• Efes Pilsen
    6.8k
    2 asistencije je komotno mogao danas imat.. Nevjerojatan promasaj Petkovica i lopta Kuletu u prostor koju je opucao ravno u Lucica.
  • miro
    3.1k
    Vrhunski! Ja sam oduševljen kako taj dečko napreduje. On i Perković su mi pun pogodak ove sezone
  • Teofil Kateran
    852
    Odlično napreduje, danas je to samo dokazao. Već iduće sezone od njega očekujem baš velike stvari.
  • Lynx17
    2.6k
    Nevjerovatno prvo poluvrijeme. Izrazito inteligentan igrač, nije najbrži ali odlično koristi finte tijelom i usporava/ubrzava u pravim trenucima i tako lomi braniče.hardek


    Pamet je uvijek najveca vrlina.

    Nije slucajnost da kada su prosli tjedan pitali RPG-a o igraci koji su mu imresionirali da je prvi spomenuo bas Sucica.

    Sucic i Baturina. Ima i RPG pamet, izgleda.
  • jedan u nizu
    5.9k
    Kako ste zadovoljni svojom sezonom i brzom prilagodbom na momčad?

    Morat ću pričekati kraj da sagledam cijelu svoju sezonu, ali sigurno sam postigao više nego što sam očekivao. Moram se još razvijati, moram puno učiti, imam 20 godina i tek sam krenuo u seniorski nogomet.

    Osjetim da napredujem i kad vidim koliko sam napredovao u manje od godinu dana, kažem samom sebi da mogu sigurno biti još bolji. Sigurno mi fali još dosta stvari, koje mogu biti bolje. Slušam savjete trenera, slušam suigrače, nema mi druge.

    Nisu to samo moje zasluge. Jedna od mojih vrlina je mentalna snaga, ali se ne bih mogao prilagoditi bez ovakvih suigrača. Svi do jednog su mi samo pomagali i gurali me da budem što bolja verzija samog sebe. Osjećam odgovornost prema njima da uvijek dajem sve od sebe.


    U kojem trenutku u sezoni ste osjetili da bi se sve na kraju moglo završiti dobro?

    Izdvojio bih pobjedu protiv Rijeke na Maksimiru, kad smo dobili golom u zadnjoj minuti 1:0. Ta pobjeda je došla kao neko olakšanje jer smo im se približili i dala nam je dodatnu snagu za sve ono što smo napravili nakon toga. Naravno, pobjede na Poljudu su također bile jako važne i ta dobra igra i dobri rezultati u utakmicama s izravnim konkurentima su nas jako podignuli.


    Kakav imate odnos s navijačima, prepoznaju li vas na ulici?

    Evo, neki dan sam hodao po Trešnjevci i prepoznali su me klinci pa su me pozvali da zaigram s njima pa malo jesam. Neće se valjda trener ljutiti što sam malo trčao po betonu, ali pazio sam da ne idem prejako!

    Osjetim i ja u gradu tu energiju oko Dinama. Pratimo i mi društvene mreže i vidimo kako grad, ali i svi navijači žive za nas. Ja vjerujem da ćemo im se odužiti na najbolji način.



    https://www.index.hr/sport/clanak/sucic-za-index-gol-u-zadnjoj-minuti-je-okre]nuo-sezonu-nakon-njega-je-sve-bilo-lakse/2559997.aspx?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR25P6VP1buxJ-t8TgTjbF_Gv-NrpOw2v5wUsYUb-wTB5u_fgAatuMuX_ks_aem_AZm6hZQRzA-vjpscSp1k-wi4CpzNsMuy1etUjrbfLDIF4FDTZlZPmfGECFxhh0yN0MVJl_VxqKML8cRrIm3w1eqY
  • Dici98
    21
    Sucic mi je trenutno jedan od najboljih igraca Dinama,toliku sigurnost i povjerenje ulijeva da je to uzitak gledati
  • Ali
    1.9k
    Danas da je malo odlucniji u zavrsnici , tj. malo mirnoce i plasirao pored zelenike imao bi dva gola vise na kontu i igrac kola
  • Dici98
    21
    bez obzira,tako mlad igrac,puno potencijala ima tu
  • Ali
    1.9k

    Ma ne osporavam, za re godine top, kretanje citanje igre siguran u duelu... samo malo vjezbat jedan na jedan
  • Peškaman
    2.6k
    Momak ima bombu u nozi,treba ga postavit na slobodnjake,Petko ,s poštovanjem,nije za slobodnog.
  • Dici98
    21

    Ja bi mozda prije Vidovica,mada imamo ih koliko hoces koji sigurno mogu potegnuti sa distance (Baturina,Bulat,Petko pa i Sucic),vjerujem da je to vise zbog neke hijerarhije da Petko puca
  • Peškaman
    2.6k
    Petko mi,iskreno,nikako ne odgovara profilu igrača za slobodnog udarca.
    Vidovića bih stavljao iz malo bližih situacija iz kosa gdje može kiflu zavrnut,Peru bih stavljao sredina/udaljenije.
  • hardek
    1.4k
    I dalje mi je nevjerovatno da sa 20 godina ima takvu glavu na ramenima u svojoj prvoj sezoni u Dinamu. Te neke sitnice poput postavljanja tijela iznad lopte pod kutevima gdje mu se lopta ne može uzet, ubrzanja u pravim trenucima itd. To je npr. nešto što je u košarci Doncic doveo do savršenstva. Samo tako dalje mali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.