikinho999
    1
    Nigdje ne mogu pronaći informaciju koliko mogu karata odjednom kupit putem interneta pa ako netko zna bio bi zahvalan
  • Nino Bule
    11.6k
    9 ako se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.