• jedan u nizu
    6.2k
    Nisam na nikog aludirao kao prvoNolifer

    hmmmm


    Valjda nebu drmali i u Dinamu tako...Nolifer


    jer sam prešao preko tih stvariNolifer

    mislim da se s ovim nece sloziti 90% ovog foruma koji su ikad procitali koji tvoj post.


    Ali ako stvarno mislis tako onda moje pohvale, treba preci preko nekih stvari i nadati se u bolje sutra.
    Živio!
  • NORTE
    9.3k
    Imali su i jumbo plakate za te kresove, na njima je čak pisalo i "antifa night".

    Sad vidimo i da Korlaet nosi takvu majicu.
  • ElektricnaInfluencija
    214
    Ne žele sudjelovati u koloni sjećanjaGražvydas Mikulėnas

    Istina je da gradom ne upravljaju najbolje i da idu svima na k... sa svojim LGBT pravima i slično...
    Međutim, nije da ih branim, ali kad to Tomašević nije bio u koloni sjećanja? Kad nije slavio Oluju? Kada nije bila obilježena obljetnica raketiranja Zagreba?

    Da ne bi bilo da izmišljam: Kolona sjećanja 2023:.
    (...)među kojima kojima je i zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević, koji će po dolasku na groblje nakon polaganja vijenaca biti nazočni i misi zadušnici koju će predvoditi apostolski nuncij(...)
    Kolona sjećanja 2022.
    Oluja 2023.:
    “Ovo je dan da se prisjetimo poginulih i nestalih branitelja”, kazao je Tomašević koji je s izaslanstvom položio vijence i zapalio svijeće kod spomen-obilježja “Glas hrvatske žrtve” – Zid boli, glavnog križa u Aleji hrvatskih branitelja te spomen-obilježja neidentificiranim žrtvama Domovinskog rata.
    Obljetnica raketiranja Zagreba:
    Na 29. obljetnicu raketiranja Zagreba, u četvrtak su ispred Spomen ploče za stradale civile na Trgu svibanjskih žrtava 1995. vijenac položili članovi Udruge hrvatskih civilnih stradalnika Domovinskog rata i gradonačelnik Tomislav Tomašević.

    Obilježavali su oni još svašta i sudjelovali na svakakvim okupljanjima vezanim uz Domovinski rat.

    Eto, a sad me slobodno popljuvajte da sam nemožemovac, ljevičar (NISAM!)... ali ponavljam, nije da ih branim, nikada ne bih glasao za njih, ali me živcira kada se u raspravu koja bi trebala biti kvalitetna i argumentirana činjenicama uvlače svakave laži ili tvrdnje koje nisu ni provjerene.
  • Nolifer
    6.7k
    Shvatili smo da ne podnosiš Senfa, ne moraš na svaku vijest iz Grada to iskomentiratCrusades1986

    Komentiram ono što smatram da je nekome na neki način možda bitno, a možda nije, na jedno oko nebum žmuril, tak da nek bude, pa ak smeta preskočiš moj upis i to je to.

    Živio :cheer:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    TT kao gradonacelnik glavnog grada apsolutno neki minimum minimuma MORA "odraditi". Mislim da je autor teksta vise aludirao na ostale clanove stranke. Primjera radi Sandra prosle godine nije bila u koloni sjecanja vec su na svoj nacin ( onako kako je to SDSS radio ) bacila vijenac u dunav.
    Nemam te za sto prozivati i lijepiti etikete, pozdravljam svakoga tko razmislja svojom glavom i provjerava informacije. Ove linkove koje si stavio vidim da su iz 2023, da li je TT isto to radio dok nije bio gradonacelnik?
    83RNshZ.jpeg

    Jos jedna objava sa twittera da ne duplam post.
  • Nino Bule
    11.6k

    Komentiraj sta te volja i koliko te volja dok je u primjerenoj temi, ove neke kvazi implikacije o dinamu ostavi za facebook grupe DiS i takve klaune
  • M94
    512
    “Gle ono, mislim da je vrijeme fakat, da rat ono… ostavimo iza sebe. Kol’ko to već traje? Zamisli da u Europi, ono, i dalje to rade Njemačka i Engleska ili Njemačka i Francuska. Ono, kol’ko treba proć’?”, govorio je tada Tomašević.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Zagreb je oslobodjen ODLASKOM zadnjeg vojnika JNA iz grada, a ne nikakvim ulascima tih spodoba u grad. To je vojska koja nas je granatirala i praktički točno 50 godina nakon ulaska 1945, valjda za dar za godišnjicu.

