• reziser
    6.8k
    Rtl jako dobar. Ali austrijska produkcija loša.
    Svjesno su išli na druge sukomentatore. A svima su bolji šprem i džomba.
  • Eduardo
    20.3k
    Užasni smo danas, posebno napad. Da Šego nije u elementu ne bi ni obrana izgledala bolje od napada. Do sad smo bili odlični u drugom poluvremenu pa se nadam da ćemo i večeras.
  • reziser
    6.8k
    Nadamo se boljem drugom poluvremenu. Ali ne odmara glavne igrače.. To nam kasnije može biti problem
  • Nino Bule
    13.8k
    Bravo momci samo ovako nastavit
  • Neki tip
    21.3k
    Kakva utakmica Šege! :starstruck:
    Samo neka još koju takvu ima, kad bude važnije nego danas.
    Ali svaka čast..
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Navijanje vrh vrhova !(ocito je ili do dijaspore ili samo zato jer nije nogomet kući pa nema razno raznih "plaćenih" udruga)
    Šego da brani Filipa od pravosuđa...
    A igra ko igra,drugo poluvrijeme kjučno bas kao protiv CG (iskljucivo defanziva) ovakvom igrom se može i lako protiv Austrijanaca a protiv Španije i Njemačke šta dragi Bog dadne

    Iznad svih HRVATSKA :heart:
  • reziser
    6.8k

    još bi istaknuo duvnjaka u obrani, kako inteligentan igrač i krađe lopti..to je prelomilo

    navijanje..kaj reći... :heart:

    a sad na austriju...
  • Eduardo
    20.3k
    Nisam siguran da li su mi highlightsi utakmice Šegine obrane ili tri Duvnjakove kradje lopte u nizu.
  • Neki tip
    21.3k


    Slažem se s obojicom u vezi Duvnjaka, ali on je već toliko puta opjevan, s razlogom, da sam odlučio Šegu naglasiti.. čovjek je branio k'o Omeyer protiv nas. Bilo kad. :)
  • Eduardo
    20.3k
    u početku ih je ubio, 6 od 8 je imao. Šteta što tu nismo napravili razliku i uveli utakmicu u miran tok. Ako želimo nešto više ne smijemo upadati u ovako duge rupe bez postignutog gola. Takodjer, trebat ćemo i pomoć u napadu s bekovskih pozicija, posebno s lijeve strane. Stepančić još gura dobro do sada, nadam se da neće zakazati kad zagusti pošto pravu zamjenu za njega nemamo.
  • reziser
    6.8k

    šego je branio, a mi se nismo odlijepili :(((

    nadam se da će s takvim obranama nastaviti kad budu bitnije tekme
    duvnjak je rukometni modrić.....
  • marcio amoroso
    36.6k
    Zanimljivo da je Francuska već ispala a Danska pred ispadanjem.
    Dancima u zadnjem kolu igra njihova pobjeda i poraz Mađarske od Islanda. Svaki drugi rezultat ih baca van.
  • Eduardo
    20.3k
    Ako je ovdje Šego bio odličan, za Dance je Landin ubio. 20 obrana je imao, a nisu uspjeli dobiti.

    Baš me zanima utakmica Islanda i Madjarske.
  • reziser
    6.8k
    izgleda da ispada i danska
    vrlo čudna utakmica, mikler zaključao vrata
    puna dvorana danaca a mađari vode :D
    prvo poluvrijeme potpuno propalo islandu, a drugo su nestali...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Zanimljiva utakmica. Drago mi je da Mađari idu dalje a još više da Danci ispadaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.