• Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Po meni, dolazimo do ključne stvari, prvenstveno za pripadnike grupe (vodstvo, jezgra, šira jezgra, ostatak grupe itd.- nema razlike, jedno tijelo s hijerarhijom) a onda i za sve ostale navijače. Dobiti kartu za ovakvu utakmicu nije isključivo nečije pravo (koliko god netko mislio drugačije) već i privilegija koja sa sobom nosi i neke obaveze. Za neke veće, za neke manje. Iz moje perspektive, prvenstveno mislim da je dobivanje ulaznice za ovakvu utakmicu poziv za praćenjem ljudi u grupi koji pokreću "plavi motor" u njenim aktivnostima na ovoj utakmici i oko nje. To je obaveza i znak poštovanja. Ako netko misli da s ulaznicom (za koju ljudi čekaju u redu pa izvise ili ostanu bez nje iz nekog drugog razloga) može raditi što ga volja neovisno o ostalima, to je pokazatelj nepoštovanja i prije ili kasnije to dođe na naplatu. Iz tog razloga, smisleno je da grupa da karte ljudima od kojih očekuje više nego od nekih drugih navijača, koji nisu dobili karte. Pozivam ekipu koja ide u Rijeku da dobro razmisli i shvati što se preuzima zajedno s ulaznicama jer to je minimalna odgovornost prema onima koji ne idu. Da se razumijemo, isto vrijedi i za utakmice gdje nema značajnijih problema s kapacitetom.OBIGB

    Potpis

    ako se napravila nepotrebna priča oko Rileta i zaštitara, meni je ovo sad čak pozitivna nepotrebna priča jer će ovih 400 u subotu imati kakti teret da postave jeben standard navijanja ;)

    vjerujem u fenomenalnu izvedbu na terenu i van njega, nek se svi vrate kući živi i zdravi a optimalne odluke u ovakvoj situaciji nema. S obzirom na čitavu sezonu, rezultatsku patnju, izbore i ostalo, po meni dobra odluka za ovu utakmicu.
  • OBIGB
    528


    Ne stavljam ti riječi u usta, a ti izvadiš rečenicu iz konteksta što jije dobro, nego se ne slažem s tvojim argumentom tj logikom , jucer 250 danas 400, pa kako.
  • Cagica111
    23
    Na pocetku da nebi bilo zabune podrzavam odluku kluba i za mene je to u ovom trenutku jedino normalno.
    A sad da vam probam objasnit kako je nekome ko zivi 500 km ( hercegovina ) ici na utakmice
    Nama je svaka utakmica gostovanje, pogotovo neko kao sto sam ja koji ima zenu i troje djece nije bas jednostavno otici i biti “redovan”
    E sad…godisnju ne kupujem jer dobro je netko gore napisao samo stvaram laznu sliku o prodanim ulaznicama jer cinjenica je da necu ispostovat odredjen br utakmica

    Na sjever idem vec 17 god..gostovanja u zadnje vrijeme preferiram vise jer dosle su neke godine, zajebancija i to sve sto gostovanja nose

    Znaci sjever, gostovanja, futsal godisnje odradim cca 15ak utakmica, i dode ta famozna kranjca ( ako bude sta od toga ) i ja ne mogu kupit ulaznicu jer eto nemam dovoljan broj utakmica u sezoni…

    Mislim da nije ni to mjerilo i slazem se da svak ima svoj metar i vagu…evo moj metar su kilometri jbg
    Zasluzujemo i mi sto ne zivimo u ZG imat neki svoj “kontigent” za pravo kupnje pa ako ne mozemo da to ide dalje…al ponavljam svak ima neke svoje ideje i zamisli, nadam se da ce se nac neko dobro rjesenje sa sto manje nezadovoljnih..
  • IceMan
    1.5k
    Ali užitak je čitati “svađu” jer postavljamo neke nove standarde - Dinamovi navijači se prepiru oko ulaznica.

    Hvala dragom Bogu na takvim vremena.

