• ElektricnaInfluencija
    195
    u originalu je pjesma koja slavi neki poljoprivredni pokret ako se ne varam iz početka 20. st.Yovitssa

    Pjevale su je talijanske mondine (radnice na rižinim poljima u sjevernoj Italiji) krajem 19. st. kao znak protesta i želje za većom slobodom zbog loših radnih uvjeta
  • IceMan
    1.5k
    To je pjesma koja se pjeva bar kaj ja znam 20 godina.
    Niti sam znao da je melodija od te pjesme…

    I sad će neki novinar doć na zonu (a znamo da čitaju) i zbog tih nekih gluposti koje pišete još će ispast naslov “ Boysi pjevali antifašističke pjesme” na što će dodati Zajec + možemo i eto nas u javnosti kao skupina ljevičara :rofl:
  • ksapi
    2.1k
    Ima li netko neku snimku iz Macube nakom tekme? Dosta dobar after bio :cool:
  • Yovitssa
    343


    Tako je! Znao sam da ima nekakve veze s poljoprivredom, skoro sam i stoljeće pogodio! :wink:
  • plavi72
    716
    Naprijed plavi lavovi... ,pjesmi je više od 30 godina,pjevala se sredinom -90.-tih !
    Realizacija još,moramo golove davati iz onih prigoda,ali na Rujevici će ući ono što ne ulazi zadnjih kola !
  • Facke
    2k
    Ove je smesne v kakvu temu ste vi skrenuli.
  • jedan u nizu
    6.1k


    mene takoder zanima zasto je opet zatvoren dio juga, skoro trecina.
    Ulaznice su razgrabljene, ocigledno je prodano vise od 1200 karata, a kapacitet cijelog juga je 1200.
    Policija je organizirala da 1500 ljudi bude na mjestu predvidenom za 800 ljudi.
    Zanima me logika iza toga, pogotovo kada je istok isto bio gostujuci.

    Sa istoka je izgledalo kao da je dosta ljudi tamo na ulazu izmedu juga i zapada, da nije bilo mjesta.
    Da li je to bio red za cugu stalno, ili je bilo dosta policajaca ne znam.

    Razumijem ja da ce se navijaci uvijek zbiti i da ce biti koncentrirani na jednom dijelu, i da to izgleda odlicno, da nije 'razvodnjeno', ali imam dojam da su natiskavali ljude bez potrebe
  • Hnlovac
    224
    Pa kad je uprava NkVž štakorska uprava

    2,5 čovjeka po m2. Pa oni što manje redara zaposle to im bolje. Da se njih pita i Istok bi nam zatvorili
  • Sixthway
    257
    Najjači trenutak mi je bio kad je Kaneko izbacio loptu u aut klizecim startom I onda to euforično proslavio pred našim navijačima.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Jebala te antifa mrtva
  • Yovitssa
    343
    Jebala te antifa mrtvaTom Hanks

    Oprostite gospodine Bujanec, samo sam prenio povijesno točne činjenice! :wink:
  • bongo
    650
    Kaj sve neću pročitat…

    Boysi nakon dugo vremena na istoj utakmici povezali Lili marlene i svoju verziju Belle ciao :lol:
  • Mlađi referent
    10.6k
    Mislim da se približavamo vremenu kad treba potpuno zabranit politiku, ideologiju i sve slično na forumu i ostavit samo Dinamo, sve oko njega i nogomet.

    U kakav svinjac ste pretvorili temu od utakmice
  • Captain America
    13.9k
    U kakav svinjac ste pretvorili temu od utakmiceMlađi referent

    Poslao sam dragom Zonašu poruku za vrijeme utakmice u kojoj sam se pitao je li već krenuo cirkus na temi. Pojedinci nisu razočarali, iako su pričekali kraj utakmice.
  • JakovK6
    29
    Da se malo maknemo od ne potrebnih politickih tema i posvetimo nama.. jako mi je zao sto je samo jedan transparent postavljen na ogradu na jugu. Druga polovica ograde je bila prazna. Toliko lijepih krpa imamo, cijeli jug je rasprodan, bas gledam slike sa tekme i puno bi ljepse izgledalo da se popunila ograda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.