• Eduardo
    20.4k
    Xavi odbio, Koeman odbio, iako u svom ugovoru sa nizozemskim nogometnim savezom ima klauzulu prema kojoj može napustiti kormilo reprezentazije ako ga Barca bude htjela angažirati. Ide mu jako dobro s Oranjama pa neće riskirati.
  • cron1ck
    1.7k
    Otpočetka ove sage i mislio sam da ce ovako barem zasad zavrsiti. Ovo nije dobra situacija ni za Valverdea, niti za Barcelonu. Sad je nastalo da imas trenera kojem iza leđa trazis novo rjesenja, a novo rjesenje je odbilo (Xavi koji zeli odraditi jos tih 6 mjeseci u Al-Saddu), a tesko da ce neki ozbiljniji trener preuzeti klub na polusezoni. Vidim ovo kao prilika za Real koji mozda vrati naslov.
  • Eduardo
    20.4k
    a tesko da ce neki ozbiljniji trener preuzeti klub na polusezoni.cron1ck

    Zašto ne? Pochetino je itekako ozbiljan trener, slobodan trener. Zašto ne ni preuzeo takav klub na polusezoni? Tu mogu presuditi neke druge stvari, teško da je 'polusezona' medju njima.

    Novi trener je navodno Quique Setien.
  • deda
    32.9k
    Da, u 21.00 se očekuje službeno priopćenje.
  • cron1ck
    1.7k

    Pa gledaj ako recimo dođe Pochetino i ne osvoji titulu, odma ce na kraju sezone svi traziti njegovu ostavku, ako me razumijes. Sad tesko da ti u 5 mjeseci mozes definirati neku svoju igru i raditi ono sto si zamislio.
  • Eduardo
    20.4k
    Pa gledaj ako recimo dođe Pochetino i ne osvoji titulu, odma ce na kraju sezone svi traziti njegovu ostavkucron1ck

    Pa nisam baš siguran u tu tvrdnju.
  • deda
    32.9k
    Riješeno je. Valverde smijenjen, Setien novi.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Den Haag(trener Ajaxa) je od iduće sezone nesluzbeno novi trener Bayerna! Koliko li ima istine u ovom? :chin:
  • marcio amoroso
    36.9k

    Nitko od njemačkih portala ne prenosi tu vijest. Očigledno izmišljotina.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Setien mi je nepoznanica i iznenađen sam odabirom. Allegri je slobodan, Pocchetino je slobodan, Xavi i Koeman su dostupni a oni biraju trenera koji nema trofej u karijeri i kome je najbolji klub koji je trenirao Betis.
    Bjelica ima bolje reference.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    vijest je starija i to od cini mi se vremena kad je Niko dobio otkz
  • marcio amoroso
    36.9k

    Nešto se šuškalo o tome ali je daleko od potvrđenog angažmana.
  • Eduardo
    20.4k
    Allegri je slobodan, Pocchetino je slobodan, Xavi i Koeman su dostupnimarcio amoroso

    Allegri nije trener za Barcu. Xavi i Koeman su odbili. Volim gledati Barcu pa sam se nadao Pochetinu, ali i Setien bi mogao biti zanimljiv.
  • Crusades1986
    12.7k
    Po meni on je trebo letit sa klupe poslije polufinala sa Liverpoolom ili najkasnije na kraju prosle sezone. Mislim da je nedopustivo ispast 2 godine zaredom onakvim preokretima. I malo prljava igra od strane kluba, traze mu zamjenu iza leđa dok je on jos sluzbeno trener. Daj otkat pa onda gledaj novog trenera.
  • Eduardo
    20.4k
    Ja bi ga otkantao nakon Rome.

    I malo prljava igra od strane kluba, traze mu zamjenu iza leđa dok je on jos sluzbeno trener. Daj otkat pa onda gledaj novog trenera.Crusades1986

    To nije ništa novo. Većina njih već ima nekoliko potencijalnih riješenja u rukavu kad se nadju u takvoj situaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.