• tigric
    143
    Samo se nadam da nas klub neće biti kažnjen zbog rasističkih idiota koji su Artura Tchatu pljuvala u lice dok je bio ispred tribine. Posve nedopustivo ponašanje koje može jako nastetiti klubu i grupi.
  • dzg717
    937
    Ljudi moze pomoc koja je bila prva pjesma koja se pustila na poluvremenu danas?
  • Nino Bule
    11.4k
    Ljudi moze pomoc koja je bila prva pjesma koja se pustila na poluvremenu danas?dzg717

    Umalo sam zaboravio ovo pitat, cini mi se obrada ovoga i mene jako zanima link ili ime

  • marcio amoroso
    32.2k
    Gudasić je danas bio odličan. Općenito vrhunska atmosfera. Oni koji ne dolaze ne znaju šta propuštaju!
  • Kepec
    4.6k
    3 asistencije Perića za 3 pogotka Novaka uz 2 prekrasna gola Gudasića. Kao što Marcio kaže oni koji ne dolaze, a u mogućnosti su ne znaju kaj točno propuštaju.
    Zato za nedjelju svi po karte dok još ima, jer naš Futsal Dinamo ima priliku drugu sezonu za redom ući u finale!
  • Crusades1986
    9.7k


    Top akcija za naš drugi gol. Prava "malonogometna".
  • Crni86
    1.1k
    Gudasic od nove godine igra najkonstantnije, bas vrhunske neke predstave. Lijeva,desna, uopce nije bitno. Sam sa sobom se natjece u ovom dijelu polusezone sam sa sobom za najljepse golove. Ocekujem ga na SP u repki. A Tiho Novak moze igrat jos 10 godina, kakva je to klasetina.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Kutinski zrak ti je to. Ja sam 45 izgledam ko da mi 35..tak i tihica. Tek za 10 godina će ga godin3 počet hvatat
  • criticus
    1.2k
    Jel finale opet donosi ligu prvaka ili samo prvak ide ove godine?

    Vrijeme je da Uefa počne profesionalizirati ovaj sport. Odnosno da se bar top 16 igra u grupama sa domaćim i gostujućim utakmicama. Uvesti i "Europa ligu".
  • recikaj86
    90
    Svi u dvojku!
  • Salva
    2.3k
    Glupo pitanje, ali do sada sam uvijek imao godišnju ili kupovao fizički kartu na ulazu pa nisam siguran. Jel potrebno printanje online karte?
  • Crusades1986
    9.7k
    nije, dovoljan je QR kod na mobu
  • recikaj86
    90
    Prosle godine na polufinalnoj utakmici dvorana je bila puna kao cep, jel mozemo to ocekivat veceras?
  • Plavibulldog
    0
    Poklanjam 1 kartu za Futsal, ko prvi njegovo
  • Peškaman
    2.6k
    Jedno pitanje, ulaskom u finale ,je li ulazimo u kvalifikacije za LP kao i prošle godine ili samo pobjednik lige ide u kvalifikacije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.