    Kresovi su sramota grada Zagreba i svih koji sudjeluju.

    Radi se o ulasku ekipe iz cijele Jugoslavije u Zagreb koja je pobila hrpu Zagrepčana, a u gradu ostavila hrpu masovnih grobnica i uništila cijelu zagrebačku kulturu i sport uz otimanje privatne imovine.

    Najružniji dan u povijesti Zagreba i tužno je da ga itko ima potrebu obilježavati u pozitivnom kontekstu.
  • mali M
    3.5k
    Da ne bi bilo da izmišljam: Kolona sjećanja 2023:.
    (...)među kojima kojima je i zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević, koji će po dolasku na groblje nakon polaganja vijenaca biti nazočni i misi zadušnici koju će predvoditi apostolski nuncij(...)
    ElektricnaInfluencija

    Kao sudionik kolone sjećanja 2023 posvjedočiti ću da TT nije uopće bio u koloni sjećanja nego se samo pojavio na groblju na misi. Kako su to izveli i zmuljali neznam, ali nitko od stotina ljudi iz kolone koje znam nije vidio TT-a u koloni. Još je među zadnjima došao na misu i čekalo ga se. To su žmukleri svoje vrste...
  • emilperska
    3.2k
    Da bi se nesto oslobodilo, prije tog je trebalo i "pasti".
    Ne vidim gdje je Zagreb pao prije 1945..
    Zbog tih "osloboditelja" ZGa i njihovih potomaka koji su usli u zidovske stanove danas i imamo spodobe poput TTa i MBa na vlasti..
    Jedan moj stariji susjed je komentirao da u svibnju 45' kad su dolazili "osloboditelji" iz Beograda, lokalni komunjare su ih probali dobrovoljno dovuc da ih cekaju u Dubravi/Maksimiru uz tezu da "dolaze naši dečki" pa im je deda odgovorio da koliko je on vidio "naši dečki iz ulice su otisli prekjucer".
    Kasnije su ih sve prisilno dovukli na trg da masu onom cetniku Koči Popovicu ili velikom "osloboditelju" Veci Holjevcu..
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jedan moj stariji, davno preminuli rođak je znao reći, to su moji osloboditelji.... kad bi ga svi čudno pogledali, on bi rekao... nego što nego osloboditelji, ja poslije rata imao mater, oca, 2 krave, malo zemlje i jadnu kuću, došli oni, ubili mi oca, uzeli nam te dvije krave i oslobodili me obaveze da se moramo brinuti o njima.
  • Markelo
    2.5k
    Prvo bi ubili ljude a tek onda ih osudili na smrtnu kaznu, uzeli im nekretnine a onda 80 godina kasnije kad znamo šta se sve događalo u to doba, priređuju se ovakva slavlja. Hrvati su stvarno morbidni
  • flexXy
    1.9k

    Dobar twitter profil, prokazuje kroz postove kome nasi novci odlaze u dzepove. Celavi homic iz Mozemo dobio bonus nakon ulaska u sabor. Sad ce ga za nagradu i u Bruxelles poslat. Kak je ono isao slogan, za Hrvatsku bez stranackih iskaznica.
  • NitkoBitan
    12.3k
    2005. apel hrvatskih homoseksualaca

    2024. teroriziranje svakoga tko iz kritizira, istanbulske, zastita u medijima, unosan udrugarski biznis...

    Das im prst a oni bi cijelu ruku. Treba to sasijec u korijenu i poslat sve na psiholosko lijecenje.
  • blackbully
    4.4k
    Arapski queer cirkus u organizaciji članica inicijative za slobodu Palestine :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.