• mali M
    3.5k
    koja 2 gola? Jednom izgubio loptu na centruOrc123

    Bravo, meni se nije dalo ulazit u raspravu... To je ekipa koja ga ne šmeka od početka pa zmišlja bedastoće...
  • Ali
    1.9k
    Sporo u ofenzivi, ili napucavanje pa sta bi bi... , defenzivno lose, preotvorene linije.. spikic nije klasa za dinamo, ofenzivno ogranicen i plasljiv a defenzovno nista... i onda max ulazi u njwgovo ulogu i etp problema...

    Kaneko unutra, spika van i mozda miske van i ademi unutra
  • striko
    1.2k
    Vršimo pritisak konstantno i na kraju imam osjećaj da je Varaždin bio bliže golu :grimace:
  • cibona
    1.4k
    Ponovit cu ono sto sam rekao nakon sto sam procitao postave. Rile van, Spikic van. Umjesti rileta moze mauro ili ogiwara, a umjesto Spikica Kaneko.

    Vidovic danas nije toliko opasan, ali smatram da je to vise zbog ristovskog nego zbog njega.

    Ristovski unosi nervozu i prema naprijed i prema nazad. Ono sto se nikako ne smije napraviti jest da ademi uđe u igru.

    Idemo dinamo!!
  • Nemrem igra Dinamo
    601
    Totalno suprotno od onog što sam očekivao... Prema naprijed odlično do završnice, ali previše toga smo promašili opet... Trebamo brzi gol u drugom
  • don
    1.8k


    nekak sam znao da ce mi Orc odgovorit.. :lol:

    1. je ono kad je Nevistic obranio, Spikic je kasnio i Max je morao preuzeti njegovog igraca koji je na kraju i pucao a ne ici za svojim. A 2. onaj riskantan pas na centru gdje je samo Theo iza njega i samo nas je sreca tu spasila da ga ne primimo.

    To je ekipa koja ga ne šmeka od početka pa zmišlja bedastoće...mali M

    jel se ovdje može napisati kritika igraču a da se ne napiše da ga mi ne volimo zbog tog... Užas.
  • Ali
    1.9k


    Rile van,

    Zakaj, samo mu nemoj izmisljat poziciju on lijevi bek, majko mila...
  • Kepec
    4.7k
    Polako, bez panike. Pa nemre ni Varaždin još 45 minuta trčat u onoj formaciji.
    Treba nam brzi gol u 2. poluvremenu da padnu psihički, a onda brzo i fizički.
  • Ivan0302
    257
    Ajmoooo plaviiiii
    Jebemu završnicu više 6 utakmica već završnica najveći problem. Ali ajmo još jače do pobjedeee
  • Bernard
    356
    Dobit ćemo nema frke, al red za pivu je kriminal, jbt ovo nisam doživio
  • Crni86
    1.1k
    Ovaj bel je isto klaun sudac, protiv Lokse zgubio kartone, a nama sad daje za drugi faul na tekmi zuti. Da se razumijemo, faul je za zuti, ali prema kriteriju sa krajnce proslog vikenda ovo nikako nije zuti. Koliko su nasi suci losi….
  • Sixthway
    257
    Pisao sam pred prijašnju tekmu sa njima da ne smijemo podcijenit Varaždin jer nam prečesto uzimaju bodove na svojem terenu. I sad kad nam treba pobjeda u svakoj utakmici nonšalantnost igrača pa i trenera je nedopustivo. Stvari su nakon poljuda naveliko krenule na bolje ali mi se čini da su se sad neki i opustili i preolako shvaćaju situaciju gdje se klub nalazi.
  • emilperska
    3.1k
    Alan Fordovska misao..
    Na ovakvim tekmama se prvenstva ne osvajaju, ali se gube..

    Ugl sad je evidentno da nam od tih nekih ekipa sličnog ranga:
    Slaven i Istra definitivno leže i da nam teško otkidaju i X svakih 5-6 tekmi
    Fake Varteks, Loksa i Gorica muka Isusova svaku tekmu neovisno tko je trener i tko igra u Dinamu.
  • Crni86
    1.1k
    ja vise mislim da su mislima vec na rijeci. Ali to je svakako zadaca trenera da momcad nabrije i psiholoski pripremi.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Vidovic danas nije toliko opasan, ali smatram da je to vise zbog ristovskog nego zbog njega.

    Ristovski unosi nervozu i prema naprijed i prema nazad. Ono sto se nikako ne smije napraviti jest da ademi uđe u igru.
    cibona

    Kakvo cipelarenje Ristovskog i legende kluba

    Čovjek je kriv kaj mu suigrači igraju lošu tekmu, svaki put, uvijek taj Rile
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.