• Teofil Kateran
    863
    Vidi se napredak u igri, to svakako, iako i dalje tešku muku mučimo s realizacijom. Svakako trebamo dovest novo desno krilo jer i Špikić i Kaneko su već jako dugo očajni. Za Hoxhu nisam mogao vjerovat kako je bacio onaj aut i kako je on ni kriv ni dužan došao u ovako velik klub, a da ne zna bacit aut??? On je definitivno za otpis jer mislim da samo zauzima mjesto, ako ga se da prodat bilo bi odlično, a ako ne onda je bolje raskinut ugovor da ne zauzima mjesto nekom junioru. Kule i Brodić nisu danas bili na razini, ali ajde, ne mogu ni oni svaku tekmu zabit. Ostalo sve ok, Bernauer bio malo nesiguran, ali dosta je i popravljao i bio odličan u izgradnji igre. Brine me malo i Theo koji sad već malo reda kikseve iako je i spasio onu jednu opasnu situaciju.
    Idemo sad Rijeku dobit i uzet to prvo mjesto gdje Dinamo i pripada!
  • ksapi
    2.1k
    Ponavljam komentar nakon tekme s Loksom: Decki, ovak se osvaja naslov!
  • Peškaman
    2.6k
    Meni je više Hoxha uradio na utakmici nego Špikić čitavo prvo poluvrijeme.
  • hardek
    1.4k
    Igra je više manje dobra i postavljena tako da s velikim brojem igrača ulazimo u 16 i stvaramo solidan broj šansi. Problem je realizacija istih. Meni je nevjerovatno iz tjedna u tjedan gledati koliko mi toga promašimo. Može se desit dan kad neće lopta unutra, al nama se ovo događa već xy puta.

    Stvarno sam mislio da nikad neću gledati ovako lošeg igrača kao što je Hoxha. Njemu apsolutno niti jedan element igre nije na razini Dinama. Čovjek je strano tijelo u ekipi i ne kužim zašto i dalje dobiva minute ispred Ogiware.
  • Crni86
    1.1k
    Misljenja sam da bi ovakve tekme puno efikasnije rjesavali kada bi malo bolje trcali i pratili, ocit je problem u realizaciji. Ali zasto se onda vise ne pratiimo? Zasto taove situacije ne rjesavamo prilazom, pasom i loptom u praznu mrezu? Dabro nas je danas skoro kaznio jer smo nesposobni zabit 2,3 mrtvaca. Velika pobjeda, ali i upozorenje za zadnjih par kola. Ajmo dinamoooo
  • Ali
    1.9k

    Ma daj me naj hebati.. Hoxha ni aut nezna pravilno izvest
  • Jos-Optimus
    262
    čuvao se treceg kartona i to je to, falilo je njegove agresije, zato nije bio svoj
  • Olmic
    2.7k
    bas to. Korisniji je bio Anderson Costa
  • Izet Hajrović
    881
    Malo smo pročitani s 2 napadača pa bih za Rijeku probao 3-4-2-1 s Baturinom i Vidovićem na desetkama, a Ogiwara i RPG na bekovima jer svakako nećemo izaći ovako ofenzivno na Rujevici kao danas, a grijeh bi bio Vidovića vratiti na klupu pa ajmo iznenaditi Rijeku s malim korekcijama u formaciji.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Momak(zaštitar) radi svoj posao koji mu je dužnost i za koji je plaćen a rile je mogao to odraditi na civiliziraniji, gospodski način kako i priliči Dinamu. Još jedan dokaz da je pre nervozan ove sezone
  • db-izbjeglica
    12.8k
    3 boda, trebalo je biti i uvjerljivije, al nema veze.
    idemo dalje po sve pobjede do kraja sezone, nema druge.

    vidović još jednom pokauje da zaslužuje otkup ugovora pa makar i za 4 000 000 eura.
    sučić mora poraditi na realizaciji da ne bi postao novi gojak
  • Juznjak
    3k

    Prema ovakvima i jest jedini dobar način drskost i bezobraznost. Djecu se ne dira, a da on radi svoj posao ne bi mu to dijete ni došlo do terena i zaustavio bi ga u samom startu i na lijep način iskomunicirao s roditeljem (ili tko je već s malim) da ne može pustit dijete.
  • Paggini
    6.8k
    Momak(zaštitar) radi svoj posao koji mu je dužnostDoktor Kunić

    Pa nije mu baš dužnost nositi dijete od 7, 8 godina van terena kao nekog psa
  • Marley
    869
    glavni odgovorni za ovu situaciju je gospon tata od klinca, jer ga je ocito pustio da uleti na teren, a trebao je racunati na potencijalni problem.
    Zastitar JE radio svoj posao, ali iskreno, ovo je pretjerano gruba reakcija na ovako malo dijete. Ne mozes jednako postupiti prema 20godisnjaku, i ovako malom klincu.
    Rile mozda JE trebao malkice finije uzeti maloga iz ruku zastitara, ali znamo da on to ne moze pa ono :lol:
    Ima svoja tako mala dva klinca i vjerojatno mu je pao mrak na oci kad je vidio scenu. Tako da kad sve zbrojim i oduzmem, ipak mu skidam kapu sto je reagirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.