• marcio amoroso
    32.5k
    Dragi moji još jednom. Svi koji ne dolazite ne znate šta propuštate. Čista emocija i čista uživancija :heart:
  • plavi72
    720
    Kako se samo vraćamo nakon primljenih golova :strong:

    Volim futsal :heart: Dinamo !
  • đole
    271
    Da me bar svaki put zajebu na kladi kao danas.
  • marcio amoroso
    32.5k
    @Neki tip
    Čekam tvoj post :starstruck:
  • Mr Blue
    3.4k
    Dobro je bilo, lijepo, lijepo..
  • Keyser Soze
    8.2k
    Daj mi samo pobjede!!!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Naš predsjednik :heart:
    Volim Dinamo
    DYBlbwj.jpeg
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nije ovo dobro za zdravlje..

    Volim te Dinamo, samo ti nam možeš ovo prirediti :fire:
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Bemti više ovaj futsal, nemre nikako bez drame. Atmosfera argentinska,brazilska,marokanska, njemačka, ma koju god usporedbu da stavim neće biti dovoljno. Zaglušujuća atmosfera,ali doslovno. Joj da je Dvojku prijaviti za ligu prvaka,pa to bi bio pakao neviđeni. Gledam danas Palmu i Benficu, a sad na sažecima Barcu i Sporting, lijepo ispunjena dvorana, ali u odnosu na Dvojku kamilica. Uvjeren sam da bi i navedeni pali u Dvojci pred ovakvom publikom. Volio bih da najesen opet budemo domaćini skupine i to u Dvojci, te da nam dođe netko od navedenih velikana, ili Riga s Ricardinhom. Nek i ponajbolji igrač ikad (jebiga, Falcao je po meni i dalje nenadmašiv) vidi kaj je ludilo :cool:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Odlična atmosfera a takav i drugi dio tekme, vodio malu kćer, nisam mogao bolju tekmu izabrat.
  • mlinchica
    1.1k
    Odlična tekma! Neizvjesnost, brzi golovi, preokreti, produžeci..kako je raslo uzbuđenje na parketu, tak je tribina ključala. Baš ono kaj si poželiš prije tekme.
    A počelo je ključati kad se zapjevalo “Stojim uz tebe i kada ti ne ide”. Ta pjesma mi super zvuči u dvorani. Tad je i Zonjić ušao i zabio.
    A Perić je mali Petko 1/1. :grin:
    Odličan početak plavog “produženog” vikenda.
    Uživajte ekipa! :cheer:
  • flexXy
    1.9k
    Slagirat ce me u dvojci jedan dan. Ovaj futsal nije normalan sport :lol:
  • Vratite nam Istok
    142
    Kakva utakmica, koliko su zilavi ovi. Cine mi se za klasu jaci nego prosle sezone.
    @Crusades1986

    Ne bih se slozio. Mislim da su za klasu slabiji nego.prosle godine. Otisli su im Perisic sa zadnjeg i Pavic kao odlican drugi pivot te Moura i Rodriguinho, a dosli onaj Slovenac Bukovec, Finac Vanha, Zilic i Juretic.
  • deda
    28k
    Ovo večeras je bilo dinamovski bolesno. Prava poslastica za pogledat. :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.