• Peškaman
    2.6k

    Puni kapacitet kaveza je 412.
  • Neron53
    303
    Ja isto mislim da je veci al se radi "sigurnosne tampon-zone" pusti manji broj ulaznica
  • NitkoBitan
    12.3k
    al se radi "sigurnosne tampon-zone" pusti manji broj ulaznicaNeron53

    Cemu ta sigurnosna zona kad vec postoji kavez :lol:

    Zabrijali ste sa umanjivanjem kapaciteta, uostalom lako se stolice na slikama izbroje.
  • Nolifer
    6.7k
    Bit će zato prilika da se napuni Maksimir protiv Osijeka.

    Nemam problem sa time da se udarnima dodjeli Rujevica, jedini je problem kaj su dali u prodaju premalo ulaznica za gostujuće navijače...


    :cheer:
  • din
    233
    Jedno pitanje ako tko zna, da li npr za svako gostovanje neki dio karata odmah ide u udrugu? Sad recimo u Splitu, dobili smo 1400 karata, da li je recimo odmah išlo 500 u udrugu, a ostalo se prodavalo na ticketu? Ili je ovo sad slučaj samo za Rujevicu
  • Peškaman
    2.6k
    Eto kaveza na Rujevici,412/413 mjesta,mozda jedno manje više zbog stubova na vrhu tribine.

    Screenshot-2024-04-30-15-35-08-867-com-whatsapp.jpg
  • OBIGB
    528


    Nema pravila, jer sve ovisi o kontekstu ( procjena zainteresiranosti) i mogućnosti nekoga iz grupe da si kupi ulaznicu na karatani. Za zadnji ST mislim da je grupa uzela za vikend, a npr za kup nije. Nadalje, sve ovisi o kapacitetima gostujuće tribine i prakse domaćeg kluba. Npr, Koprivnica funkcionira po nečijem najbržem prstu a postoji i opcija tribine do. Mozda ce se u buducnosti i to regulirati, ako bude potrebe.

    Biti će još tu svega, pogotovo ako se stvari nastave kotrljat u pravom smjeru, za sve navijače Dinama. Nastojat će se balansirat nekako.
  • OBIGB
    528


    Tako je, kako je. Mali je kapacitet i Rijeci nije u interesu dat vise od minimuma. Nemojte smetnut s uma da postoji protokol, koji MUPu na rizičnim utakmicama daje prostor za manipulaciju gdje savez ili klubovi ne mogu ništa.
  • VE86
    47
    Mislim da bi dobra ideja bila da grupa ode na zadnji trening pred rujevicu. Bio bi najmasovniji odlazak na trening uvjeren sam
  • NORTE
    9.3k
    Mislim da bi dobra ideja bila da grupa ode na zadnji trening pred rujevicu. Bio bi najmasovniji odlazak na trening uvjeren samVE86
    Kao i zadnji put gotovo sam uvjeren da se to sad neće dogodit.
    Jednom vjerojatno i hoće, najvjerojatnije pred neku utakmicu bez naših navijača.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Igrači znaju da imaju podršku. Apsolutno im ne treba remetiti treninge. Bit će vremena za fešte i slavlja.
  • DrawTube
    3k
    @Liks90

    Liks, nadam se da si se lijepo odmorio i dobro naspavao jer te sada trebamo na 300% i nema odmora

    Brojanje i izvješaji svaki dan, što više i što češće, treba nam svaki mogući izvještaj!

    Jedina misija - Rasprodani Maksimir!
  • Salva
    2.4k
    Do posljednjeg izvještaja !

    BSN
  • DrawTube
    3k
    Brojanje se nastavlja
  • Brusa
    741
    Može pomoć, molim vas. Kako mogu uzeti besplatne ulaznice za članove? Za sebe i 2 sina maloljetna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.