    Budite bez brige, znam da ovih 400 neće nimalo razočarat, baš iz tih razloga.
  • deda
    28.1k
    Dobro Iceman kaže, ako nam ovo bude najveći problem u budućnosti što se kluba tiče nitko sretniji od mene. Rado ću svako gostovanje prepustiti nekome od zainteresiranih.
  • Gelipter
    3.5k
    Čini mi se da najviše kenjaju oko ovakve najpoštenije moguće u ovim okolnostima odluke oni koji najrjeđe idu na utakmice, ali eto euforija je odradila svoje, bili su na nekoliko utakmica više ove sezone nego inače, omililo im se i sad su uvrijeđeni kaj ne mogu i oni na Rujevicu. Stvarno mi nije jasno kak nekima nije neugodno.
    Moje je mišljenje da bismo više trebali promovirati ideju da se negdje organizira javno gledanje utakmice u centru Zagreba ako je to moguće, jer mislim da bi tako i na simboličkoj razini zaokružili ovu lijepu navijačku sezonu koju bismo mogli nazvati: "navijačkom renesansnom" i "buđenjem purgera".
  • OBIGB
    528


    I na tome se može radit. Kako je moguće da ideš 17 godina na sjever, gostovanja itd, i izvisiš za Kranjču? Jbg, zadnja nije bila problem, ona prije je, i svi su se snalazili i slali ljude u kolonu na Kranjču, ja prvi jer nisam mogao izać van. Grupa nije radila nikakve popise ovdje.

    Valjda si naveo Kranjču kao nešto što ti je palo ovako na pamet, a ne kao nešto što se desilo? Jer ako se desilo, onda mi je suludo da ti netko nije mogao osigurat kartu. Da se razumijemo, grupa će pojačat aktivnosti da ekipira podružnice, da grupa izvan ZG povuče više “običnih” navijača i da se to više omasovi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    i dode ta famozna kranjca ( ako bude sta od toga ) i ja ne mogu kupit ulaznicu jer eto nemam dovoljan broj utakmica u sezoni…Cagica111

    Mislis Rujevica?
  • boyfromthecapital
    0
    Po meni, okej odluka kluba.

    Ali nadovezao bih se na Pagginijev upis od jucer, na sto mu nitko nije odgovorio a ondosi se na nacine kako pomoc u radu grupe.

    Sigurno ima ljudi koji su bolesno friski u prici (poput mene)
    i onih koji nisu a voljeli bi doprinjet grupi i ne znaju kako.
  • Cagica111
    23
    ma to sam mislio na kranjcu kao nas buduci privremeni dom

    I nisam uopce kenjao u vezi ulaznica ni nista samo neki lagani osvrt na sve sa ove strane

    Nisam ni jedne sekunde pomislio na rujevicu a to mozete vidjet na pocetku poruke di se slazem 100% sa odlukom kluba
    Vise sam se odnosio na rasprave opcenito o ulaznicama i nekim kriterijima

    Da se bunim nesto…to nikako, neka nas ima i neka gori sve jos jace i jos masovnije. Vidimo se u koprivnici
  • don
    1.8k
    mislim da se on referirao i na ostale navijace iz hercegovine kojih je puno sa istom ili slicnom situacijom. Netko ide 20 godina na utakmice, netko 5 a netko je tek krenuo. I prema tome ovo sta on govori za novu Kranjcu bi trebalo biti ravnopravno (za neke određene "stvari") da i za njih ima određeni 'kontigent' jer samo tako mozemo napredovati dodatno u budućnosti kada abd dođe novi Maksimir.

    A ovu odluku za Rujevicu u potpunosti podrzavam.
  • Cagica111
    23
    tocno to. Nikakvo sranje ni izigravanje zrtve, samo moraju ljudi znat i ovu “nasu” stranu odlazaka na utakmice.
  • OBIGB
    528


    To se riješi na način da se dio kapaciteta da za godišnje, dio za slobodnu prodaju. Ali opet ce bit problema, jer pricamo o 11-12k.

    Kada bude sustav, ustupi kartu, ili kako se već zove, neko s godisnjom moze oslobodit mjesto za novu prodaju ako ne ide. Osobno sam stava da Zagreb/Dinamo imaju puno veći potencijal nego što je to trenutna situacija ili situacija od prije nekoliko godina, tako da nas pravi izazovi tek čekaju.
  • Kepec
    4.8k
    Za ovakvu utakmicu na punoj Rujevici, 4 kola do kraja gdje se prvenstvo lomi ti treba 400 ljudi koji će odraditi svoj dio posla za koji se nazivaju navijačima. Ne treba ti netko tko će stajati od 6 ujutro u redu za kartu, a onda 80 minuta šutjeti prekriženih ruku u kavezu.
    Za ubuduće, kada će biti neko "nebitno" kolo usred sezone, a daj Bože bude opet navale za karte sam za opciju da većina ide u slobodnu prodaju, a jedan dio Boysima.
  • rioda
    2.6k
    Glupo je i što Rijeka ne daje puni kapacitet tog kaveza koji je, koliko znam, 550 ljudi, nego se drže ovog postotka od 5 posto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.